Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

Ręce mi opadły tak, że już chyba niżej się nie da. Rybka_39 (alias kurza stopa) założyła bazar. Fanty były u niejakiej Kathrby. Pieniądze wpłacone, filmów nie ma. Kathrby podobno raz wysłała i wszystkie (!) przesyłki zapodziały się na poczcie. Następnie wszystkie przesyłki się znalazły (!) i podobno zostały wysłane ponownie - jakoś do dziś dnia żadna nie doszła...
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/183040-Mega-Promocja!!!!-Filmy-seriale-Apart-swarovski-torebki-kremy-na-Bratka-Zakończony[/URL]

Z bazaru uzbierało się 491zł wpłacone na konto:
[SIZE=3]FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT
41-508 Chorzów - Maciejkowice
ul. Antoniów 1 [/SIZE]

Przy braku załatwienia tej sprawy przejdę się na policję, bo 60zł dla mnie to dużo. Doniesienie będzie złożone także na Fundację, jako w tym przypadku organ wyłudzający...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Ręce mi opadły tak, że już chyba niżej się nie da. Rybka_39 (alias kurza stopa) założyła bazar. Fanty były u niejakiej Kathrby. Pieniądze wpłacone, filmów nie ma. Kathrby podobno raz wysłała i wszystkie (!) przesyłki zapodziały się na poczcie. Następnie wszystkie przesyłki się znalazły (!) i podobno zostały wysłane ponownie - jakoś do dziś dnia żadna nie doszła...
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/183040-Mega-Promocja!!!!-Filmy-seriale-Apart-swarovski-torebki-kremy-na-Bratka-Zakończony[/URL]

Z bazaru uzbierało się 491zł wpłacone na konto:
[SIZE=3]FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT[/SIZE]
[SIZE=3]41-508 Chorzów - Maciejkowice[/SIZE]
[SIZE=3]ul. Antoniów 1 [/SIZE]

Przy braku załatwienia tej sprawy przejdę się na policję, bo 60zł dla mnie to dużo. Doniesienie będzie złożone także na Fundację, jako w tym przypadku organ wyłudzający...[/QUOTE] :-o :-o :-o :-o :-o :-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Ręce mi opadły tak, że już chyba niżej się nie da. Rybka_39 (alias kurza stopa) założyła bazar. Fanty były u niejakiej Kathrby. Pieniądze wpłacone, filmów nie ma. Kathrby podobno raz wysłała i wszystkie (!) przesyłki zapodziały się na poczcie. Następnie wszystkie przesyłki się znalazły (!) i podobno zostały wysłane ponownie - jakoś do dziś dnia żadna nie doszła...
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/183040-Mega-Promocja%21%21%21%21-Filmy-seriale-Apart-swarovski-torebki-kremy-na-Bratka-Zako%C5%84czony"]http://www.dogomania.pl/threads/183040-Mega-Promocja!!!!-Filmy-seriale-Apart-swarovski-torebki-kremy-na-Bratka-Zakończony[/URL]

Z bazaru uzbierało się 491zł wpłacone na konto:
[SIZE=3]FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT
41-508 Chorzów - Maciejkowice
ul. Antoniów 1 [/SIZE]

Przy braku załatwienia tej sprawy przejdę się na policję, bo 60zł dla mnie to dużo. Doniesienie będzie złożone także na Fundację, jako w tym przypadku organ wyłudzający...[/QUOTE]

Jestem prezesem Fundacji SOS dla Zwierząt. Zanim pójdziesz na policje proszę napisz mi o co chodzi bo nie wiem. Rybka nie ma podpisanej umowy wolontariackiej z nami. Jak mogę za nią odpowiadać????
Ludzie robią bazarki, wpłacają potem pieniądze w formie darowizny z dopiskiem z a bazarek dla ..... psa lub darowizna dla fundacji . Tutaj widze podały bezpośrednio nasze konto - proszę podajcie niki kto wpłacał z tego bazarku kasę. Jak nie wysłały oddamy pieniądze i już.
O CO NA BOGA CHODZI?????? Przecież w takiej sytuacji ja mogę odpowiadac za siebie (za Fundację) nie za tego kto nie wysłał a powinien....

Jeżeli coś sie złego wydarzyło chcę wiedzieć co - w razie czego zwracam pieniadzi mówię to oficjalnie ja Aneta Motak Prees Fundacji SOS dla Zwierząt z siedziba w Chorzowie Maciejkowicach (amikat)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kurza stopa 39']
Proszę Cię gameto podaj mi łaskawie Twoje konto na PW.[/QUOTE]

Po co ten foch? Napisałam Ci, ze nie chcę pieniędzy od Ciebie, bo nie ty je dostałaś. Dla mnie jasne - proszę o zwrot z konta fundacji lub wylicytowane filmy. Chodzi o uczciwość a nie "łaskawe" zamknięcie sprawy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']czy ktoś z modów tu zagląda czy piszemy same dla siebie?
[B][COLOR=Red]beamicha[/COLOR][/B] nie tylko mnie zawiodła.[/QUOTE]


I ja dołączam. Chodzi o następujący bazarek:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/184137-Tu-jest-wszystko...ROZLICZAMY[/URL]

Zakończył się 2 maja - do beamichy wysłałam dwa pw (4 maja i 10 maja). Zero odzewu, chociaż logowała się na dogo. Dziś dodałam wpis na jej profilu. Wylicytowała przedmioty za 28zł.
Niestety dopiero niedawno zobaczyłam, że zalega także innym osobom na bazarkach. Blokuje mnie, nie mogę się rozliczyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kurza stopa 39']Dziękuję, moja przygoda z dogomanią i z pomaganiem psom właśnie się skończyła.
to był mój ostatni bazarek kiedy zakładałam go za kogoś, najwyżej co miesiąc rozkładając na raty będe oddawać kwotę trudno.
Proszę Cię gameto podaj mi łaskawie Twoje konto na PW.[/QUOTE]

Kurza stopo, może najpierw ktoś przeprosił by Gametę... Chyba jest za co... Gameta nie wpłacała kasy na konto prywatne tylko fundacji, więc nie bardzo rozumiem agresję wobec Niej. Kasa powinna być jej zwrócona wraz z przeprosinami.

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie, jestem z Amikat na PW. Wierzę w pomyslne rozwiązanie tej przykrej sprawy :)

Rozi, z tego co wiem, darczyńca może zarządać zwrotu i fundacja może zwrócić. Tyle, że to pisemnie musi być. Ja z kolei nie chcę zwrotu z prywatnego konta ze względu na przykład na US :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a.piurek']Kurza stopo, może najpierw ktoś przeprosił by Gametę... Chyba jest za co... Gameta nie wpłacała kasy na konto prywatne tylko fundacji, więc nie bardzo rozumiem agresję wobec Niej. Kasa powinna być jej zwrócona wraz z przeprosinami.[/QUOTE]


Proszę Cię nie oceniaj mnie jeśli nie wiesz kim jestem i co się stało.
Przepraszałam wielokrotnie wszystkich.
Ale nikt nie będzie się mną wycierał i niszczył mojej osoby publicznie, tymbardziej, zę jeśłi zablokują mi IP- a doskonale gameto wiesz, że tam może się stać....no tak ale to już tylko i wyłącznie mój problem.
Chciałabym jeszcze coś dodać odnośnie mojej umowy z fundacja, ale to już inna sprawa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kurza stopa 39']Proszę Cię nie oceniaj mnie jeśli nie wiesz kim jestem i co się stało.
Przepraszałam wielokrotnie wszystkich.
Ale nikt nie będzie się mną wycierał i niszczył mojej osoby publicznie, tymbardziej, zę jeśłi zablokują mi IP- a doskonale gameto wiesz, że tam może się stać....no tak ale to już tylko i wyłącznie mój problem.
Chciałabym jeszcze coś dodać odnośnie mojej umowy z fundacja, ale to już inna sprawa.[/QUOTE]

Sorry, ale mnie obwiniasz za SWOJE łamanie regulaminu? Ban za podpis - wybacz, ale trzeba się szczególnie nastarać na coś takiego - ja nigdy nie dostałam nawet ostrzeżenia za podpis! Nie ładnie zrzucać swoje błędy na innych...

Link to comment
Share on other sites

No tak, przemilczeć pewne fakty mogli wszyscy, dla Ciebie to jednak było trudne, ale fakt nie mogę mieć pretensji, zaraz się upomnę, żeby mnie zbanowano.
Przykro mi z powodu bazarku, paradoksalne jest to, ze drugie konto założyłam, właśnie po to by to wyjaśnić, za co też przepraszam i żegnam.
Jeśli Cię to pocieszy nie wróżce już na dogo, co będzie na rękę wielu osobom.
POzdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Green][B]Zgłaszam obecność na wątku, niestety nie wiem czy Czarodziejka tu zagląda a Ona opiekuje się tym tematem. Postaram się nic nie namieszać i uwzględnię ostatnio zgłaszane osoby na liście. W ostatniej sprawie również zaczynam zbierać informacje. Bardzo proszę na PW z informacjami. Potrzebuję chwili na zapoznanie się z wątkiem itp.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Proszę o dopisanie: [B]26daria - [/B]mój bazarek z płytami już dość dawno się skończył. Wprawdzie akurat nie wysłałam przesyłki, ale wpłaty też nie ma, a płyty także licytowały inne osoby i mogły je nabyć - za jedną wysyłką.

Kolejna spraw : [B]beamicha[/B] - przesyłkę ciuchową z bazarku wysłałam, niestety mimo obietnicy pieniądze nie dotarły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']

Kolejna spraw : [B]beamicha[/B] - [COLOR=Red][B]przesyłkę ciuchową z bazarku wysłałam[/B][/COLOR], niestety mimo obietnicy pieniądze nie dotarły.[/QUOTE][B][COLOR=Green]To niestety sama sobie zaszkodziłaś. Zalecany schemat bazarku wygląda tak że najpierw czeka się na wpłatę.


Oczywiście wszystkie zgłoszenia umieściłam na liście. Jeśli coś mi umknęło proszę o informacje.
Sprawą Rybki vel kurzej stopy zajmuję się oczywiście, tylko nie wpisuję na listę ponieważ kurzastopa jako kolejne wcielenie osoby zbanowanej już nie wejdzie na forum a z kathrby jestem już w kontakcie i zapoznaję się z tą sprawą. [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lizka']A ja proszę Lulke o kontakt (GG 1161721) w celu wyjasnienia i zamkniecia sprawy z privami mam nadal problem niestety[/QUOTE]

napisze zaraz na GG, ale i tu zeby byla jasnosc. Sprawa jest chyba z przed jakis 2 lat. Wyslalam ksiazke, ktora została do mnie odesłana. Musialam zapłacic ponownie za przesyłkę. Mimo pw, nie udało mi się wtedy skontaktować z Lizką.
Pieniądze za ksiązkę zostały przekazane dla psiaka, a książka poszła do dalszej sprzedaży na psiaki - nie pamietam juz czy tu na bazarku czy tez oddałam ją na jakies aukcje na pikniku.
Ale juz to wszystko tu pisałam, więc sprawa już dawno zamknięta.

Link to comment
Share on other sites

"Mój" bazar już wyjaśniony. Jestem w stałym kontakcie z Amikat - faktycznie, FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT ma niewiele wspólnego z całą sytuacją, poza byciem odbiorcą wpłat. Zawiniła jednoznacznie Kathrby. W tej chwili paczki są już u odbiorców - wysłane 24.05. a nie jak wcześniej wciskano nam inne daty. Rybka chciała dobrze, także padła ofiarą Kathrby... Przykre to wszystko...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Doniesienie będzie złożone także na Fundację, jako w tym przypadku organ wyłudzający...[/QUOTE]

Och, zdecydowanie przesada z tym stwierdzeniem...

[quote name='Niebieska713']Wydawalo mi sie ,ze to juz zostalo wyjasnione????[/QUOTE]


Napisz do moderatora, zrób Print Screen ekranu (tak na wszelki wypadek) i cierpliwie czekaj. Zawaliłaś z wpłatą (tak jak ja z pewnym bazarkiem, choć nie do końca ze swojej winy), ale uregulowałaś to. Karasiap powinna wy-edytować post, tak szybko jak go napisała :)

[quote name='giselle4']Mam inny problem
dostalam pieniedze
wyslałam przesylk ei wszystko by bylo ok....ale po 2 tygodniach wrociła
teraz pisze pv ...i cisza...
prosze o termin ponownej wysyłki i
cisza...
mija miesiac
co ja mam zrobic?
Jeszcze raz prosze blondtipsy odezwij sie
Twoja przesyłka czeka na ponowne wysłanie:)[/QUOTE]

Schować do szafy :) 30 dni minęło, reklamacja jako taka złożona nie została. Najwyraźniej adresat nie miał życzenia odebrać przesyłki. Skoro się o nią nie upomina - nie chce jej. Takie jest prawo.

To tak jak zaliczka na poczet, np. wykonania usługi. Osoba X wpłaca ją osobie Y jako zabezpieczenie w formie przedpłaty. Jednak osoba X niespodziewanie nagle rezygnuje, ale nie może domagać się oddania zaliczki, która była zabezpieczeniem na taki właśnie wypadek :)

[quote name='karusiap']tak,nasza sprawa jest wyjasniona pomyslnie[/QUOTE]

Pomyślnie nie znaczy satysfakcjonująco dla obu stron...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kathrby']Napisz do moderatora, zrób Print Screen ekranu (tak na wszelki wypadek) i cierpliwie czekaj. Zawaliłaś z wpłatą (tak jak ja z pewnym bazarkiem, choć nie do końca ze swojej winy), ale uregulowałaś to. Karasiap powinna wy-edytować post, tak szybko jak go napisała :)[/QUOTE]
Wlaczyl Ci sie adwokat?A moze poczucie winy za swoje zawalone bazarki?
Jestes jedna ze stron,chyba nie?Z Niebieska ustalilysmy najwyrazniej sprawe tak jak jest, a edytowac mozesz zawsze swoje posty, bo widac nadmiar czasu Ci doskwiera.Pilnuj moze wlasnych interesow.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...