Jump to content
Dogomania

LISIO prawie collie z gminnego skrzyżowania znalazł DOM w Ciechanowie


Recommended Posts

 

A ja tam czekam z cierpliwością, bo moja intuicja mi podpowiada, że Lisio wiedzie niezwykle klawe życie - jako ten cysorz ;) :)

 

Poradziłam konfirm, ze jak zobaczy smutnego Lisia, to niech go zabiera, u Mazowszanki mu było całkiem dobrze ;) :) He, he - bardzo śmieszne!
Link to comment
Share on other sites

Taaaa, Lisio Rysio nas oszczekał, przerażony, że jeszcze go wsadzimy do auta i porwiemy z Raju :). To całkiem poważny pies stróżujący :).

A tak w ogóle, to widać , że kocha swoją Pania - z wzajemnością. Pani - przemiła :). Nutusia miała rację - Lisio Rysio, ma klawe życie :loveu: . Dopiero po jakimś czasie, przekonał się do mnie, ale do Tomka, to już  - niekoniecznie. Przywieźliśmy mu dużą "kość" z prasowanej skóry wołowej. Przy nas nią zdecydowanie pogardził, ale jak już sobie  pojechaliśmy, to ją porwał i pognał z nią do ogródka (Pani do nas zadzwoniła). Z kotem, jest w dobrej komitywie. W sumie - oby wszystkie wizyty Po adopcyjne, były takie radosne(o pysznej kawie i cieście papieskim, juz nie wspomnę).  Potem wgram zdjęcia Ryszarda Pierwszego Szczęśliwego i umieszczę na  wątku lisiowym :).

 

PS. Chałupa przetrwała w stanie nienaruszonym. Psice - też :).

Link to comment
Share on other sites

Mazowszanko, wysłałam Ci @ ze zdjeciami Lisia.

Lisio nie lubi pozować, więc chociaż zdjęć zrobiłam  dużo, to praktycznie, wszystkie takie same - Lisio przytulony do nóg ukochanej Pani :). No, to poprosiłam TZa, żeby zrobił mnie i Lisiowi wspólne zdjęcia. Widać, że woli swoją Panią, niż mnie, ale zniósł to dzielnie ;)

Link to comment
Share on other sites

6116ef32a5d4553dgen.jpg

 

 

3164f28a1725bc27gen.jpg

 

To cały Lisio, uszka na grzbiecie. Zawstydzony całym zamieszaniem. Rzeczywiście przytył nieco, ale jemu to akurat nie zaszkodzi.

Nie ma co się dziwić skoro zjada kotu karmę. Problem w tym, że kot nieprzyzwyczajony jeść na wysokości. Pani stawia jego miseczki na podłodze.

Krysiu, jeszcze raz dziękuję :):)

Link to comment
Share on other sites

Mazowszanka sokole oko! A może po prostu już to miejsce po rance nie zarośnie sierścią?...

 

Na fotach z Krysią widać, że Lisio wolałby, by wizyta się skończyła jak najszybciej ;) :)

Tak, dlatego jak już sobie wreszcie poszli to zabrał się za sprezentowaną kość.

Z tą ranką jest jak piszesz. Krysia mówi, że sucha, tylko łysa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...