Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

Jeśli masz termin na wykonanie przelewu, to wiesz, kiedy spłyną Ci pieniądze, a więc kiedy będziesz musiała udać się na pocztę. Zakładając hipotetycznie, że termin na przelew to tydzień - robisz bazarak i termin jego zakończenia stalasz na tydzień przed dniem, kiedy wiesz, że będziesz miała czas (max godzina) na wizytę na poczcie. To nie jest trudne.

Link to comment
Share on other sites

Chciałam poinformować, że wszystkie rzeczy z bazarków ode mnie (w tym: kalendarzyki zaległe jeszcze ze stycznia - ale wstyd - ale i biżuteria i buty z ostatnich bazarków) będą do licytujących wysłane po niedzieli i powinny dojść do piątku. Za opóźnienia przepraszam - najpierw problem ze sprzętem, a potem z zawszonym psem.

Link to comment
Share on other sites

A ja przed chwilą dostałam zwrot z poczty,przesyłke w makabrycznym stanie,ja nie wiem co na poczcie z nią robili,jest mokra,podeptana,podarta...

Nikt mi nie zgłaszał,że nie dostał przesysyłki,więc nie mam pojęcia do kogo to było...Musze napisać tutaj dane-Katarzyna Wojciechowska...czy ktoś wie kto to?

Link to comment
Share on other sites

dla Twojej informacji to dzis rano zrobiłam przelew. od bazarku minęły zaledwie kilka dni. nie żyje sama dogomanią- tak się składa ze juz drugi tydzien mam nadgodziny nie ma mnie w domu od 10 do 22. chcesz wiedziec cos jeszcze? a swoja droga 8 zł za wysyłkę to dla mnie śmiechu warte;) bo ja za 7 zł ostatnio buty wysyłałam. ale rzecz jasna zapłaciłam tyle ile chciałas bo to dla psa
odkąd jestem na dogo wydałam juz mnóstwo kasy na bazarki bo cieszę się że mogepomagać ale skutecznie mnie do tego zniechęciłaś. ja od czerwca tamtego roku nie dostałam tuniki....a ty po kilku dniach wstawiasz mnie na czarne kwiatki:roll:

Link to comment
Share on other sites

Fibi, bazarek został zakończony 10 kwietnia, a dziś jest 17. To nie kilka dni, ale 7 dni.
A odpisywałaś innym, to mogłaś mi też napisać dwa słowa - wpłacę później.

A 8 zł - to koperta na poczcie mnie kosztuje i opłata.

Nie pasowała ci cena za wysyłkę, było w opisie bazarku - cena do negocjacji. Mogłaś zapytać, czemu 8 zł.

I nadal mi nie odpisałaś na PW, na jaki ADRES mam wysłać paczkę, jak twoja wpłata dojdzie.

Link to comment
Share on other sites

Fibi, a pierwszy raz słyszę, by buty wysyłać listem poleconym.
Zgodnie z zasadami Poczty list polecony może mieć tylko wagę do 1 kg oraz małe wymiary.
A pudło z butami to tylko paczką.

Zatem nie pisz, że buty wysłałaś za 7 zł.
Sama koperta bąbelkowa na poczcie kosztuje 3-4 zł.
A jak tusz do rzęs o wadze 8 ml się wysyła, to 4 zł trzeba zapłacić.
Zatem już wysyłka + koperta 7 zł za 8 ml.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PomocWilczurowi']Fibi, a pierwszy raz słyszę, by buty wysyłać listem poleconym.
Zgodnie z zasadami Poczty list polecony może mieć tylko wagę do 1 kg oraz małe wymiary.
A pudło z butami to tylko paczką.

Zatem nie pisz, że buty wysłałaś za 7 zł.
Sama koperta bąbelkowa na poczcie kosztuje 3-4 zł.
A jak tusz do rzęs o wadze 8 ml się wysyła, to 4 zł trzeba zapłacić.
Zatem już wysyłka + koperta 7 zł za 8 ml.[/QUOTE]

mala rada-na poczcie koperta a4 kosztuje 3 zł, w jakiejkolwiek hurtowni papierniczej ta sama koperta albo i wieksza kosztuje 1 zł. Ja kupowalam ostatnio a3 i placilam 90 groszy.

male rzeczy wysylam w starych kopertach bablekowych i wsadzam do nowej zwyklej a4.

a list polecony-maxymalnie moze wazyc 2 kg,

Ja wiem jak raza koszty wysylki, ale na prawde mozna je zminimaliozwac... ostatnio kupilam cos na bazarku za 20 zł. Koszt wysylki 16 zł!!! Odechcialo mi sie wszytskiego. A w rzeczywistosci koszt wysylki wyszedł 11zł...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PomocWilczurowi']Zgodnie z zasadami Poczty list polecony może mieć tylko wagę do 1 kg oraz małe wymiary.
[/QUOTE]
Do 2 kg... ja wysyłałam nawet duże obrazy poleconym. Zalezy od Pani w okienku... lub od jej nastroju, co przyjmie jako polecony a co nie.
Na stronie Poczty Polskiej czytamy na temat listu poleconego: "Suma długości, szerokości i wysokości (grubości) - 900 mm, przy czym największy z tych wymiarów (długość) nie może przekroczyć 600 mm".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PomocWilczurowi']Fibi, bazarek został zakończony 10 kwietnia, a dziś jest 17. To nie kilka dni, ale 7 dni.
A odpisywałaś innym, to mogłaś mi też napisać dwa słowa - wpłacę później.

A 8 zł - to koperta na poczcie mnie kosztuje i opłata.

Nie pasowała ci cena za wysyłkę, było w opisie bazarku - cena do negocjacji. Mogłaś zapytać, czemu 8 zł.

I nadal mi nie odpisałaś na PW, na jaki ADRES mam wysłać paczkę, jak twoja wpłata dojdzie.[/QUOTE] a że dogo 3 dni nie działało to się nie liczy ?? Kilka dni to nie miesiąc, bez przesady ;/

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Green][B]Bardzo proszę o spokój. PomocWilczurowi - 7 dni to nie tragedia, szczególnie że mamy na forum częste przerwy w pracy. Ludzie czasem miesiąc czekają na kontakt i dopiero wtedy tracą cierpliwość. Bądźmy ludźmi dla innych a nie tylko oczekujmy tego względem nas dobrze?[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

to może po prostu mam "dogodne" panie na poczcie bo nigdy sie nie przyczepiają. buty wysyłałam w pudełku w którym je kupiłam. i jak wypełniasz druk do paczki to jest napisane czy to priorytet czy polecony, potwierdzenie odbioru,itp
nieważne ale "zniesmaczyła" mnie ta sytuacja STRASZNIE. i zostawiam ją bez komentarza.

Link to comment
Share on other sites

7 dni to jest problem? Kurcze, dobrze, że o tym przeczytałam. Zwłaszcza, że w 7 dniach, jakby nie było jest sobota i niedziela, gdzie mój bank ma wolne. A jak się jeszcze ma pracę, szkołę i własne sprawy, to już w ogóle dramat:/
To ja na wszelki wypadek przepraszam, jak ktoś uważa, że czekał na moją wpłate zbyt długo :/
Obiecam się pohamować przy kolejnych bazarkach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...