Jump to content
Dogomania

kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


kela

Recommended Posts

Zebra - czuje sie pominieta,bo to w koncu ja znalazlam ta sliczna fotke w moim archiwum, a TuathaDea TYLKO wstawil;) :lol:

Fuka - Niunio faktycznie jakis taki ladny:lol: , swiezy, czysty i pachnacy az czuje zapach szamponu z tego zdjecia:lol:

Marta - zdziwie Cie pewnie, ale ja swoje "robie" srednio raz w miesiacu i przez miesiac sie nie dotykam do futra, no chyba, ze na jakies goscinne wystepy jada do miasta, to z wierzu poczesze dla "ladnosci".
Aby bylo to mozliwe po kapieli susze wlos suszarka szczotkujac "pod wlos" - wlosy sie wtedy wyprostowuja i zdecydowanie sa mniej podatne na koltuny, ot i cala tajemnica:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no ladnie! ja to 2 razy w tygodniu jakies dredy wyczesuje:placz: nie wiem co mam z tym robic, moze to od tego ze caly czas biega gdzies po mokrej ziemi i dlatego jest z tym problem, jak sie w koncu Czapla spotkamy to moze cos mi z tym pomozesz zrobic:cool3: Zebra mimo ze Devis ma sportowa fryzurke to i tak mam problem z utrzymaniem siersci.....

Link to comment
Share on other sites

Marta i Żaneta, witajcie w naszym kerrymaniakowym gronie :hand:
Zeberko, wiem, że się opóźniam, ale obiecuję, że jak się zbiorę w sobie to cosik o moim potworze napiszę.
Marta, nie narzekaj na kołtunienie się kerraka, Czapla świadkiem, że są gorsze przypadki :angryy:

Link to comment
Share on other sites

WOW WOW WOW ależ korespondencji do czytania :loveu:
Żaneta i Marta - Chyba mi się Kera z Fusią pomieszały, ale wiedziałam że w trawie piszczy :multi:
Co do tego dbania o sierść U mnie każdy pies ma inny rodzaj mimo, że zbliżony, ale każdy się inaczej kołtuni i w innym tempie zarasta Ami na przykład po 2 dniach od strzyżenia wygląda tak jakby nożyczek od 3 tygodni nie widział
A co do zdjęcia z "telewizorkiem" to moje gwiazdy mają lepiej Akwarium jest na wysokości nosów A Niunio rzeczywiście wygląda super

Link to comment
Share on other sites

O robieniu fotek dopiero dzis przeczytalam i Niunio zszedl ze stolu nieofocony:oops: Zreszta tak sobie wyszedl, wiec nie macie czego zalowac;) Bede sie starac zeby super wygladal przed klubowka, teraz to taka wersja robocza;)
Marta - o wykorzystywaniu to nawet nie chce slyszec:lol: ;) , ale dbanie o kerrakowe futro nie nastrecza mi wiekszych problemow.

Link to comment
Share on other sites

fajnie zdjecie! ja to chcialam mojemu kupic takie rożki bo by mu najlepiej pasowaly:evil_lol:
a tak przy okazji to jakie karmy dajecie kerrakom i ile razy dziennie, ja glownie daje royal canin 2 razy dziennie (czasem belcando lub purine), do tego czasem jakas puszke( oczywiscie ta z wyzszej polki bo w niektorych to straszne swinstwa sa), warzywa gotowane i miesko, dodatkowo surowa marchewke ( dalby sie za nia chyba zabic) jablko, banan

Link to comment
Share on other sites

Żaneta, tak się zastanawiam, moze my kiedys spotkałysmy sie na ringu, moja Ama ma teraz 12,5 roku wiec wtedy kiedy bywała na wystawach Ty chyba tez wystawiałas jakies swoje kerry, albo od Ciebie z hodowli- a jaki przydomek miała twoja pierwsza hodowla? taki sam jak teraz?
Moja Ama Czarny Czort (czyż nie miły przydomek) to dziecie : Erynii Vis Vitalis i Chick Hektor Conviva.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...