Jump to content
Dogomania

AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!


3 x

Recommended Posts

11 minut temu, elik napisał:

Myślę, że odpiszą. Chyba wszyscy piszą bezpośrednio do Fundacji, bo przecież do tej pory to zawsze już sporo zgłoszeń było, atu nie ma nic.

Pamiętaj, żeby wet na fakturze napisał, że to za sterylizację i imię suni.

ok, no tak- też jestem zdziwiona że nikt jeszcze nic tu nie zgłaszał...szkoda że nie ma kogo dopytać...no ale nic. Dziękuje Elu

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, elik napisał:

Bardzo proszę  :)

dla wiadomości- moje zgłoszenie zostało przyjęte. Mailem wysłałam takie zgłoszenie jak tutaj, plus ten wniosek i dziś jeszcze zadzwoniłam, Pani potwierdziła że mam zielone światło.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

dla wiadomości- moje zgłoszenie zostało przyjęte. Mailem wysłałam takie zgłoszenie jak tutaj, plus ten wniosek i dziś jeszcze zadzwoniłam, Pani potwierdziła że mam zielone światło.

To super  :).

Dobrze, że o tym piszesz. Inni będą wiedzieć jak działać.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Dnia 8.07.2020 o 00:45, Poker napisał:

Jak wygląda sytuacja finansowa Akcji  ?  Czy działa nadal? Nie wiem czy mam wpłacać?

Poker, może mogłabyś zadzwonic do Fundacji i dowiedzieć się? też jestem ciekawa, myślę, że działają a tylko z braku czasu nie ma rozliczeń

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
11 godzin temu, aagataa8 napisał:

Moglabym poprosic o dane do przelewu na jakie konto wpłacać deklaracje? Nie moge nigdzie znaleźć :-(

Bardzo proszę  :)

Fundacja  Ostatnia Szansa
ul. Jana  Blatona  3/141
01 - 494 Warszawa

Alior Bank 65 2490 0005 0000 4600 9550 7105

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Dnia 31.12.2020 o 10:24, Poker napisał:

Wpłaciłam 240 zł. Cisza tu kompletne. Żadna sunia nie potrzebuje finansowego wsparcia?

Dzisiaj dostałam wiadomość od Psiaszansa,  że jest kasa i można zgłaszać sunie do adopcji tu na wątku.

W zgłoszeniu na wątku należy podać:
imię suni
data zabiegu
koszt zabiegu
w jakim gabinecie odbędzie się zabieg.

 Po mojej akceptacji należy na adres Fundacji wysłać zgłoszenie koniecznie razem z fakturą od weta. Na fakturze musi być napisane, że to sterylizacja i imię suczki.    
Nie należy wysyłać osobno zgłoszenie, a potem fakturę. To ja zgłaszam do Fundacji, że będzie sterylizowana sunia o imieniu... i kto zgłasza. Takie zgłoszenie Fundacji wystarczy. 

Opiekun suni wysyła do Fundacji Zgłoszenie na specjalnym druku łącznie z fakturą od weta.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Dnia 5.01.2021 o 13:45, elik napisał:

Dzisiaj dostałam wiadomość od Psiaszansa,  że jest kasa i można zgłaszać sunie do adopcji tu na wątku.

W zgłoszeniu na wątku należy podać:
imię suni
data zabiegu
koszt zabiegu
w jakim gabinecie odbędzie się zabieg.

 Po mojej akceptacji należy na adres Fundacji wysłać zgłoszenie koniecznie razem z fakturą od weta. Na fakturze musi być napisane, że to sterylizacja i imię suczki.    
Nie należy wysyłać osobno zgłoszenie, a potem fakturę. To ja zgłaszam do Fundacji, że będzie sterylizowana sunia o imieniu... i kto zgłasza. Takie zgłoszenie Fundacji wystarczy. 

Opiekun suni wysyła do Fundacji Zgłoszenie na specjalnym druku łącznie z fakturą od weta.

 

Link to comment
Share on other sites

UWAGA !!! Na koncie AS DOGO ponad 2700 zł  mamy nowy mail tylko dla tego celu  [email protected]   warunki zgłoszenia mam  nadzieję wszyscy znają   wniosek plus faktura - koniecznie  razem wpis  jestem deklarowiczem od ....  na fakturze  MUSI być  ; kastracja suki o imieniu ....Czekam na zgłoszenia.

Jednocześnie zmieniam adres wysyłki ( nie siedziby na fakturze )  jako,że w sumie to już mieszkam w Boguszycach Małych

Fundacja Ostatnia Szansa Schronisko 96-200 Rawa Mazowiecka  Boguszyce Małe 25

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Na razie pytam czy mogę liczyć na opłacenie suni zabranej od menela. Przypuszczalnie jest w ciąży. Dane podam później, bo sprawa jest świeża.

https://www.dogomania.com/forum/topic/138782-zajrzyj-a-przekonasz-się-że-warto-pomagaćkarolek-bambo-łatka-plamkapapilonek-i-jeżynka-już-bezpiecznena-pomoc-czekają-kolejne-bezdomniaki/page/168/#comments

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...