Jump to content
Dogomania

Fifi złapana i bezpieczna ! Ufffff.... Greys w swoim wymarzonym domku!


Lili8522

Recommended Posts

9 godzin temu, Juso napisał:

i co z naszym Fifkiem... 

Buziaki dla Fifi...

Fifula generalnie ma się świetnie. Ostatnio włączył się jej troszkę bardziej instynkt przywódcy i próbuje troszkę ustawiać niektóre psiaki ale w graniach rozsądku.  

Największy problem jest ze zrobieniem jej zdjęć - okropnie boi się aparatu. 

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, AnnaA napisał:

Nareszcie udało mi sie znależć wątek Fifi. Nie ogarniam nowego dogo i nie wiem co zrobic, żeby móc śledzić watek.

Po prawej stronie, na wysokości tytułu wątku jest szary prostokąt -Obserwuj to-

Jak klikniesz w ten szary prostokąt to będziesz mogła zaznaczyć jak często mają przychodzić do  Ciebie zawiadomienia, że na wątku pojawił się nowy post.

Link to comment
Share on other sites

O 2.03.2016o11:21, jadwiga napisał:

 ciągle mam problemy z odnalezieniem się w nowym Dogo...dopiero teraz mogę się dopisać, przykro mi,że z taką sprawą - niestety,wobec pogarszającej się mojej sytuacji moja wpłata za pierwszy kwartał 2016 roku nie tylko się opóźni, ale w dodatku będzie ostatnia, przynajmniej na jakiś czas, bardzo żałuję

Dziękuję za dotychczasowe wspieranie Fifi, nie przejmuj się mam nadzieję, że jakoś to będzie z utrzymaniem Fifi :)

Żadnego konkretnego telefonu o nią nie ma, a jak już dzwoni to, że za daleko to że za duża i tak w kółko :( Ehhh

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
33 minut temu, Lili8522 napisał:

Nie wiem... nie wiem... Domy się sprawdza... powtarza się w kółko to samo... opowiada historie a ludzie i tak robią po swojemu...

Uciekła z posesji, czy zerwała się ze smyczy ?

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Lili8522 napisał:

Ale ona miała szelki !!! Przyjechała z szelkami, cały czas chodziła na szelkach ale żona stwierdziła że już nie potrzeba... 

No to masz...

Mój pies jest  nami od 14 lat, drugi od 8 i oba dotychczas chodzą na spacery w szelkach, bo są wygodniejsze dla psa niż obroża.

Link to comment
Share on other sites

Powiem wam szczerze, że z szelkami różnie bywa... My przetestowaliśmy już prawie wszystkie modele i ze wszystkich Czara potrafi wyskoczyć. Albo przodem albo tyłem, no masakra, jak cyrkowiec człowiek guma czy coś... Na wakacjach pierwszych (Mazury) z tego powodu chodziła w szelkach i obroży, dla podwójnego bezpieczeństwa, do obroży miała przyczepioną adresówkę. 

No ale tak czy siak, biedna Fifi :( szkoda, że nie chodziła i w szelach i obróżce. Jeszcze widziałam taki model szelek antyucieczkowych (ich nie testowałam, ale może się skuszę, bo wydają się być sensowne):

 

antyucieczka.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...