Jump to content
Dogomania

Zebra

Members
 • Posts

  1164
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.eternal_beauty.republika.pl/

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Zebra's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. W tym roku obie z Czaplą umówiłyśmy się na wystawie w Poznaniu, coby pooglądać i powystawiać, mogę więc wstawić wyniki z pierwszej ręki. [B]Poznań CACIB 22.10.2011 [/B]zgłoszonych 5 kerry blue - sędzia p.Anna Winiarska [U]psy klasa szczeniąt[/U] VIPER Z Płockiego Wzgórza -wybitnie obiecująca [U]suki klasa baby [/U] KAILA BLUE Dvomaro- wybitnie obiecująca [U]suki klasa pośrednia[/U] SHELBY z Płockiego Wzgórza- dosk, CWC, res.CACIB [U]suki klasa otwarta[/U] WIKI-EMILKA Błękitna Hawana-dosk. CWC [U]suki klasa champion[/U] Gaeltacht SIOFRA- dosk, CWC,CACIB, BOB [B]Poznań CACIB 23.10.2011 r.+ Crufts Qualification[/B] zgłoszonych 6 kerry blue terrierów- sędzia p.Marek Trębala [U]psy klasa szczeniąt[/U] VIPER Z Płockiego Wzgórza- wybitnie obiecujący, [B]3-BIS Szczeniąt!!!!!!!![/B] [U]psy klasa champion[/U] RICARDO BOY Vaksam- dosk. CWC, CACIB, Zw.Polski 2011, CQ [U]suki klasa młodzieży[/U] SHELBY z Płockiego Wzgórza- dosk, Zw.Mł. ,Mł.Zwyciezca Polski, JCQ [U]suki klasa otwarta[/U] WIKI-EMILKA Błękitna Hawana- dosk, CWC [U]suki klasa champion[/U] Gaeltacht SIOFRA- dosk, res.CACIB Lakki Kerri SALOMEYA TRIUMPH- dosk, CWC,CACIB, Zw.Polski 2011, CQ, BOB Na finałach nic nie ugrałyśmy, bo Semisia miała focha i kompletnie nie obchodził ją sędzia na ringu honorowym, myślała tylko o tym, jak wrócić do przytulnego pudełka :evil_lol:, natomiast latorośl od Czapli czyli VIPER z Płockiego Wzgórza poprowadzony przez młodziutkiego właściciela zaszalał i na swojej pierwszej wystawie, a nie raczej drugiej, bo pierwsza była dzien wcześniej ;) i wywalczył 3 miejsce na BIS Szczeniąt !!!!!!!!!!- super się obaj bawili. Tyle wyników, wystawa dla nas bardzo sympatyczna, sędzia w porównaniu o rasę przegonił nas chyba z kilkanaście kółek po ringu , bo nie mógł wybrać, czy córcia, czy mamuśka :lol: mają wygrać rasę - ale i tak bawiłyśmy się super. Ogrom spotkań ze znajomymi, trochę psich zakupów, super wieczór w miłym psiarskim towarzystwie i przy przepysznych nalewkach a dla mnie dodatkowo po 9 godzin w autobusie w każdą stronę, ale jak widać warto było.
 2. no oczywiście i sorrki, ja rzadko piszę na dogo, ale musiałam się pochwalic dzisiaj , bo nasza Semisia wygrała wczoraj BIS w Krakowie więc dlatego włączyłam wogóle logowanie.

  mój adres

  [email protected]

  bardzo dziękuję

  Magda

 3. Ponieważ myślę, że choćby dla mnie, wczorajsze wydarzenie jest bardzo ważne, a dla innych [B]miłośników naszej rasy[/B] także chyba nie jest to wydarzenie do przeoczenia, więc założyłam nowy topik na temat tej wystawy. Dziękuję tym co potrafili pokazać, ze zależy im na rasie i pogratulować, choćby skromnie, ale zawsze ;-). Ja jestem bardzo , bardzo szczęśliwa i choć przez śmieszne dla mnie układy towarzyskie panujące na tym forum staram się tu nie udzielać, to jednak uważam, że zdobycie przez kerry blue terriera [B]BIS [/B]na wystawie rangi międzynarodowej i to u sędziny która w Paryżu na Wystawie Światowej 2011 r sędziować będzie kerry blue terriery -zasługuje na to, abym choćby się tutaj przypomniała i napisała, że nasza Semi w dniu wczorajszym wywalczyła[B] BOG i BIS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/B]na krakowskiej międzynarodówce i że obie z Czaplą jesteśmy z niej bardzo dumne, ale nade wszystko jesteśmy bardzo szczęśliwe. Ci co szczerzy niech się cieszą razem z nami, a reszta niech zazdrości- bo jest czego. Pozdrawiam wszystkich bywalców.
 4. Dziekuję za gratulacje w imieniu własnym, Semi, a także Czapli. Może ja jestem nieobiektywna, ale jakoś przeżyłam tą złą organizację i nawet zadowolona jestem :lol:, ale fakt sama odczułam kilka powiedzmy " niedociągnięć".
 5. Hej czy możesz podać adres na jaki e-mail na jaki mam wysłać Ci te fotki.

  pozdr iza

 6. Taaaaak, o te właśnie:lol:
 7. Czy ja mogłabym poprosić o fotki mojej kerraczki, będe mieć pamiątkę, a fotki superz ringu na dodatek:lol:, bardzo bardzo proszę....
 8. Po dwóch latach bracia wrócili z adopcji, są teraz w hotelu. Koszt miesięczny za dwa psy to 800 złotych miesięcznie, który spadł na jedną osobę prywatną. Dotychczasowa pomoc w sumie – 188 złotych jednorazówki. Dorzucisz złotówkę dla Paka i Astora?

  http://www.dogomania.pl/threads/134003-Po-dwóch-latach-zwrot-bracia-wrócili-są-w-hotelu..potrzeba-800-zł.-proszę-o-pomoc

 9. Czapluniu, Twoje kerraki jak zwykle się podobają, widzę, ze Shelbisia polubiła chyba wystawy, napiszę jak jednen z naszych kolegów napisał, tylko gdzie indziej i do kogo innego " TAK TRZYMAĆ":lol:
 10. [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/2710/1005909.jpg[/IMG]
 11. Pani też nie oszczędzaja w bitwach [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/4831/1005908v.jpg[/IMG]
 12. moze jeszcze cosik pokażemy [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/2903/1005915.jpg[/IMG]
 13. [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/5852/1005894.jpg[/IMG]
 14. [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/8251/1005820.jpg[/IMG]
 15. Żadna zaraza, są cudne i kochane:lol: - teraz najfajniejsza zabawa to wspinanie się po schodach i schodzenie z nich, dobrze, ze to tylko trzy drewniane schodki. Niektórzy już robią to wprawnie. Beżyk właściwie to od razu załapał jak to sie robi, a reszta dalej kombinuje i idzie im coraz lepiej, a czerwony to jak prawdziwy kermicik - najchętniej hopppp z tych schodków na rączki do pani i od razu znowu do góry:evil_lol:. Do tego gonitwy w trawie, ale frajda, ganiać dookoła domku, a Pani za nami, albo przed nami-jak wyjdzie.
×
×
 • Create New...