Jump to content
Dogomania

Piekny,wystraszony Kaukaz Baron, juz w hoteliku. Brakuje 100zł deklaracji!


ana666

Recommended Posts

Baron niedawno trafił do schroniska. To info jakie otrzymalam:
[SIZE=2]Boi się wszystkiego. Siedzi wystraszony i upluty w kątku i bada teren. Na szczęście nie odmawia jedzenia. Nie nadaje się do wydania od tak po prostu. Kwarantanna juz dawno zakończona, a na niego brak pomysłu- co dalej? Bardzo żałośnie patrzy się na niego. Mimo swojej postury jest łagodny i milusi. Nie jest groźny. [/SIZE]
[SIZE=2]Musiał go ktoś gdzieś przywiązać i zostawić , bo miał na szyi zerwany nylonowy sznur. [/SIZE]

[SIZE=2]
[/SIZE][IMG]http://images62.fotosik.pl/1009/8ad533f5044b1a94gen.jpg[/IMG]

Niestety psiak trafił do schroniska gdzie nie daje sie szansy takim psom. boi się ludzi, apatyczny, siedzi w jednym miejscu, podchodzi do miski i z powrotem na swoje miejsce. Panicznie boi się smyczy. Według schronu pies nieadopcyjny,nie będą trzymać takiego psa

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/793ec110832262d9.html"] [IMG]http://images63.fotosik.pl/1006/793ec110832262d9gen.jpg[/IMG] [/URL]

dla dobra psow, ktore tam sa nie mogę pisac o schronie, mam osobe która mnie informuje o tym co sie dzieje. Otrzymałam info że jego przyszlość jest zagrożona, trzeba go wyciągnać szybko ze schronu, wiem ze to nie zarty.

[COLOR=#ff0000]24 czerwca 2014 psiak pojechał do hoteliku :multi:[/COLOR]

Koszty utrzymania duzego psa sa niemale dlatego potrzebujemy deklaracji.Obecnie jest 255zł stałych deklaracji. Potrzeba około 360zł.

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f4e92b92c5ff2847.html"] [IMG]http://images63.fotosik.pl/1006/f4e92b92c5ff2847gen.jpg[/IMG]

[/URL]
Deklaracje
stałe:
yolanovi 20zl do końca roku wpłacone za VI, VII :loveu:
basiek8 20zł wpłacone za VI, VII+10zł :loveu:
Maruda666 20zł wpłacone za VI, VII :loveu:
moca35 20zł wpłacone za VI, VII :loveu:
ludwa 15zł wpłacone za VI, VII :loveu:
gosiaczek1984 10zł wpłacone za VI, VII :loveu:
agnisia100 10zł przez pół roku wpłacone za VI, :loveu:
Havanka 10zł do końca roku wpłacone za VI, VII:loveu:
czarna Kafka 10zł wpłacone za VI, VII :loveu:
MALWA 10zł do końca roku wpłacone za VI, VII, VIII :loveu:
milagros19853201 5zł wpłacone za VI+4zł z bazarku, VII :loveu:
madziak26 5zł od lipca wpłacone za VII:loveu:
ana666 100zł wpłacone za VI, VII+20zł z bazarku
razem: 539zł

jednorazowe wpłaty:
czerwiec:
Aimez_moi 30zł
Terra - 20
rutta - 30 zł
[COLOR=#000000][SIZE=2]Jadwiga P. - 50 zł
[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=2]razem 130zł
[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=2]
lipiec:
[/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#000000][SIZE=2][COLOR=#000000][FONT=verdana]Aska7-122zł (z bazarku imiennego)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=verdana]Heca-160zł(z bazarku imiennego)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=verdana]Beti i Norka-100zł[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=verdana]Gabi79-10zł[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=verdana]kaliko52 - 50 zł
razem: 442zł
[B]wplywy: 539+130+442=1111zł
[/B][/FONT][/COLOR]
wydatki:
czerwiec
[/SIZE][/COLOR]transport - 117,60
opłata adopcyjna - 50 zł
hotel od 24.06 do 30.06 - 72 zł
Razem - 239,60zł
lipiec:
hotel - 372 zł
odrobaczenie - 25 zł
odpchlenie - 25 zł
razem: 422zł
saldo 449,40

Edited by ana666
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 416
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Yolanovi - dzieki pieknie!
Jestem pewna, ze w normalnych warunkach pies dojdzie do siebie. Wyciagnelismy ze schronow juz dwa takie zastraszone na maksa psy, jeden jest w hotelu, drugi w DT. Po krotkim czasie zaczela sie poprawa. Pies, ktory sikal ze strachu na widok ludzi, wczoraj zaczal pilnowac teren i oszczekal obcego :)

Link to comment
Share on other sites

dziekuję ze sie pojawiliście, ja nie mam czasu rozsylać wątku, moze ktoś móglby pomóc w rozsylaniu?:oops:
W schronisku nie ma kto poswiecić mu uwagi i odrobiny cierpliwości, moze wcale nie jest takim trudnym przypadkiem, tylko nie ma szansy sie otworzyć do ludzi.
Co do wieku bede pytać, ale oni sie do niego nie zblizaja bo sie boją takze watpie ze wet czy ktokolwiek go dokladniej ogladał zeby stwierdzić wiek:( został wpuszczony do boksu, dadzą mu jedzenie, posprzatają i tyle.
moze faktycznie leonbergerowaty, nie pomyslalam nawet, tak mi przypasował do kaukaza na poczatku i sie nie zastanawialam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Można zapytać, do jakiego hoteliku miałby jechać? Trzeba chyba nieco porozsyłać wątek, bo na razie trochę nas tu mało. To chyba dość młody pies, tak przynajmniej wygląda.[/QUOTE]

Z całego serca dziekuję:loveu: To mamy juz 120zl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Jestem na zaproszenie. Na razie finansowo u mnie kiszka ale jak bedzie wychodził postaram się coś podesłać.[/QUOTE]

[quote name='Doda_']jestem na zaproszenie :) jutro wiecej poczytam..[/QUOTE]
Dzięki dziewczyny, że jesteście :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...