Jump to content
Dogomania

kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


kela

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:multi: Dreniu ma nowy dom! super, Zebra napisz do kogo i zdaj relacje jak idzie
a ja wlasnie padam z nog, bo z czech wrocilam, czlowiek siedzi dwa dni po 10 godzin na mrozie(bo hala to taka konska nieogrzewana) zeby sie trzy razy kazdego dnia przebiec, czyli wychodzi jakies niecale 3 minuty biegu dziennie:evil_lol: no wiec tak JESTEM BARDZO ZADOWOLONA, przedewszystkim dlatego ze z 6 biegow ukonczylismy 4, a normalnie bylo 0 lub 1:eviltong: a tutaj w sobote zajelismy w klasie 3 miejsce, ocena doskonala, 5 punktow karnych, jeszcze jedna doskonala i chyba przechodzimy do nastepnej klasy:cool3: dzisiaj Devisek strefy na palisadzie nie zaliczyl i ja sie zdenerwowalam i zaczelismy partolic, ale w open byl 13 na 29 wiec nawet niezle, wczoraj w jumping 14, no i wczoraj dyskwalifikacja na open dzis na jumping, ale stwiedzam ze jednak to ja wiele jeszcze bledow robie, musze sie bardziej starac i tez pare elementow z Devisem pocwiczyc, ale jest do przodu:multi: bedzie lepiej mam nadzieje, wspolpraca i chec jest, no i powiem wam ze sie nie stresowalam tylko raz po tej palisadzie mi nerwy puscily, ale tak to fajnie! pochwale sie tez ze co chwila na podium stawali polacy wiec jestesmy niezli!!!!! oby tak dalej, pozdrawiam wszystkich agilitowcow i nie tylko! buziaki foty beda pozniej i moge nawet filmiki udostepnic;)

Link to comment
Share on other sites

Marta super że tak dobrze sie bawiłaś, po Devisie widać, że robi to co lubi.
Moja mała niestety cierpi na symptom imienia, koleżanka z Wrocławia która była na pokazach u nas w Rzeszowie w sierpniu może opowiedzieć Ci ze szczegółami o co chodzi:evil_lol: .
Co do Drenia to polecam poczytanie i oczywiście wpisanie sie na topiku:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=21400"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=21400[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Marta - wielkie gratki dla Was obojga:multi: Jesteś zadowolona - to najważniejsze Toż to przecież zawsze więcej niż połowa sukcesów jakie się odnosi:cool3:

Co do Drenia - tym, ktorzy nie mają czasu przesledzić wątku z linku od Zebry Dredzik pojechał do Lublina do aktywnych osób w średnim wieku (no może troszkę więcej niż średnim) Ma mieć do dyspozycji duże mieszkanie w bloku (i swój pokój ;) ) łąki, tylną kanapę w samochodzie, wycieczki rowerowe i żagle. Oby się to spełniło!! I ma jeden warunek postawiony - spokojne znoszenie nieobecności włascicieli Oby wszystko sie ułożyło Ja trzymam kciuki

Link to comment
Share on other sites

Marta - ogromne gratulacje!!!:multi: To super uczucie jak parze pies - przewodnik wychodzi, kazde, nawet male osiagniecie urasta do rangi sukcesu. A jak jeszcze wszystko wyjdzie na zawodach, gdzie ludzie patrza, to czlowiek prawie pijany ze szczescia:lol:
Och brakuje mi tego...

A Dreniu pojechal sobie do Lublina, no i trzymam kciuki, zeby byl grzeczny i szybko zawladnal sercami swoich ludzi:loveu:

Link to comment
Share on other sites

jesli chodzi o Drenia to super, bardzo sie ciesze, ciekawe tylko skad on sie w tym schronisku wzial, jak go ktos wyrzucil to:mad:

a dziekuje wszystkim, mam nadzieje ze jeszcze wiekszymi sukcesami sie bede chwalic:cool3: no jednak cos tam trenowalismy, przez zime to niestety slabiej, za trzy tygodnie znowu zawody i juz na treningach to my tej palisady dopilnujemy! a tak przy okazji to w czechach sie zupelnie inaczej stratuje, tak na luzie, u nas to jest jakas niezdrowa atmosfera, stresuje sie a moj pies jeszcze bardziej, ale popracujemy takze i nad tym
Zebra - samo imie juz mowi za siebie;)

Link to comment
Share on other sites

Ciesze sie bardzo z Twoich i Devisa sukcesow i zycze zeby ich bylo jak najwiecej - niech ludziska patrza i podziwiaja, ze kerraki malo ze piekne to i jeszcze madre sa!
A co do atmosfery na zawodach to masz racje - ja to lubie w zasadzie startowac na IALach, a pucharowe juz mnie nie kreca, tym bardziej, ze to za wysokie progi na nasze lapy;)
A gdzie jedziesz za 3 tygodnie?

Ja dzis bylam w lecznicy z cala trojka - ale ubaw:lol: Jakie ludzie maja glupie miny jak widza takie stado:lol:
Sasanke dzis zaczipowalismy - dzielna sucz nawet nie poczula tej grubasnej igly i dala buziora doktorowi:lol: , Lucynce wyczyscilismy pupne gruczoly, a Niunio byl tak dla towarzystwa, zeby biedulek sam w domu nie siedzial:lol: Na koniec wpadlismy z wizyta do mojej mamy - zalamala rece jak zobaczyla, ze mam ze soba cala sfore:lol: , ale kazy paszczur obskoczyl kawal kielbachy i usmiech zagoscil na pyszczydlach:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Czapla, czyżby to chipowanie było na maj? :cool3: Znowu podbijemy Węgry?
A moze zaczynasz sie juz szykować na Dracula??? Oj za wcześnie , moja droga, ja jeszcze nie zaklepałam urlopiku:shake:
Marta, tak właśnie wszyscy którzy spotkaja moja małą mówią= imię robi swoje:evil_lol: , ale u mnie dziury wyżarte w dywanach jakby nie królewskie i fotel tez już poznał bliżej ząbki:loveu: , a teraz na ostatniej imprezce wypadło mu dno:crazyeye: .
Ale widać moje dziewczyny lubia sypiac na nietypowych miejscach.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ale bomba! Warto bylo byc na tych zawodach chocby dla fotek Wind:lol: Powiem, ze sie nawet zastanawialam, czy nie pojechac, ale wstyd mi bylo, bo moje glaby nic nie cwicza, a i ja ruszam sie jak mucha w smole:oops:

Zebra - chyba za ciezkich gosci mialas, ze az dno z fotela wylecialo:eviltong: - nikt Ci tu nie uwierzy, ze to sprawka grzecznych dwoch dziewczynek, z ktorych jedna to seniorka, a druga krolowa i jej to cos takiego nie przystoi:lol:
A Dracula kusi...

Link to comment
Share on other sites

A z wrazenia po obejrzeniu fotek Wind zapomnialam powiedziec, ze dzis znow papier toaletowy byl wszedzie, tylko nie na rolce:mad: , a Niunio wskoczyl do wanny:crazyeye: (na szczescie nie bylo w niej wody)- powod - postawilam nowy zel pod prysznic i przeciez to takie fascynujace!:lol:

Zebra - a moze fotel nie znosl ciezaru wlascicielki?;) - jesuuuuu ale mi sie oberwie:-o , sory...czasem nie moge sie powstrzymac:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No cóż, jak widzę, moja klubówka znowu jest pod znakiem zapytania, :cool3:
przeciez nie moge komus zepsuć łoża, bo a nóż ugnie sie pod moim ciężarem:loveu:
A tak wogóle Czapluniu droga, nie każdy upodabnia sie do swoich podopiecznych:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

klubowka nie stoi pod zadnym znakiem zapytania, u mnie meble bardzo solidne i wytrzymuja okazaly ciezar mojego TZ, a Ty to bys sie ze dwa razy w nim zmiescila i jeszcze zatanczyla:cool3:
A ja to jak widzisz, taki suchy zlosliwy skurczybyk jestem:lol:

Link to comment
Share on other sites

Czapla jade znowu w to samo miejsce, bo to jest taki puchar praded cup i to sa trzy zjazdy, jeszcze jeden w kwietniu, a potem jeszcze inny tez w czechach ale gdzie indziej w maju
zdjecia super! ale powiedzcie mi z jakich to zawodow bo nie wiem i co to za pies!? masz Czapla racje trzeba pokazac ze kerraki nie tylko piekne ale i madre sa!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Devis&Marta']zdjecia super! ale powiedzcie mi z jakich to zawodow bo nie wiem i co to za pies!? masz Czapla racje trzeba pokazac ze kerraki nie tylko piekne ale i madre sa!:loveu:[/quote]
No jak to co to za pies? Moja ci ona jest:loveu:
A zawody? Tutaj więcej o nich i dużo, dużo cudnych fotek fikających psów: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20781"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20781[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...