Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

[COLOR=Black][B]Proszę o wpisanie na czarną listę osoby o nicku [COLOR=Red]"psiareczka78"[/COLOR]. [/B][/COLOR]

Osoba zorganizowała bazarek z podkładkami pod myszkę komputerową. Zainteresowanie było b.duże, bo i podkładki były ciekawe. Bazarek skończył się 30 stycznia br. a do tej pory nie zostały przelane pieniądze dla 2 potrzebujących psów - Nero i Albinki (ona szczególnie wymaga finansów, to jest jest "żyć albo nie zyc").
Juz nie wspomnę o tym, że przynajmniej 3 osoby swoje podkładki dostały dopiero w kwietniu, po wielokrotnym przypominaniu na forum.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][COLOR=Black][B]Proszę o wpisanie na czarną listę osoby o nicku [COLOR=Red]"psiareczka78"[/COLOR]. [/B][/COLOR]

Osoba zorganizowała bazarek z podkładkami pod myszkę komputerową. Zainteresowanie było b.duże, bo i podkładki były ciekawe. Bazarek skończył się 30 stycznia br. a do tej pory nie zostały przelane pieniądze dla 2 potrzebujących psów - Nero i Albinki (ona szczególnie wymaga finansów, to jest jest "żyć albo nie zyc").
Juz nie wspomnę o tym, że przynajmniej 3 osoby swoje podkładki dostały dopiero w kwietniu, po wielokrotnym przypominaniu na forum.

Pzdr.[/QUOTE]

Asiaczku, takie coś to na policję się kwalifikuje a nie na cz-k... Zastanówcie się wraz z innymi kupującymi nad złożeniem oficjalnego doniesienia...


A ja powróciłam po 10 dniach nieobecności i do końca tygodnia zrobię wszystkie przelewy i podam adres - przepraszam, potrzebuję jeszcze chwilkę na ogarniecie...

Link to comment
Share on other sites

Ja chcialabym oficjalnie przeprosic za opoznienia w wysylkach. Nie mieszkam w Polsce, jestem uzalezniona od pomocy Rodzinki. No i wlasnie teraz moj Brat jest w Niemczech, wroci dopiero w niedziele, tak wiec wysylki beda robione w przyszlym tygodniu. Raz jeszcze przepraszam i prosze o wyrozumialosc.

Link to comment
Share on other sites

Na którymś bazarku zalicytował skarpetki z paluchami, miałam pełną skrzynkę i nie doszła do mnie wiadomość z nr konta i kwotą do zapłacenia, prosiłam na tym bazarku o ponowne wysłanie po oczyszczeniu skrzynki, ale do tej pory nic do mnie nie doszło. Nie moge już od dłuższego czasu odnaleźć tamtego bazarku...

Proszę o ponowne wysłanie wiadomości PW, lub link do tego bazarku . :)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam taką prośbo-propozycję, żeby [B]do PW[/B], zawiadamiającym o kwocie do wpłacenia i numerze konta, [B]wklejać link bazarku[/B], którego to dotyczy. To ułatwi powiadomienie o dotarciu przesyłki. W tej chwili szukam i szukam bazarku z Konikiem Garbuskiem, książka dotarła i chciałabym podziękować :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Ja mam taką prośbo-propozycję, żeby [B]do PW[/B], zawiadamiającym o kwocie do wpłacenia i numerze konta, [B]wklejać link bazarku[/B], którego to dotyczy. To ułatwi powiadomienie o dotarciu przesyłki. W tej chwili szukam i szukam bazarku z Konikiem Garbuskiem, książka dotarła i chciałabym podziękować :roll:[/QUOTE]

Przecież jak coś pisałaś na wątku to masz go w subskrypcjach. Wtedy łatwo znaleźć.
No chyba, że często porządkujesz subskrypcje i wywalasz :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A.Matyja-Mierzecka']Na którymś bazarku zalicytował skarpetki z paluchami, miałam pełną skrzynkę i nie doszła do mnie wiadomość z nr konta i kwotą do zapłacenia, prosiłam na tym bazarku o ponowne wysłanie po oczyszczeniu skrzynki, ale do tej pory nic do mnie nie doszło. Nie moge już od dłuższego czasu odnaleźć tamtego bazarku...

Proszę o ponowne wysłanie wiadomości PW, lub link do tego bazarku . :)[/QUOTE]

juz sobie odkopałam ten bazarek, tak mi to na wątrobie leżało, że coś zalegam :)

Link to comment
Share on other sites

A ja prosze 26 darię - o kontakt w sprawie bazarku

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/181217-Płyty-winylowe-od-1-zł-na-hotel-Amanta-do-20.03./page5[/URL]

Wszystkie płyty wysłane, tylko od 26 daria - nie mam żadnej wieści, adresu ani wpłaty.
Może ktos ma kontakt?

Link to comment
Share on other sites

Ja z kolei proponuję wysyłkę tylko i wyłacznie poleconymi, lub zwykłymi, gdy NABYWCA wyrazi na to zgodę. W życiu by mi nie przyszło do głowy z samej siebie wysyłać coś niepoleconym :(

P.s. Drogie dożanki, poswięćcie stary program telewizyjny, ale zapakujcie jak należy. Ja dopłacę, jak będzie trzeba...

Link to comment
Share on other sites

Wpisuje osobe o nicku [B]Niebieska713[/B]. totalna ignorancja. Wylicytowala rzecz na moim bazarku z psimi akcesoriami, dlugo nie wplacala pieniedzy, po PW z prosba o wplate wyjasnila dlaczego nie wplaca i poprosila o czas. Zgodzilam sie.Potem baaardzo dlugo cisza. Kolejne PW sa ignorowane,wplaty nie ma. Kompletnie dziewczyna nie widzi problemu.Wyslalam PW, zostawilam wiadomosc na profilu. Na szczescie przesylki nie wyslalam,ale dla mnie ta osoba jest kompletnie niewiarygodna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Wpisuje osobe o nicku [B]Niebieska713[/B]. totalna ignorancja. Wylicytowala rzecz na moim bazarku z psimi akcesoriami, dlugo nie wplacala pieniedzy, po PW z prosba o wplate wyjasnila dlaczego nie wplaca i poprosila o czas. Zgodzilam sie.Potem baaardzo dlugo cisza. Kolejne PW sa ignorowane,wplaty nie ma. Kompletnie dziewczyna nie widzi problemu.Wyslalam PW, zostawilam wiadomosc na profilu. Na szczescie przesylki nie wyslalam,ale dla mnie ta osoba jest kompletnie niewiarygodna.[/QUOTE]
Pieniadze sa na koncie,wiec prosze o usuniecie mnie z CK...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niebieska713']Pieniadze sa na koncie,wiec prosze o usuniecie mnie z CK...[/QUOTE]
Pieniadze faktycznie sa. Aczkolwiek mnie nie podoba sie,ze zareagowalas dopiero po wpisie na CK mimo wielu prob kontaktu. Kazdy zrobi z ta informacja co chce.

Link to comment
Share on other sites

czy Czarodziejka bywa na wątku?
Czekam na wpłatę przez [COLOR=Red][B]beamichę,[/B][/COLOR] podałam jej nr swojego konta z prośbą o adres do wysyłki paczki i nadal cisza.Wiem ,że pojawia się na dogo.Jej zachowanie traktuję jako złośliwe uchylanie się od zobowiązania.

Link to comment
Share on other sites

Z przykrością zgłaszam [B][COLOR=Red]Amensalizm[/COLOR][/B], autorkę tego wątku:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/182687-Og%C5%82oszenia-na-57-portalach!-Tekst-do-og%C5%82osze%C5%84-i-banerki!-KOMPLET!-na-staruszki-%29[/url]

Od ponad miesiąca nie odpisuje na wątku, pieniądze zostały przelane a usługi brak.

Link to comment
Share on other sites

Chciala bym zglosic uzytkowniczki[COLOR=Red] [B]beamicha[/B][/COLOR] (21zl) oraz [B][COLOR=Red]madziamn[/COLOR] [/B](31zl). Od 10.05 wyslalam juz do nich po 3 PW z numerem konta i prosba o dane do wysylki, niestety nie dostalam zadnej odpowiedzi, a uzytkowniczki logowaly sie w tym okresie na dogomani...
[url]http://www.dogomania.pl/threads/184370-zakonczony-Bazarek-dzieciecy-(ciuszki-buty)-na-TTB-Sz-n-i-niewidomego-Mietka/page16[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...