Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

[quote name='Besti']Niestety chciałabym zgłosić użytkownika [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/92966-megii1"][B]megii1[/B][/URL] za brak wpłaty na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247566-ROZLICZAM-Bibeloty-do-domu-obrazy-czapki-martensy-torebki-dla-Alexa-do-22-00"]bazarku[/URL] który zakończył się 10 października. Na moje ponaglenia tylko raz zostało odpowiedziane i dalej cisza...[/QUOTE]

ja tez prosze megii1 o kontakt
wylicytowane fanty-40zl
czekaja na Ciebie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Proszę iryska, aby był uprzejmy odpowiadać na PW, bo nie wiem, czy finalizuje transakcję, czy rezygnuje, a 88 zł piechotą nie chodzi!!![/QUOTE]

U mnie na bazarku [TABLE]
[TR]
[TD="width: 89"][FONT=Times New Roman][COLOR=#FF0000][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/82602-irysek"]irysek też zalega na 29 złotych[/URL] [/COLOR][/FONT]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']ja tez prosze megii1 o kontakt
wylicytowane fanty-40zl
czekaja na Ciebie[/QUOTE]

[quote name='Besti']megii1 dalej licytuje na innych bazarkach... Dwa bazarki to za dużo... Proponuję czarną listę, u mnie wylicytowała fant za 130zł i nie wpłaciła.[/QUOTE]
:shake:
Ale czy ktoś uaktualnia tę listę ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']to juz trzeci bazarek:(
smutne to[/QUOTE]
to ja doleję oliwy do ognia....
[B]też miałam z megii1 taki problem, jak Wy[/B], chyba po miesiącu od zakończenia bazarku upomniałam się o pieniądze i wysłałam jej pw z groźbą, że wpiszę ją na CK bazarkowe, to odpisała w aroganckich słowach, że po pierwsze nie dostała pw z danymi (nie wierzę), po drugie nie ma czasu wchodzić na dogo (wchodziła) i mogłam do niej napisać maila (!), a na CK mogę ją sobie wpisać, ona ma to gdzieś :roll:
Ale poskutkowało, bo zapłaciła.
A pw zachowałam sobie na pamiątkę. Żebym pamiętała, żeby nie przyjmować jej ofert kupna na moich bazarkach.
Zresztą w jej profilu są wpisy od innych osób, które czekały na wpłaty.
Coś mi świtało, że już raz miałam z nią problem i sprawdziłam w moim notesie bazarkowym, rzeczywiście, ale to było dawno i zapomniałam o tym. Teraz był kolejny raz.
Powiem tak - płacenie z wielką łaską dopiero po wielu prośbach sprzedających - to u megii1 norma........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']Nie ma potrzeby zakładać nowego, skoro ten można uaktualnić, tylko moderatorów brakuje...[/QUOTE]

Czasy się zmieniły. Dawniej moderator interweniował i sprawy były prostowane, teraz to nie działa, wiem o jednej osobie, która pomimo wszelakich naprawdę interwencji nie wysłała wszystkich fantów i zniknęła z horyzontu, a o rozliczeniu bazarków nie ma co marzyć. Nowych nie robi, to co się będzie przejmować jakimiś kwiatkami czy modem. Ja się specjalnie nie dziwię, że moderatorzy przestali się angażować, a założycielki wątku w ogóle - że tak powiem - brak.

Link to comment
Share on other sites

katasza1 - nie wpłaciła 18 pln (+ koszty przesyłki) za tunikę wylicytowaną na moim bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248850-Zakończony-Rozliczam-Torby-i-markowe-ciuchy-dla-sosnowieckich-bullowatych[/url]
ponieważ minęło ponad 7 regulaminowych dni, a katasza1 nie wpłaciła pomimo licznych wiadomości, uznaję tę transakcję za nieważną, a wylicytowany przedmiot zaproponuję K8 - dziewczynie spoza Dogomanii, która chciała dać za tunikę 15 pln

Link to comment
Share on other sites

powpłacałam zaległości, przepraszam za opóźnienia i komplikacje.

btw. sama czekam na wpłatę od Miki77, nie wiem czy się loguje, czy czyta pw, 0 info. założę te 5zł, ale piszę, żeby było wiadomo, że mogą być jakies problemy z tym użytkownikiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yucca']Nikt nie uaktualnia ale wielu tak jak ja wchodzi i śledzi ostatnie wpisy.[/QUOTE]
Dokładnie tak ja robię:)
Teraz mam otwarty bazarek, więc tym bardziej , z większa uwagą będe sledziła wpisy tutaj:)

[quote name='Izabela124.']Ja proponowałabym założyć nowy wątek.......[/QUOTE]
Ale po co?
Wystarczy śledzic uwaznie ten wątek.
Ewentualnie, można napisac do Moda/Admina, aby wyznaczył kogoś do obsługi tego watku. A może ktos sam się zgłosi...? Iza, znasz kogoś?

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Czasy się zmieniły. Dawniej moderator interweniował i sprawy były prostowane... Ja się specjalnie nie dziwię, że moderatorzy przestali się angażować, a założycielki wątku w ogóle - że tak powiem - brak.[/QUOTE]
Wysłałam w pewnej sprawie list do siedmiu (!!!) moderatorów, a prośbę do trzech, nie dostałam ani jednej odpowiedzi, a moja prośba też nie została uwzględniona. Może powymierali???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='zuzka1601']u mnie megii1 wylicytowała fant za 80 zł i brak kontaktu, brak wpłaty , brak wyjaśnień[/QUOTE]

ja jej fanty sprzedalam na drugim bazarku
ale zal pozostał
40zl to prawie połowa kosztow za hotelowanie psiaka i nagle stracilam taką sume
a inni chcieli kupic te fanty....przykro mi ze ktos tak sobie żartuje z naszej ciezkiej pracy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ick miała odebrać osobiście rzeczy ode mnie w Poznaniu, ciagle zmieniała terminy godziny, do mnie do domu ani do pracy jej nie pasowało przyjechac,dzwoniła z zastrzezonego, jak jestem w pracy nie moge odebrac a jak zastrzezony to nie moge oddzwonic. Na koncu napisałam ze wysle jej pp, ja zapłace za ta przesyłke bo mam dosyc umwaiania sie,a ona napisała na watku ze rezygnuje z zakupów. zamawiała za 17zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...