Jump to content
Dogomania

Ramik za TM. Tak szybko to się stało.


dziuniek

Recommended Posts

[quote name='ewu']Kochany, nareszcie jest bezpieczny.
Ramik:):):):)
A z siusianiem na klatce to z pewnością tak uznał:)
Mój Meffi z Olkusza też siusiał na ganku bo uważał,że to już "na dworze".
Na szczęście "zmienił" zdanie" i jest ok:)
Wytul ode mnie Ramika.[/QUOTE]
w schronie siusiał jak tylko wyszedł za drzwi zewnętrzne budynku :) czyli w domku to nie:multi: dobrze wychowany maluch, nowe życie-nowe imię

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=3][COLOR=#000000]Dziuniek , miejsce w niebie masz zapewnione[/COLOR][/SIZE]:loveu: nowe imię bardzo ładne,
tak jak wcześniej pisałam deklaruję 20zł miesięcznie dla Ramiczka

Dziuniek kochana pakiet 50 ogłoszeń dla Ramika jest do wykorzystania, jak zdecydujesz że puszczamy to daj znać :lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][COLOR=#000000]Dopiero przeczytałam tą wspaniałą wiadomość. Oczywiście stała 30 zł jest jak najbardziej aktualna.[/COLOR][/QUOTE]

[QUOTE][COLOR=#000000]tak jak wcześniej pisałam deklaruję 20zł miesięcznie dla Ramiczka[/COLOR][/QUOTE]

[QUOTE][COLOR=#000000]moja deklaracja-50 zł- oczywiście aktualna.proszę o numer konta. dzięki Dziunku kochany[/COLOR]:smile:[/QUOTE]

[QUOTE][COLOR=#000000]Deklaruję skromne 10 zł przez rok , wpłacę teraz za 4 miesiące z góry.[/COLOR][/QUOTE]

Bardzo Wam wszystkim dziękuję, bez Was nie mogłabym pomóc Ramikowi.
Dziś od rana jest w lecznicy, będzie miał "kompleksowe" (jak w reklamie:lol:) badania. I to niestety będzie kosztować, bo robimy mu hormony tarczycy i badamy trzustkę. Waży 8,8 kg., a to nie jest malutki pies. Rok temu (gdy trafił do schronu) ważył 11,3kg. Kości klatki piersiowej i miednicy ma na wierzchu.
Aż trudno go głaskać, ani trochę tłuszczu czy mięśni. I coś pewnie ma z sercem, strasznie mu bije po przejściu niewielkiego kawałka. Już w schronisku wybadali mu na wyjściu jakieś szmery, mój lekarz jest kardiologiem, to się wypowie. Nie wiem, czy on w ogóle słyszy, może na razie był "rozkojarzony", sprawdzę to jeszcze.

[QUOTE][COLOR=#000000]Dziuniek kochana pakiet 50 ogłoszeń dla Ramika jest do wykorzystania[/COLOR][/QUOTE]

Bardzo dziękuję, jak tylko będzie wszystko wiadomo, to je puścimy. Ja go cały czas ogłaszałam, ale nie było telefonów.

Link to comment
Share on other sites

Ramik zostaje w klinice do jutra. Z dobrych wiadomości: narządy jamy brzusznej zasadniczo dobrze, wyniki krwi też, zeskanuję jutro. Ze złych wiadomości: Ramik ma nadziąślaka i prawdopodobnie czerniaka złośliwego jamy ustnej:-(. Lekarz pobierze dziś próbkę (w lekkim uśpieniu) i zrobi rtg. płuc i całej sylwetki.


Mam ochotę płakać już dziś...

Edited by dziuniek
Link to comment
Share on other sites

Mam jakieś kłopoty z internetem (komputerem?) i nie mogę wkleić żadnych zdjęć i skanów. Jak tylko się da, to zrobię.
Na razie przekazuję ogólnie: tak jak mówiłam, usg. i morfologia dobre(z ważniejszych tylko zwiększony mocznik). Rtg. wykazał spondylozę, zmiany zwyrodnieniowe, powiększenie węzłów chłonnych, zmianę torbielową w okolicy aorty, powiększoną komorę serca.
No i to najgorsze:[QUOTE]Obraz kliniczny z wychudzeniem. Proces nowotworowy w zakresie jamy ustnej. Cytologia w trakcie[/QUOTE]
Jeżeli cytologia nic nie wykaże, to zrobi się jeszcze wycinek, który musi pobrać chirurg-stomatolog. Zmiana może być płasko-nabłonkowa, albo czerniak złośliwy, który może być efektem przerzutu z oka. Lekarz, który konsultował (usuwał) oko, napisał, że zapalenie ogólne(panuveitis) mogło być na tle nowotworowym. Tylko czemu wtedy nie zbadali wycinka?

Dziś wróciliśmy z Ramikiem z lecznicy. Zjadł ładnie, powęszył po mieszkaniu i śpi, odpoczywa. A zgadnijcie, co Ramik znalazł dziś w trawie? [IMG]http://i59.tinypic.com/2nvqkjk.jpg[/IMG]Czterolistną koniczynę!!!

Edited by dziuniek
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny ja roześlę numer konta żeby dziuniek mogła się skupić na d psiakami.
Madie upoważniła mnie do zamieszczenia informacji, że wpłaci po 300 zł przez 3 miesiące.
Bardzo dziękuję w imieniu Ramika i dziuniek:)
Diagnozowanie , leczenie i opieka na chorym zwierzakiem są bardzo kosztowne.

Link to comment
Share on other sites

Dziś zrobiłam mu obiadek i myślałam, czy go budzić, a tu patrzę, Ramik chodzi i wącha i zmierza prosto do mnie. A tak śmiesznie wącha powietrze, wyciągając w górę głowę i nos, jakby "wystawiał kaczki". Muszę mu zrobić zdjęcie, w życiu nie widziałam takiego wąchacza, nie myliły się dziewczyny, co tak napisały na stronie schroniska.

Edited by dziuniek
Link to comment
Share on other sites

Diagnoza dla Ramika:-(:-(:-(

[QUOTE]Wynik Badania Warszawa, 2014-07-20Ram, Pies, Mieszaniec, 2003-07-17, płeć Samiec-kastrowany
stanowiąca(y) własność
Kułakowska-Grudzień Wanda
________________________________________________________________________________
2014-07-20, Paweł Grudziński, Cytologia
Badanie cytologiczne zmiany z okolicy podniebienia wskazuje na proces nowotworowy o charakterze czerniaka.[/QUOTE]

Edited by dziuniek
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...