Jump to content
Dogomania

AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!


3 x

Recommended Posts

Dnia 26.10.2019 o 20:05, kiyoshi napisał:

Chciałabym zgłosić do zabiegu ROLKE z Radys. Sterylizacja odbedzie się 5.11.2019

Przychodni Open Vet. Ul. Jana Kantego 14 32-650 Kęty.

Koszt  zabiegu to ok. 350zł.

ROLCIA już po zabiegu. KOSZT dużo niższy---- faktura na 200 zł. promocja dla kruszynki.

Sunia czuje się po zabiegu dobrze:) Dziękuje bardzo Akcja Sterylizacja <3  

721f513e4075.jpg

Link to comment
Share on other sites

W sprawie Hasia napisałam do Ostatniej Szansy, ale chciałabym jeszcze zgłosić suczkę Mili do sterylizacji. Mili przebywa w hoteliku u Murki od ok. 2 tygodni, a zabieg jest zaplanowany na 7 listopada.

Imię suni: Mili

Miejsce zabiegu: Gabinet weterynaryjny Cztery Łapy w Janowie Lubelskim

Koszt: 150zł

Data: 07 listopada 2019r.

mili2.jpg

https://www.dogomania.com/forum/topic/138782-zajrzyj-a-przekonasz-się-że-warto-pomagaćkarolek-bambo-łatka-plamkapapilonek-i-jeżynka-już-bezpiecznena-pomoc-czekają-kolejne-bezdomniaki/page/151/?tab=comments#comment-17535168

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, kiyoshi napisał:

ROLCIA już po zabiegu. KOSZT dużo niższy---- faktura na 200 zł. promocja dla kruszynki.

Sunia czuje się po zabiegu dobrze:) Dziękuje bardzo Akcja Sterylizacja <3  

721f513e4075.jpg

Dzięki za super wiadomość.  Śliczna sunia   :)   Zdrowia i super DS życzę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, ala123 napisał:

W sprawie Hasia napisałam do Ostatniej Szansy, ale chciałabym jeszcze zgłosić suczkę Mili do sterylizacji. Mili przebywa w hoteliku u Murki od ok. 2 tygodni, a zabieg jest zaplanowany na 7 listopada.

Imię suni: Mili

Miejsce zabiegu: Gabinet weterynaryjny Cztery Łapy w Janowie Lubelskim

Koszt: 150zł

Data: 07 listopada 2019r.

mili2.jpg

https://www.dogomania.com/forum/topic/138782-zajrzyj-a-przekonasz-się-że-warto-pomagaćkarolek-bambo-łatka-plamkapapilonek-i-jeżynka-już-bezpiecznena-pomoc-czekają-kolejne-bezdomniaki/page/151/?tab=comments#comment-17535168

Mila ma zielone światełko :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Chciałabym zgłosić do zabiegu Axę z Radys. Sterylizacja odbyłaby się we wtorek  się 26.11.2019

w  Przychodni Open Vet. Ul. Jana Kantego 14,  32-650 Kęty.

Koszt  zabiegu to ok. 350zł.

Wątek Axy:

https://www.dogomania.com/forum/topic/350824-axa-i-cytrynka-z-radys-dwie-nowe-podopieczne-w-dt-u-kasianat/

3ef74463f5d38077med.jpg

Bardzo proszę o zielonej światło .

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Sara2011 napisał:

Chciałabym zgłosić do zabiegu Axę z Radys. Sterylizacja odbyłaby się we wtorek  się 26.11.2019

w  Przychodni Open Vet. Ul. Jana Kantego 14,  32-650 Kęty.

Koszt  zabiegu to ok. 350zł.

Wątek Axy:

https://www.dogomania.com/forum/topic/350824-axa-i-cytrynka-z-radys-dwie-nowe-podopieczne-w-dt-u-kasianat/

3ef74463f5d38077med.jpg

Bardzo proszę o zielonej światło .

Witaj Sara2011  :)  Oczywiście, jako stała deklarowiczka masz zielone światło  :)

Powodzenia Axa  :)

 

Bez-tytu-u1.png

Bez-tytu-u2.png

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.11.2019 o 19:51, Sara2011 napisał:

Chciałabym zgłosić do zabiegu Axę z Radys. Sterylizacja odbyłaby się we wtorek  się 26.11.2019

w  Przychodni Open Vet. Ul. Jana Kantego 14,  32-650 Kęty.

Koszt  zabiegu to ok. 350zł.

Wątek Axy:

https://www.dogomania.com/forum/topic/350824-axa-i-cytrynka-z-radys-dwie-nowe-podopieczne-w-dt-u-kasianat/

 

Bardzo proszę o zielonej światło .

 

Axa już po sterylce. Koszt to 350zł, tak jak zgłaszałam. Serdecznie dziękuję AS za sfinansowanie sterylki :).

Chciałam wstawić zdjęcie ale na razie mi się to nie udaje :(

Edit. Udało się wstawić zdjecia :)

4578a105a359d04dmed.jpg

0f1534f97669b482med.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Sara2011 napisał:

Axa już po sterylce. Koszt to 350zł, tak jak zgłaszałam. Serdecznie dziękuję AS za sfinansowanie sterylki :).

Chciałam wstawić zdjęcie ale na razie mi się to nie udaje :(

Dziękuję za wiadomość :)

Uda Ci się, ale musisz skorzystać z zewnętrznego serwera do zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elik napisał:

Dziękuję za wiadomość :)

Uda Ci się, ale musisz skorzystać z zewnętrznego serwera do zdjęć.

Udało się dzisiaj :). Wczoraj coś chyba stało z netem bo na wątku Axy wstawiłam zdjęcia a tutaj juz potem nie mogłam :). Zdjęcia powyżej :). Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Witam, oświadczam,że po kolei zwracam wszystkim wpłacone pieniądze.  FOS nie będzie dalej prowadziło Akcji . Nie sa wysyłane druki ,jest bajzel, na fakturze nie zapłacono a jest żądanie zapłaty na prywatne konto  itp.  Mamy swojej pracy wystarczająco po kokardę ,nie starcza doby i nie robi tego żadna księgowa a ja . Sara duplikat faktury i niech wysyła mailem , nie mam faktur od elik Przychodnia Keros , od ala123 Vita Vet, kiyoshi /Przychodnia Open Vet, ala 123 Gabinet Weterynaryjny Cztery Łapy i sara 2011 Przychodnia Open Vet .

Link to comment
Share on other sites

Stan konta Akcja Sterylizacji 1664,26 zł. Ceny usług weterynaryjnych poszły w górę co widać po fakturach  5 czy 10 zl miesięcznie to daje  60 zł rocznie lub 120 zl  co za to ma być zrobione ? Kastracja ? Ja za sukę robioną na cito niecałe 6 kg w zaawansowanej ciązy , zagrozonej suka by nie urodziła zapłaciłam 600 zł !

 

 

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Psiaszansa napisał:

nie mam faktur od elik Przychodnia Keros ,

  Witaj :)

Przed chwilą rozmawiałam z właścicielką hotelu, która twierdzi, że wysłała frakturę na adres Fundacji. Niestety wysłała listem zwykłym, choć oprosiłam o polecony.

Przepraszam za zaistniałą sytuację. Bardzo proszę o sprawdzenie czy jednak faktura za Sarę z Przychodni Keros jest w posiadaniu Fundacji, bo właścicielka hotelu twierdzi, że faktura chyba jest zapłacona, bo wet nie upomina się o zapłatę, a zawsze, gdy jest zwłoka w zapłaceniu wykonanego zabiegu, to wet się upomina.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Psiaszansa napisał:

Witam, oświadczam,że po kolei zwracam wszystkim wpłacone pieniądze.  FOS nie będzie dalej prowadziło Akcji . Nie sa wysyłane druki ,jest bajzel, na fakturze nie zapłacono a jest żądanie zapłaty na prywatne konto  itp.  Mamy swojej pracy wystarczająco po kokardę ,nie starcza doby i nie robi tego żadna księgowa a ja . Sara duplikat faktury i niech wysyła mailem , nie mam faktur od elik Przychodnia Keros , od ala123 Vita Vet, kiyoshi /Przychodnia Open Vet, ala 123 Gabinet Weterynaryjny Cztery Łapy i sara 2011 Przychodnia Open Vet .

 

Skan faktury za Sarę wysłałam dzisiaj mailem, jutro wyślę oryginał (zabieg 25.04.2019), FV 1/01/2019 z dnia 27.06.2019 ).  Gabinet Weterynaryjny Cztery Łapy wysłał fakturę elektroniczną na maila ([email protected]) w dn.27.11. 2019, dzisiaj zrobił to jeszcze raz.

 

Link to comment
Share on other sites

Kolejna sprawa suka zgłoszona przez kiyoshi  ROLKA  w druku zgłoszeniowym koszt zabiegu 350 zł  z 5.11.2019  na fakturze z z tej lecznicy 200 zł  z 5.11.2019  czyżby tego samego dnia były robione dwie suki od dwóch zgłaszających czy jest to pomyłka ?  Próbuję to ogarnąć do czasu aż ktoś przejmie ta Akcję

 

Link to comment
Share on other sites

Ponadto prosiłam aby lekarze albo pisali na fakturze a można albo pisali specyfikację   usługi weterynaryjne  kastracja suki X  ja mam takie informacje na fakturach a jak jest zbiorcza za kwartał to dostaje specyfikacje za jakie zwierzę i co było robione. Bo to faktur z wpisem usługa weterynaryjna czepiali się podczas kontroli z Urzędu Skarbowego

 

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Psiaszansa napisał:

Kolejna sprawa suka zgłoszona przez kiyoshi  ROLKA  w druku zgłoszeniowym koszt zabiegu 350 zł  z 5.11.2019  na fakturze z z tej lecznicy 200 zł  z 5.11.2019  czyżby tego samego dnia były robione dwie suki od dwóch zgłaszających czy jest to pomyłka ?  Próbuję to ogarnąć do czasu aż ktoś przejmie ta Akcję

 

Jest to jedna i ta sama suka. Na zgłoszeniach są podane przewidywane kwoty, a na fakturze te faktyczne. W przeważającej większość kwota przewidywana i faktyczna na fakturze są takie same, ale czasem zdarza się, że suma na fakturze niższa, albo wyższa. Jest to wynik nieprzewidzianych okoliczności, jakie mogą zdarzyć się podczas zabiegu.

W zestawieniu zgłoszeń, jakie wysyłam za każdym razem e-mailem podawane są faktyczne kwoty,  takie jak na fakturach.

W poście z dnia 23.11. poz. 20 jest wpisana poprawna kwota 200,00 zł, którą zmieniłam z kwoty 350,00 zł po informacji, jaką kiyoschi udzieliła po otrzymaniu faktury od lekarza. Taki poprawiony wykaz przesłałam na adres e-mail [email protected].

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...