Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

lika1771 zgłoszona do moda - z prośba o wyjasnienie ciszy w w kwestii wpłaty za fant bazarkowy. kilka pw najpierw poszło, z pytaniem o info, kiedy będzie mogła wpłacić, bo pisała, ze miała wydatki. ale na to pytanie nie uzyskałam odpowiedzi, kilka kolejnych pw, z pytaniem o proponowany termin wpłaty , a później już z ponagleniami o wpłatę - bez odpowiedzi.
lika bywała na dogo, dla jasności. w dodatku wie z pw, że wpłate dla fundacjii mogłam zrobic tylko do dziś, do 16.00. wyjeżdżam w siną dal, dostęp do netu będe mieć baaardzo sporadyczny, a na pewno przez jakieś dzikie kafejki nie będę wchodzić na konto bankowe.

bardzo nie lubię takich sytuacji. ale bym olała i nie pisała do moda z prośba o wyjasnienie, gdyby nie wyjazd i niemożność zapłacenia fundacji - nie mowiąc o rozliczeniu.
wystarczylo napisać jak czlowiek człowiekowi.

Link to comment
Share on other sites

witam, mam problem. licytowałam fant na tym bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246014-kawa-herbata-biżuteria-rękodzieło-prawie-wszystko-bezCW-przedłużony-do-14-8/page5[/URL]
bazarek trwał do 12.08 do godz 22.00, zalicytowałam fant o godz 21.59
następnego dnia pojawiła się informacja, że bazarek został przedłużony do 14.08 do 22ej, przegapiłam tę informację, bo bazarek już się zakończył, nie pilnowałam więc fantu. ktoś przelicytował moją szkatułkę, właścicielka bazarku nie uznała moich wyjaśnień. Uważam , że złamany został regulamin -mam rację? czy można zmieniać zasady bazarku po jego zakończeniu?

Link to comment
Share on other sites

Też mi się wydaje, że zmiana daty zakończenia bazarku nie może nastąpić już po jego zakończeniu. Ja również po zakończeniu bazarku nigdy nie sprawdzam dalszych wpisów tylko pierwszą stronę z rozliczeniem. Zajrzałam na ten bazarek i wydaje mi się, że licytujący zostali potraktowani nieładnie. Zresztą osoba organizująca bazarek wcale nie musi być obecna na forum w trakcie zakończenia owego bazarku.
Najlepiej podpytać moda jak to w tej sytuacji wygląda. :)

Link to comment
Share on other sites

wyślijcie do Viris.
Wg mojej znajomości zasad bazarków, nie wolno zmieniać terminu, przynajmniej dla fantów już licytowanych, a jeśli taka zmiana miałaby nastąpić, musi uzyskać zgode wszystkich uczestników bazarku

Regulamin bazarku w poście [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/112101-Nowy-REGULAMIN-Bazarku-AKTUALIZACJA-5-12-2012%21?p=10253286#post10253286"]#1[/URL]

"[B][U]Wszelkie zmiany w wątku (dokonywane po pierwszych ofertach) ... - muszą odbyć się za zgodą wszystkich licytujących w danym bazarku. W przypadku jakiegokolwiek sprzeciwu należy zasady bazarku pozostawić niezmienione![/U][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']lika1771 zgłoszona do moda - z prośba o wyjasnienie ciszy w w kwestii wpłaty za fant bazarkowy. kilka pw najpierw poszło, z pytaniem o info, kiedy będzie mogła wpłacić, bo pisała, ze miała wydatki. ale na to pytanie nie uzyskałam odpowiedzi, kilka kolejnych pw, z pytaniem o proponowany termin wpłaty , a później już z ponagleniami o wpłatę - bez odpowiedzi.
lika bywała na dogo, dla jasności. w dodatku wie z pw, że wpłate dla fundacjii mogłam zrobic tylko do dziś, do 16.00. wyjeżdżam w siną dal, dostęp do netu będe mieć baaardzo sporadyczny, a na pewno przez jakieś dzikie kafejki nie będę wchodzić na konto bankowe.

bardzo nie lubię takich sytuacji. ale bym olała i nie pisała do moda z prośba o wyjasnienie, gdyby nie wyjazd i niemożność zapłacenia fundacji - nie mowiąc o rozliczeniu.
wystarczylo napisać jak czlowiek człowiekowi.[/QUOTE]

lika1771 - osoba niegodna zaufania; skarbnik na jednym wątku:[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217342-Jagoda?p=21198268#post21198268[/url]

Do dzisiaj nie przelała ponad 600zł jakie znajdują się na jej koncie dla osoby, która opiekuje się psem. Od marca dodam. Ciągle tylko słyszymy, ze zrobi przelew...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Finetta']Wg tego postu przelała 350 zł do Paulina02
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217342-Jagoda?p=21156145#post21156145[/URL][/QUOTE]

Nie zauwazyłam, w takim razie cofam mojego wcześniejszego posta, aczkolwiek samo wpłacenie pieniędzy straaasznie długo trwało.

Link to comment
Share on other sites

Z bólem serca ale zgłaszam "wisela1" :(

30 maja zakończył się bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243660-BEZCENNA-TOTALNA-WYPRZEDA%C5%BB-dla-przyjaci%C3%B3%C5%82-Bonia-do30-g0-maja-godz-22-00/page2[/url] ,na którym wygrałam maskotkę króliczka duracell...niestety minęły już prawie 2 miesiące a nie doprosiłam się nr konta ,namiarów ,czegokolwiek...,zabawkę odżałowałam,choć mój synek nadal jęczy o nią ale co z psiakami dla których ten bazarek był robiony??Przecież one na tą kaskę czekały...:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brittta']witam, mam problem. licytowałam fant na tym bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246014-kawa-herbata-biżuteria-rękodzieło-prawie-wszystko-bezCW-przedłużony-do-14-8/page5[/URL]
bazarek trwał do 12.08 do godz 22.00, zalicytowałam fant o godz 21.59
następnego dnia pojawiła się informacja, że bazarek został przedłużony do 14.08 do 22ej, przegapiłam tę informację, bo bazarek już się zakończył, nie pilnowałam więc fantu. ktoś przelicytował moją szkatułkę, właścicielka bazarku nie uznała moich wyjaśnień. Uważam , że złamany został regulamin -mam rację? czy można zmieniać zasady bazarku po jego zakończeniu?[/QUOTE]
Jeśli z jakichś przyczyn chce się przedłużyć, należy to uzgodnić ze wszystkimi licytującymi, czyli do każdego wysłać PM.

Link to comment
Share on other sites

Z przykrością zgłaszam dwie użytkowniczki: [B]doglady[/B] i [B]agnieszek[/B], które od 21.07 nie wpłaciły należności za wylicytowane fanty na bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245201-rozliczanie-niedrogo-FAJNE-KOSMETYKI-na-Birm%C4%99-do-19-07"]FAJNE KOSMETYKI na Birmę do 19.07[/URL]
Jeśli sytuacja zmieni się, zgłoszenie wycofam.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[SIZE=4][/SIZE][B][COLOR=#ff0000][SIZE=4]Sprawa załatwiona, Rybaczka zapłaciła[/SIZE][/COLOR][/B]


mój bazarek dla Iskierki zakończył się 23.08.2013 godz 22:00 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246307-dla-Iskierki-zakończony-rozliczamy[/URL]

do dnia dzisiejszego brak wpłaty od Rybaczka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/members/150017-Rybaczka17[/URL]
pomimo logowania na forum nie odpowiada na PW
byłam na tyle durna że po wpisie w dniu 22-08-2013
[quote name='Rybaczka']Rybaczka wpłaci jutro, proszę się nie martwić, czasami zdarzają mi sie lekkie opóźnienia, ale zawsze płacę. Pozdrawiam.[/QUOTE] fant wysłałam
pieniądze niewielkie do wpłaty bo łącznie z wysyłką 11,80 ale niesmak olbrzymi pozostał
przesyłka nr 00259007731997599523 doręczona 26.08

mój bazarek nie jest jedyny na którym panienka zapomniała zapłacić i na pw nie reaguje

Edited by fioneczka
Link to comment
Share on other sites

To ja Rybaczka ta oszustka i krętaczka. Dziś wysyłam pieniądze, kto nie wierzy nich sprawdzi na swoim koncie. Przepraszam za zamieszanie, nie będę się tłumaczyć z zaistniałej sytuacji. Każdy z nas ma czasami bardzo pod górę. Jeszcze raz przepraszam, a jeśli moje wpłaty wpłyną już po ostatecznym podliczeniu i rozliczeniu bazarków to prosze je spożytkować według uznania.

Link to comment
Share on other sites

Udało mi się wysłać już pieniądze do Dogomaniaczek: Incia, caha i Alla Chrzanowska. Niestety wystąpił problem z przekazem do fioneczki. Nie z mojej winy, pani z PKO poinformowała mnie, że w dniu dzisiejszym nie da rady operować na kontach Inteligo z powodu problemów technicznych. Wiem, że może brzmi to niewiarygodnie, ale proszę skontaktować się z ww osobami, które potwierdzą, że ich wpłaty dotarły. Ponownie spróbuję dokonać wpłaty w poniedziałek. Na kaskę czeka też pewnie feluska997 i Ala.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybaczka']To ja Rybaczka ta oszustka i krętaczka. Dziś wysyłam pieniądze, kto nie wierzy nich sprawdzi na swoim koncie. Przepraszam za zamieszanie, nie będę się tłumaczyć z zaistniałej sytuacji. Każdy z nas ma czasami bardzo pod górę. Jeszcze raz przepraszam, a jeśli moje wpłaty wpłyną już po ostatecznym podliczeniu i rozliczeniu bazarków to prosze je spożytkować według uznania.[/QUOTE]

nie bądź cyniczna
logując się ostatnim razem wystarczyło PW napisać lub na bazarku że jest jakiś tam problem i wpłata się opóźni
tu każdy jest człowiekiem, tylko człowiekiem i pewnie byłoby to zrozumiane

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybaczka']Udało mi się wysłać już pieniądze do Dogomaniaczek: Incia, caha i Alla Chrzanowska. Niestety wystąpił problem z przekazem do fioneczki. Nie z mojej winy, pani z PKO poinformowała mnie, że w dniu dzisiejszym nie da rady operować na kontach Inteligo z powodu problemów technicznych. Wiem, że może brzmi to niewiarygodnie, ale proszę skontaktować się z ww osobami, które potwierdzą, że ich wpłaty dotarły. Ponownie spróbuję dokonać wpłaty w poniedziałek. Na kaskę czeka też pewnie feluska997 i Ala.[/QUOTE]
nie znam sprawy ale z tym Inteligo to masz rację - wczoraj tez dostawałam szewskiej pasji aby zrobić przelew z allegro, w końcu się udało, ale nie przez pay u tylko bezpośrednio z Inteligo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']nie znam sprawy ale z tym Inteligo to masz rację - wczoraj tez dostawałam szewskiej pasji aby zrobić przelew z allegro, w końcu się udało, ale nie przez pay u tylko bezpośrednio z Inteligo.[/QUOTE]

z Inteligo może być problem bo jakieś techniczne zmiany mają (ja mam Inteligo i problemu nie ma, dziś płacilam kartą, brałam kasę z bankomatu, robiłam przelew)
poza tym problem z Inteligo może pojawić się w ciągu tego weekendu a Rybaczka zapewniała że wpłaci 23.08





wystarczyło odpowiedzieć na PW, teraz napisać przepraszam a nie dodatkowo pisać jakieś cyniczne posty
powinnam czuć się winna że zaufałam, wysłałam zakupioną rzecz, zaplaciłam za wysyłkę i fant i rozliczyłam bazarek?
o ja niedobra, podła, powinnam "się zawstydzić" że dokonalam wpisu tutaj

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nie wiem, gdzie zamieścić tą informację, więc piszę tutaj.

Otrzymałam w dniu dzisiejszym przesyłkę od Agnieszki W.z Częstochowy z podkładem/fluidem firmy Astor. Nie kupowałam takiego kosmetyku, nie potrafię też dojść po bazarkach, na których się udzielałam, o jaki bazarek/nick może chodzić.
Odeślę kosmetyk gdzie trzeba tylko nie wiem do kogo....

Może tu ktoś zauważy, że pomylił adresy... ;)

Link to comment
Share on other sites

szczerze nie wiem gdzie to zgłosić ale dla mnie takie coś to czysta bezczelność i obraza ciężko pracujących ludzi , którzy robią bazarki dla zwierząt [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247481-SPRZEDAM-kojec-zagroda-dla-kr%C3%B3lika-gryzoni-b%C4%85d%C5%BA-psiaka"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247481-SPRZEDAM-kojec-zagroda-dla-kr%C3%B3lika-gryzoni-b%C4%85d%C5%BA-psiaka[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...