Jump to content
Dogomania

Fifi złapana i bezpieczna ! Ufffff.... Greys w swoim wymarzonym domku!


Lili8522

Recommended Posts

Plany się nieco zmieniły bo nowa rodzinka nie mogła się doczekać przyjazdu Fifi i już wczoraj sami

po nią przyjechali ! :) Mała wystraszona ale już w swoim domku :)

Teraz czekamy na wieści i mocno zaciskamy kciuki żeby szybko się zaklimatyzowała :) 

Link to comment
Share on other sites

Plany się nieco zmieniły bo nowa rodzinka nie mogła się doczekać przyjazdu Fifi i już wczoraj sami

po nią przyjechali ! :) Mała wystraszona ale już w swoim domku :)

Teraz czekamy na wieści i mocno zaciskamy kciuki żeby szybko się zaklimatyzowała :)

 

Wspaniale, trzymam kciuki za aklimatyzację!!!

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Fifi pojechała a uciekła dzisiaj rano... :( 

 

Córka tej Pani z mężem ponoć jej dziś szukali, mieli porozwieszać plakaty.

Wszyscy dobrze wiemy jak wygląda szukanie Fifi :( na szczęście tym razem miała adresatkę, schron powiadomiony.

Link to comment
Share on other sites

Agusia do mnie zadzwoniła, to koszmar jakiś.

Przejrzałam użytkowników, z Raciborza nikogo aktywnego nie widzę,

Rybnik jest najbliżej z większych miast.

Tam mi wyskoczyły danka4u1 i zerduszko.

Ma ktoś bliższy kontakt może z nimi?

Link to comment
Share on other sites

Agusia do mnie zadzwoniła, to koszmar jakiś.

Przejrzałam użytkowników, z Raciborza nikogo aktywnego nie widzę,

Rybnik jest najbliżej z większych miast.

Tam mi wyskoczyły danka4u1 i zerduszko.

Ma ktoś bliższy kontakt może z nimi?

 

My niestety nie mamy z nimi kontaktu :(

O samą wizytę przed adopcyjną też było trudno a co dopiero szukanie\łapanie psiaka...

 

Jesteśmy totalnie zrezygnowane :( 

Link to comment
Share on other sites

Ja nie rozumiem, czy ludzie biorą nas za niepoważnych. Czy tak usilnie uważają, że wiedzą lepiej a te nawiedzone babki z fundacji przesadzają?

Telefonicznie mówiłam o ucieczkach wiele razy, osoba z raciborskiego TOZu, która była na wizycie również została przeze mnie poproszona o zwrócenie na to największej uwagi, Kasia w trakcie wydawania malutkiej raz za razem powtarzała o jej ucieczkach...

 

Ale nieeee, ludzie wiedzą lepiej, otworzyli przecież tylko na chwilkę drzwi, kiedy ona leżała wystraszona na posłanku... Szkoda tylko, że ta chwilka wystarczyła, żeby Fifi czmychnęła między nogami i poleciała w siną dal...

 

Uciekła przy ul. Bogumińskiej w Raciborzu. Pola, łąki, możliwości ma wiele. Jest przerażona, znowu sytuacja, kiedy w nowym domu była zaledwie dobę i chce uciec stamtąd jak najdalej... Nie wiem, czy państwo będą jej aktywnie szukać. Szczerze? Wątpię. Pani stwierdziła przez telefon, że skoro ma adresatkę przy obroży to przecież ktoś zadzwoni prędzej czy później...

 

Nie będę na głos wypowiadać wszystkich słów, które z bezradności cisną mi się na usta.

 

Nie wiemy co robić. Absolutnie nie wiemy. Od nas to prawie 2 godziny drogi w jedną stronę, nie jesteśmy w stanie tym razem pojechać i szukać malutkiej same... :(

 

Szlag by to...

Link to comment
Share on other sites

Podczytuję wątek Fifi, wiem co czujecie, bo przeżywałam to niedawno przy ucieczkach "mojej" Azy.

W znalezieniu suczki bardzo pomogły mi ogłoszenia na FB; im więcej osób z okolic będzie wiedziało o suczce, tym większa szansa na znalezienie małej.

A ona jest na pewno mega przerażona :(

Link to comment
Share on other sites

Niestety można mówić 100 razy a ludzie wiedzą swoje.

Nawet nie chcę myśleć co Fifi teraz przechodzi.

Biedna maleńka...

Może ktoś z TOZu z Raciborza może zrobić jej wydarzenie.

Ja się na FB nie znam, ale wtedy jak ma znajomych z tamtych okolic to jest większa szansa, że więcej osób pomoże w poszukiwaniu maleńkiej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...