Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Czy Molly jest w Miedarach?

Tak, rozmawiałam z Basią i jest pani nia zainteresowana, więc trzymajmy kciuki. Czekam aż Basia dostanie zdjecia tej malutkiej suni bez kawałka łapki, od razu ją ogłoszę. Może zdarzy się cud i ktoś się na nia zdecyduje. 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, ewu napisał:

Iwo ma dom, trzeba podmienić ogłoszenie. Mam ciągle telefony o niego.

Czekam na obiecanego psiaka do podmianki, może być przez What's App :) Ogłoszenie Iwo mam wyróżnione, jeszcze przez tydzień. Wiadomo jak Iwo sprawuje się w domu?

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Czekam na obiecanego psiaka do podmianki, może być przez What's App :) Ogłoszenie Iwo mam wyróżnione, jeszcze przez tydzień. Wiadomo jak Iwo sprawuje się w domu?

Dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

To ja tez jakiegos poprosze na maila, bo jest świeże wyróznienie Molly. chciałabym ją szybko usunąć, bo mam dość durnych wiadomości. Wczoraj pani pytała, czy wiemy cos o rodzicach Molly, która jest 1,5 rocznym psem w schronisku. Pytanie raczej odpowiednie przy zakupie szczeniaka z hodowli, a nie adopcji dorosłego psa ze schronu. Juz widze pracowników schroniska, jak robią wywiad srodowiskowy przy przyjęciu kazdego psa i pytaja o jego rodziców. Pomijam fakt, ze w ogloszeniu jest info, że ogłaszam je grzecznosciowo, nie mam kontaktu z psami i prosze, zeby w związku z tym nie pisac do mnie pytań. Dziś widzę nowe powiadomienia i nawet nie chce w nie zaglądać.

Niestety, na telefonie zdjęcia nie otwierają mi się, stad prośba zeby mi przesłac na maila. Basia ma adres, bo ja dzis raczej nie dam rady tu juz zaglądnać..

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Jaaga napisał:

(...) Dziś widzę nowe powiadomienia i nawet nie chce w nie zaglądać.

Niestety, na telefonie zdjęcia nie otwierają mi się, stad prośba zeby mi przesłac na maila. Basia ma adres, bo ja dzis raczej nie dam rady tu juz zaglądnać..

Sama przygotowałam krótki tekst dla osób, które nie doczytują, że kontakt wyłącznie telefoniczny - robię kopiuj-wklej.

Podaj mi adres e-mail to wyślę Ci zdjęcia, jeśli te, które wstawiłam na wątek nie otwierają Ci się.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.06.2020 o 11:49, ewu napisał:

W schronisku jest maleńka sunia, brakuje jej części tylnej łapki:( 

Kikutek Nadii - bo takie imię dostała od ewu.
ed20aa5bf62b8bc9med.jpg

3c929fae596052e4med.jpg

I Nadia w całej okazałości, myszeńka z niej :(

e3f981f7e48f0fa9med.jpg

2d8a798bfc64e47fmed.jpg

8df2ffd57c698c14med.jpg

f09f43b8e82228camed.jpg

011eb8b36c02e0a9med.jpg

54e3d30628c55a17med.jpg

30058c53e2348b71med.jpg

Nadia to maleńka, młoda sunia. Jest urocza. Brakuje jej tylnej łapki. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ewu właśnie mi napisała, że zadzwoniła do niej anecik z propozycją, że weźmie Nadię do siebie do domu, aby zobaczyć co z tym kikutkiem-łapką się dzieje; czy nie trzeba operować. Nadia będzie pod opieką finansową Pani Beaty od trójłapków.

anecik prosiła, aby podmienić ogłoszenie Nadii na innego psiaka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

ewu właśnie mi napisała, że zadzwoniła do niej anecik z propozycją, że weźmie Nadię do siebie do domu, aby zobaczyć co z tym kikutkiem-łapką się dzieje; czy nie trzeba operować. Nadia będzie pod opieką finansową Pani Beaty od trójłapków.

anecik prosiła, aby podmienić ogłoszenie Nadii na innego psiaka.

Polecam ortopedę dr Grzebinogę w Oświęcimiu do konsultacji łapki Nadii. Kikut wygląda nieciekawie, moze konieczna będzie kortekta. Tam byliśmy też konsultowac kikut Nadii, która była u nas. No i oczywiście Linda tam była operowana.

To ja ogłoszę Fistaszka.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jaaga napisał:

Kikut wygląda nieciekawie, moze konieczna będzie kortekta.

To fakt. Wygląda to na przypadkowe ucięcie kawałka łapki, a nie lekarską pomoc. Zwykle w przypadku konieczności ucięcia kawałka  łapki ucinana jest cała, albo przygotowanie protezy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...