Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

Guest Elżbieta481

Pytanie moje jest b.grzeczne:
na jakiej zasadzie na,,czarnych kwiatkach,,zamieszczane są osoby?
Sprawdziłam przed momentem-Ninka jest ,,do wyjaśnienia,,-ale naszego michala nie ma?Ja nie rozumiem tego-Was może to śmieszyć czy dziwić.,że ja pytam.
[B]Ja rozumiem i wiem z doświadczenia,że sprawiedliwości w Polsce nie ma.Czy powinnam wreszcie zrozumieć,że nie ma jej na forum internetowym dogomania?[/B]
Pamiętam,że dostał 3 miesięcznego bana.Ninka ma też bana,a na liście jest-to na jakiej zasadzie następują wpisy na listę?
Nikogo nie wyzywam-pytam grzecznie dlaczego nie został wpisany na listę?Przy ew.odp.nie piszcie błagam ile to zrobił dla bezdomnych zwierząt.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

a jaj mam inne pytanie. powiedzmy ze:
kupilam cos na bazarku, pisalo ze koszt wysylki zgodny z cennikiem PP, pozniej okazuje sie ze koszt wysylki jest wyzszy o 7 zł!!! To duzo jezeli kupilam rzecz za 20zł. a wysylka wyszla 17zł. pisalam do tej osoby ale ona twierdzila ze zawsze doplaca do wysylek i ze znowu nie ma zamiaru doplacac, i napisala ze jak wyjdzie mniej to roznice zwroci... minelo ponad 2 tyg, roznicy nie zwrocila. dla kogos moze sie wydawac to smieszne ale dla mnie np 7 zł to duzo, tym bardziej ze liczylam sie z tym ze koszt wysylki bedzie mniejszy.

Mam byc nachalna i sie przypominac o ten zwrot?

i jeszcze spytalam o rozliczenie bazarku-to dostalam info ze rozliczenie jest na bazarku czyli xxxkupil za 10 zl, yyy za 5 zł itd... na watku psa nie ma zadnego rozliczenia, a pies jest na dt u osoby ktora robila bazarek,,,

a moze jakis mod sie temu przyjrzy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Puma1984']a jaj mam inne pytanie. powiedzmy ze:
kupilam cos na bazarku, pisalo ze koszt wysylki zgodny z cennikiem PP, pozniej okazuje sie ze koszt wysylki jest wyzszy o 7 zł!!! To duzo jezeli kupilam rzecz za 20zł. a wysylka wyszla 17zł. pisalam do tej osoby ale ona twierdzila ze zawsze doplaca do wysylek i ze znowu nie ma zamiaru doplacac, i napisala ze jak wyjdzie mniej to roznice zwroci... minelo ponad 2 tyg, roznicy nie zwrocila. dla kogos moze sie wydawac to smieszne ale dla mnie np 7 zł to duzo, tym bardziej ze liczylam sie z tym ze koszt wysylki bedzie mniejszy.

Mam byc nachalna i sie przypominac o ten zwrot?

i jeszcze spytalam o rozliczenie bazarku-to dostalam info ze rozliczenie jest na bazarku czyli xxxkupil za 10 zl, yyy za 5 zł itd... na watku psa nie ma zadnego rozliczenia, a pies jest na dt u osoby ktora robila bazarek,,,

a moze jakis mod sie temu przyjrzy?[/QUOTE]
nierozliczone bazarki zgłaszajcie na pw, link itp.

co do tej wysyłki widziałaś dowód wysłania? jakiś skan?
jak wysyłka nie wyszła mniej to nie możesz miec do nikogo pretensji. Tymabradziej, ze pisało, ze pokrywasz koszty wysyłki.
i tez podaj link


[quote name='waldi481']Pytanie moje jest b.grzeczne:
na jakiej zasadzie na,,czarnych kwiatkach,,zamieszczane są osoby?
Sprawdziłam przed momentem-Ninka jest ,,do wyjaśnienia,,-ale naszego michala nie ma?Ja nie rozumiem tego-Was może to śmieszyć czy dziwić.,że ja pytam.
[B]Ja rozumiem i wiem z doświadczenia,że sprawiedliwości w Polsce nie ma.Czy powinnam wreszcie zrozumieć,że nie ma jej na forum internetowym dogomania?[/B]
Pamiętam,że dostał 3 miesięcznego bana.Ninka ma też bana,a na liście jest-to na jakiej zasadzie następują wpisy na listę?
Nikogo nie wyzywam-pytam grzecznie dlaczego nie został wpisany na listę?Przy ew.odp.nie piszcie błagam ile to zrobił dla bezdomnych zwierząt.
Elżbieta[/QUOTE]

Nie wiem jak Czarodziejka aktualizuje to, ale kwiatki będa za jakiś czas całkowicie aktualizowane i zrobione troche w inny sposób. Będziemy też wrzucać wasze negatywne opinie za jakies transakcje. Powiedzmy, że troszke bardziej to rozbudujemy.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie teraz mi sie przypomnialo że bralam udział w bazarku na ktorym byly maskotki podarowane przez jakiegos chłopczyka . Wylicytowałam kilka i cisza . Maskotki mialy być dla szczeniaczkow - maluchy maja sie wkrótce urodzic i teraz sobie przypomnialam o tym bazarku . To ze nie dostalam maskotek moze swiadczyc albo o tym ze robiacy bazarek o nim zapomnial i nie wyslał mi powiadomienia albo o tym ze ja nie zaplaccilam . Czy ktoś sobie przypomina ten bazarek ? Niestety biore udzial w wielu bazarkach i czasami mi cos umyka .

Link to comment
Share on other sites

ja mam podobnie, w tym samym terminie zapłaciłam Edi100 za tunikę, do dzis jej nie dostalam.Bazarek zostal zamkniety jako niezgodny z regulaminem.Pisalam dwa pw w tej sprawie, odpoiwedź na pierwsze byla taka, ze paczki wysylala sasiadka i moze zapomniala akurat o mojej, Edi to sprawdzi-od tego czasu minęlo nastepne dwa tygodnie i cisza.Kolejne pw jest bez odpowiedzi, byc moze Edi nie bywa na dogo , wiem ze ma klopoty finansowe ale to chyba nie usprawiedliwia takiego niezbyt ładnego postepowania.

Link to comment
Share on other sites

Kupiłam na bazarku Adajeje zelazko za które zapłaciłam 45 zł i które przyszło do mnie w dwóch częściach. Poczta twierdzi że nie było zabezpieczone odpowiednio- było w pudle zbiorczym a nie osobnym, zabezpieczone tylko papierami a nie folia babelkowa. Pan z punktu usługowego za 26 zł tymczasowo złączyl obie części ale sam mówi że nie podziała długo bez wymiany modułu który kosztuje prawie tyle co zapłaciłam.
W sumie nie wiem co z tym zrobić.
Pierwszy raz zdazyło mi się cos takiego a duzo żeczy równiez kruchych kupowałam na bazarku Dogo i Miau.

Link to comment
Share on other sites

nawet chyba w necie sa filmy co się robi z paczkami, ja zawsze się trzęsę o delikatne rzeczy. Kiedyś dobrze, że mnie tknęło i kurtkę w 2 grube reklamówy zapakowałam i dodatkowo papier. Póxniej osoba z dogo otrzymała paczkę cała w benzynie - na szczęście dzięki takiej ilości folii nie przeszło,ale pranie musiało być porządne, bo zapach się przedarł;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ata']Czarodziejko, prosze odpowiedz mi dlaczego :[B][COLOR=red]Ninka [/COLOR]- nie zapłacone 81 zł za bazarek Jusstyny85, [/B]nie jest dodana jako czarny kwiatek, przecież ona wisi już parę miesięcy jako do wyjaśnienia[B]:roll:[/B]
[/QUOTE]

Ninka powinna byc dodana...nie jest solidna (robila mi wizyte przedadopcyjna do ktorej mam zastrzezenia)..

co z tymi banerkami tinypic??? widze u wszystkich???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj']Ninka powinna byc dodana...nie jest solidna (robila mi wizyte przedadopcyjna do ktorej mam zastrzezenia)..

co z tymi banerkami tinypic??? widze u wszystkich???[/QUOTE]
Ona ma bana na 2 lata chyba, więc nie będzie jej mam nadzieję długo, długo tu..

Link to comment
Share on other sites

Chciałam dodać [B]megi82[/B] do wyjaśnienia.
Chodzi o ten bazarek.
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/173894-KONIEC-ROZLICZAMY-SWETEREK-ROBIONY-NA-WYMIAR-DLA-PIESKA-ZAPRASZAMY-Do-03-12"] [B]KONIEC-ROZLICZAMY-SWETEREK ROBIONY NA WYMIAR DLA PIESKA- ZAPRASZAMY-Do.03.12[/B][/URL]
[B]megi82[/B]".[I][COLOR="#0000ff"]. robię swetrki dla psów -sweterek mogę zrobić na wymiar-czyli np.ktoś wylicytuje a ja zrobię wymiar jaki mu pasuje...."[/COLOR][/I]
Wystawiłam bazarek na prośbę [B]megi [/B]-chciała w ten sposób pomóc naszym zwierzakom.
Dzisiaj dowiedziałam się że wylicytowane sweterki przez[B] teutonkę[/B] i [B]Vlk[/B] nie dotarły do nich do dnia dzisiejszego-
z tego co [B]megi [/B]napisała do [B]teutonki [/B] i [B]Vlk[/B] wynika że przesyłki zaginęły- jednak megi nie przesłala skanu dowodów nadania przesyłek.
[B]Megi [/B]obiecała że zrobi drugie sweterki lecz potem napisała że złamała rękę.
[B][COLOR="#ff0000"]Wiem że wszystko może się zdarzyć ale jeśli wystapiły problemy to ja powinnam o tym wiedzieć. [/COLOR][/B]
Pieniążki za sweterki wpłynęły na konto fundacji a za przesyłki na konto [B]megi82.[/B]
Za sweterki my zwracamy pieniążki w tym celu roszę o kontakt na PW.
O to samo proszę [B]megi [/B]- jeli nie jest w stanie wywiązać się z przesłania sweterków aby zwróciła [B]teutonce [/B] i [B]Vlk [/B]koszt wysyłki.

Można to było już wcześniej wyjaśnić i załatwić.
A samymi dobrymi chęciami możemy więcej zaszkodzić niż pomóc zwierzętom.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Powtarzam pytanie-na jakiej zasadzie ludzie są dodawani do czarnej listy?Nie jesteście zdania kochani moderatorzy,że skoro w dalszym ciągu nie ma tego o czym wspomniała Pianka w odpowiedzi na moje pytanie to może przyjąć jako zasadę,że dodajemy wszystkich niesolidnych albo nikogo?
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Proponuję do Regulaminu dodać termin dokonania wpłaty(przelew) i termin wysłania przedmiotu,uzależniony od terminu wpłaty. Np.: wpłata powinna być wysłana w ciągu ... od zakończenia bazarku, przedmiot powinien być wysłany (przesyłka polecona) w ciągu ... od chwili zaksięgowania wpłaty na wskazanym koncie.

Ustalenia indywidualne wykluczałyby możliwość zgłaszania na C.K. nieprawidłowości w/g powyższych zasad. Wszelkie takie indywidualne ustalenia przebiegać by musiały w wątku bazarkowym, a każde edytowanie postu uniemożliwiałoby edytującemu dochodzenie swoich praw.

Link to comment
Share on other sites

Bez przesady. Zrobienie przelewu to chwilka, a Osoba wystawiająca bazarek może termin jego zakończenia ustalić taki, żeby bez kłopotu poradzić sobie z wysyłkami.

Odbiór osobisty to odrębna sprawa. Też do uzgodnienia w wątku.

Chodzi mi o ustalenie ram, w obrębie których można się poruszać bez ryzyka trafienia na Czarne Kwiatki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...