Jump to content
Dogomania

Porzucona 3 – miesięczna Lola - zamieszkała w Warszawie


Tola

Recommended Posts

[quote name='Nutusia']Isiak mnie tu przygnała, bo mam wysyp domków po ogłoszeniu "naszej" Aszki ;)
Nie mam czasu przebijać się przez wątek. Prosiłabym o foty, opis i numer do osoby decyzyjnej na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Domki chętne są w Warszawie i jeden pod Łowiczem. Domki do sprawdzenia, ale brzmią baaaaaaaardzo interesująco ;)[/QUOTE]

Dziękuję Nutusiu :loveu::Rose:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nutusia']Isiak mnie tu przygnała, bo mam wysyp domków po ogłoszeniu "naszej" Aszki ;)
Nie mam czasu przebijać się przez wątek. Prosiłabym o foty, opis i numer do osoby decyzyjnej na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Domki chętne są w Warszawie i jeden pod Łowiczem. Domki do sprawdzenia, ale brzmią baaaaaaaardzo interesująco ;)[/QUOTE]

Dzięki dziewczyny, wszystko wysłalam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Dzwonił pan z Warszawy w sprawie Lizy, podał dane do wizyty.
Bardzo prosił o zarezerwowanie małej;)
Poproszę Jo37 o wizytę PA[/QUOTE]

Chyba Loli? ;)
Bo mi serce zadrżało jak zobaczyłam ten wpis i dopiero po chwili zobaczyłam, że to wątek małej, a nie naszej biednej Lizki...
Co nie oznacza, że nie trzymam kciuków :)

W tym tygodniu planujemy podjazd z małą do lecznicy na szczepienie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Chyba Loli? ;)
Bo mi serce zadrżało jak zobaczyłam ten wpis i dopiero po chwili zobaczyłam, że to wątek małej, a nie naszej biednej Lizki...
Co nie oznacza, że nie trzymam kciuków :)

W tym tygodniu planujemy podjazd z małą do lecznicy na szczepienie.[/QUOTE]

Jasne, ze Loli.
Nutusia - wizyta w Warszawie dopiero w następnym tyg., bo ludzie nie maja czasu wczesniej; [B]Lola wciąż do adopcji [/B]

Link to comment
Share on other sites

Lola jedzie do DS do Warszawy w przyszły poniedziałek (22.09) :)

Wizyta odbyła sie jednak wcześniej,  bardzo dziękuję Jo37:).

Domek zapowiada się bardzo dobrze - młode małżeństwo z małą, grzeczna córką, mieszkanie w bloku na nowym osiedlu, w poblizu piekna trasa spacerowa.

Ludzie w swoich rodzinnych domach mieli psy, więc doświadzcenie mają, popieraja streylizację  no i nie moga juz doczelac się Loli :)

Link to comment
Share on other sites

W sobotę miałam kolejny telefon w sprawie Aszki i poleciłam Lolę. Pani już ją miała na "liście". W domu dziecko i półroczny kotek. Dzwoniła może?...

Nikt nie dzwonił, w sprawie Lioli miałam tylko ten jeden tel. z Warszawy - od rodziny, ktora zabiera sunieczkę.

Ale proszę o podawanie kontaktu do mnie wszytskim domom chętnym zaadoptowac szczeniaka - mam kolejna porzucona 3 - miesięczna sunieczkę - koeljne cudo! Niebawem  pokażę ja Cioteczkom; wet mowi, ze to mieszanka spaniela i  teriera.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No właśnie zapomniałam napisać: wczoraj TZ zawiózł Lolcię do DSu do Warszawy. Suńka od razu przypadła (z wzajemnością) do gustu małej dziewczynce :)

Powiedziałam pani, aby przy okazji u weta sprawdzili czy nie ma początków nużycy, bo jak do nas przyjechała miała przerzedzenia na uszkach, a jak wyjeżdżała to wydawało mi się, że łysieją jej powieki. Mam nadzieję, że jestem przewrażliwiona, ale warto sprawdzić. Uspokoiłam panią, że ta choroba (jeśli się okaże, że to jednak to) w początkowej fazie i domowych warunkach jest bardzo łatwa do pokonania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...