Jump to content
Dogomania

Piekny,wystraszony Kaukaz Baron, juz w hoteliku. Brakuje 100zł deklaracji!


ana666

Recommended Posts

[quote name='Zahra as-Sahra']Kochani, Joanna/Asia - to nasz skarbnik. Ona założyła konto dla Adopcji Kaukazów, dlatego przelewy idą na jej nazwisko.
Poprosiłam ją właśnie, żeby sprawdzała konto codziennie i przekazywała mi informację o wpłatach. Ja przekazuje je anie.
Malwa, jeżeli chcesz żeby wpływy były podawane z datami - nie ma problemu. Twojego rozliczenia niestety nie udało mi się obejrzeć, link się nie otwiera.
U nas wszystkie wpłaty za wszystkie psy (3 w hotelikach i 1 w DT) idą na jedno konto.[/QUOTE]

Rozumiem, zapytałam, bo mam dużo wpłat i wystraszyłam się, że coś poknociłam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 416
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam za zwłokę i podaję aktualne wpłaty.
[COLOR=#000000][FONT=verdana]Dla Baronka:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=verdana]Gosiaczek1984-10zł[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=verdana]Yolanovi-20zł[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=verdana]Aska7-122[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=verdana]Czarna kafka-10zł[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=verdana]Heca-160zł[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=verdana]Beti i Norka-100zł[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=verdana]Milagros19853201-5zł[ale wydaje mi się,że to jest wpłata stała][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=verdana]Gabi79-10zł[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=verdana]Madziak25[deklaracja stała]-5zł
kaliko52 - 50 zł
Dziękujemy![/FONT][/COLOR]:loveu:

Edited by Zahra as-Sahra
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aska7']To trzeba ustalić coś na sztywno, np. że wpłaty są aktualizowane 1 lub 2 w tygodniu i wtedy nie będzie żadnych wątpliwości[/QUOTE]

ja prosiłam juz zeby był ustalony jeden dzień np. poniedziałek i stowarzyszenie sie tego raczej trzyma, ostatnio byla aktualizacja 30 czerwca i jest dzis...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zahra as-Sahra']Przepraszam za zwłokę i podaję aktualne wpłaty.
[COLOR=#000000][FONT=verdana]Dla Baronka:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=verdana]Gosiaczek1984-10zł[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=verdana]Yolanovi-20zł[/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=#000000][FONT=verdana]Aska7-122[/FONT][/COLOR][/B]
[COLOR=#000000][FONT=verdana]Czarna kafka-10zł[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=verdana][B]Heca-160z[/B]ł[/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=#000000][FONT=verdana]Beti i Norka-100zł[/FONT][/COLOR][/B]
[COLOR=#000000][FONT=verdana]Milagros19853201-5zł[ale wydaje mi się,że to jest wpłata stała][/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=#000000][FONT=verdana]Gabi79-10zł[/FONT][/COLOR][/B]
[COLOR=#000000][FONT=verdana]Madziak25[deklaracja stała]-5zł
[B]kaliko52 - 50 zł[/B]
Dziękujemy![/FONT][/COLOR]:loveu:[/QUOTE]

Czy to są wpłaty z bazarku imiennego ( te wytłuszczone) ? Chciałabym zaznaczyc na wątku bazarkowym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ana666']ciocia Aga3 podarowała naprawde super fanty na bazarek, moze ktos mogłby zrobić bazarek na fb bo troche ich szkoda na dogo, a ja na fb co prawda mam konto ale nie mam ani znajomych ani nic, nie znam sie w ogóle...[/QUOTE]
Ana, a może ja zrobię bazarek na molosach, a Karolina wrzuci link na FB?
Poprosiłam Asię o uaktualnienie wpłat.

Link to comment
Share on other sites

Baron robi postępy - to, co najbardziej rzuca się w oczy to jego energia i chęć do zabawy. Zmienił się niesamowicie - z psa wciśniętego w kąt, który nie chciał ani trochę się ruszać stał się psem, którego po prostu roznosi. Biega, bryka, skacze - nawet niedawno nauczył się wskakiwać na budę ;) Zaczepia nas do zabawy, przedrzeźnia się przez płot z innym psem - generalnie nadrabia zaległości.

Z chodzeniem na smyczy też jest lepiej, chociaż to dla Barona ciężki temat. Strasznie zapamiętał sobie, że smycz robi krzywdę. Chodzi już na niej, nauczył się nie panikować i w miarę spokojnie iść za nami, ale jak się wystraszy to jeszcze często się zacina, siada i nie chce zrobić ani kroku naprzód. Przyzwyczajamy go, powoli jakoś sobie tą sytuację układa w głowie, tu chyba trzeba po prostu czasu i powtórzeń, żeby Baron zastąpił traumę miłym skojarzeniem.

Jest czujny, obszczekuje każdego obcego, kto pojawi się w zasięgu wzroku. W zasadzie całe dnie Baron spędza na wybiegu - zamykamy go tylko na noc i na czas, kiedy biegają inne psy, ale przez pozostałą część dnia wybieg należy do niego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...