Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

9 godzin temu, ewu napisał:

Dziękuję Elu:)

Jak znajdziesz chwilkę wrzuć bidunię na wątek.

Mówisz, masz :)

Beja to  bardzo mała ,  spokojna i łagodna sunia.
Beja ma około 3-4 lat, jest wysterylizowana i zaszczepiona przeciwko wściekliźnie.
Suczka jest niezwykle ugodowa i przyjazna.
Nie wiemy czemu trafiła do schroniska ale wiemy jak bardzo cierpi i nie umie się tam odnaleźć.
Beja to urocza , dobra psinka, odwdzięczy się każdemu kto ją pokocha.
Beja tak niewiele potrzebuje...

Beja 2.png

Bidusia, ogonek na brzusiu :(

Beja 1.png

Beja 3.png

Beja 4.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Posłałam elik jeszcze dwie malizny, jeden to okruszek...

Nie radzą sobie w schronie:(

Smutno ,że tak nas tu mało, te psiny bardzo potrzebują pomocy a ja sama mam coraz mniej sił i możliwości.

Klepię ogłoszenia, jeżdżę do schronu, wątki jedynie śledzę  naprawdę nie mam czasu na nic.

 

Link to comment
Share on other sites

nie dziękuj, bo przynajmniej mi nie ma za co. To Ty odwalasz najcięższą psychicznie robotę i fizycznie , nie mówiąc o finansach, też.

Mało nas, bo coraz mniej nas na dogo, a potrzeby nie maleją. Nie da się we wszystko zaangażować.

Gigunia zatkała nam DT na dobre.Łudzę się ,że skoro Imka po 1,5 roku poszła do DS, to kiedyś i Giga pójdzie.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, anecik napisał:

Nie mogę cytować.

 

Mimo wszystko jutro lub pojutrze spytam się męża o tego malucha.  Najwyżej mnie zabije. 

Czemu to nie jest suczka :(  ;(

Anetko, bierz tego malucha, mąż nie może Cię zabić, przynajmniej do soboty.

Ty masz szczęście do wspaniałych ludzi adoptujących psiaki, mały w mig znajdzie super dom.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Poker napisał:

nie dziękuj, bo przynajmniej mi nie ma za co. To Ty odwalasz najcięższą psychicznie robotę i fizycznie , nie mówiąc o finansach, też.

Mało nas, bo coraz mniej nas na dogo, a potrzeby nie maleją. Nie da się we wszystko zaangażować.

Gigunia zatkała nam DT na dobre.Łudzę się ,że skoro Imka po 1,5 roku poszła do DS, to kiedyś i Giga pójdzie.

Mam za co, za Karmelka , za Gigę.

Wierzę mocno ,że Giga znajdzie dom, Imka dała radę Giga też w końcu się przełamie.

Rozmawiałam z Szafirką , chyba Zula jest najtrudniejsza.

Link to comment
Share on other sites

 

10 godzin temu, ewu napisał:

Tam jest jeszcze mniejszy psiak od Simby. Cudny , wygląda jak szczeniaczek.

Posłałam elik Amisia.

Basiu przepraszam, wczoraj nie mogłam wstawić wszystkich psiaczków. Musiałam odstąpić kompa mężowi. Mamy też laptopa, ale bez netu :( 

 

Kolejne maleństwa, które błagają o pomoc :(

Amiś jest maluteńki, ma może rok, najwyżej dwa lata.
 
Amiś 2 - Kopia.jpg   Amiś1.jpg
 
Amiś3.jpg    Amiś4.jpg
 
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Poker napisał:

nie dziękuj, bo przynajmniej mi nie ma za co. To Ty odwalasz najcięższą psychicznie robotę i fizycznie , nie mówiąc o finansach, też.

Mało nas, bo coraz mniej nas na dogo, a potrzeby nie maleją. Nie da się we wszystko zaangażować.

Gigunia zatkała nam DT na dobre.Łudzę się ,że skoro Imka po 1,5 roku poszła do DS, to kiedyś i Giga pójdzie.

Coraz mniej nas na dogo, a ci co są, mają zapchane miejscówki.

Sama mam dwa tymczasy, a tu cieczna sunia po polach biega. O maliznach ewu mogę tylko pomarzyć.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nutusia napisał:

Adopcja Imki daje nadzieję, że każda adopcja jest możliwa. Dobrze by tylko było, żeby nie trzeba było czekać aż tyle czasu...

Nutusiu jak dobrze,że Imka ma dom.

Ja nie umiem odszukać jej wątku, proszę  podaj mi linka.Szlag mi trafił laptopa, mam "nowego"grata i niczego nie umiem znaleźć:(

Nutusia dziękuję za Imkę:):):):)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...