Jump to content
Dogomania

Fifi złapana i bezpieczna ! Ufffff.... Greys w swoim wymarzonym domku!


Lili8522

Recommended Posts

wiecie jak się za to zabrać? ... czas coś zmienić u Fifka na wiosnę :) ale tylko na lepsze :)

 

Justynko, tu jest mail do Pani Urszuli z Dziennika Zach. [email protected] Nie pamiętam, czy od razu można wysyłać treść, może lepiej zapytać. 

Trzeba określić, czy na całe woj. śląskie, czy np. tylko na Zagłębie. Niestety nie mam tel. do p. Urszuli.

Po wysłaniu tekstu jest wystawiane zlecenie, trzeba zapłacić i tyle. Trzymam kciuki za Fifi.

Link to comment
Share on other sites

Dzwonił z samego rana Pan z Katowic w sprawie Fifi, brzmiał nawet interesująco - w domu ma 8letniego pieska i dwa koty, ale jak usłyszał, że Fifi jest w Bielsku to powiedział, że za daleko, że on chce psa zobaczyć i że nie jest zainteresowany przywiezieniem mu "kota w worku" :(

 

Taki plus, że Pan powiedział, że pojedzie sobie do katowickiego schronu, więc zapewne tam pomoże jakiemuś biedakowi...

 

 

Dzwonił z Dziennika Zachodniego.

Link to comment
Share on other sites

Dzwonił z samego rana Pan z Katowic w sprawie Fifi, brzmiał nawet interesująco - w domu ma 8letniego pieska i dwa koty, ale jak usłyszał, że Fifi jest w Bielsku to powiedział, że za daleko, że on chce psa zobaczyć i że nie jest zainteresowany przywiezieniem mu "kota w worku" :(

 

Taki plus, że Pan powiedział, że pojedzie sobie do katowickiego schronu, więc zapewne tam pomoże jakiemuś biedakowi...

 

 

Dzwonił z Dziennika Zachodniego.

 

Szkoda, że pan nie mógł pojechać poznać Fifi.

 

Ja brałam 2 razy "kota w worku", a konkretnie raz kota raz sunię i uważam, że mam najcudowniejsze zwierzaki na świecie.

 

Może jeszcze ktoś semsowny zadzwoni. Trzymam kciuki!!!

Link to comment
Share on other sites

Adopcja Fifi to trudna adopcja, więc proponowałam nawet, że przywieziemy sunię w celu oględzić - Katowice nie są tak daleko. Niestety Pan od razu zmienił ton i powiedział, że nie jest zainteresowany :(

 

Często woziłyśmy psiaki na drugi koniec Polski i były to piękne i szczęśliwe adopcje. No ale ludzie są jacy są. Miejmy nadzieję, że Fifi doczeka się na swój wymarzony domek. Mija pół roku odkąd jest w hoteliku...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...