Jump to content
Dogomania

Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(


Recommended Posts

Lońka dzielna dziewczynka :) a jakie piękne stójki robi !

Figuniu najbardziej lubię polarkowe ubranka bo wiatr przez nie hula,sweterkowe dziergane też mamy ;) mają swój urok i grzeją co najważniejsze :)

co chcesz od ubranka? super,zakrywa co ma zakrywać :) za wełną czasami nie nadążysz :)

a może Lońci smoka zosatwić jak go polubiła :)

To muszę jeszcze pomyśleć o ciepłym polarku, chociaż ma super fajny i elegancki płaszczyk od Cioci Anuli, taki materiał nieprzemakalny a pod spodem polar. A jeszcze w ub. roku podbiłam go futerkiem (od strony grzbietu), bo trzęsła się w nim także.

Ale to już będzie na tęgie mrozy, a na jesień, polarek byłby w sam raz.

Lonia ma jeszcze jeden sweterek z włóczki, dostałam go od znajomej. Jest b. ładny w kolorze ciemniej zieleni w warkocze...był ciut za obszerny, więc także go ociepliłam - będzie na chłodniejsze ale suche dni.

Mam kurtkę męską na polarze, także polarowe szaliczki, więc jest z czego szyć. Tylko zdolności brak...ale, coś tam w końcu zmęczę...

Smoczyskiem Lonia się w ogóle nie interesuje, więc szkoda go dla niej, zwłaszcza, że jest nowiutki. Może komuś się spodoba. Córka przysłała mi paczkę a w niej trochę fantów z myślą o bazarkach, tylko muszę przywołać jaką chętną do ich zabrania  Ciocię... 

Link to comment
Share on other sites

Aniu jaka Lońcia jest długa po plecach   i ile ma obwodu a przednimi łapkami?

Płaszczyk ma długość 35 cm a sweterek prawie 40 i też ujdzie...natomiast nie bardzo wiem jaki jest drugi wymiar. Czy chodzi o obwód za przednimi łapkami? Ona teraz śpi zakopana pod kołdrą, więc zmierzyłabym ją jutro. Chyba, że zmierzę sweterek. No więc on ma w obwodzie 22cm x 2, czyli 44, Ale jest za obszerny więc pewnie 40 byłoby ok.

Czyżbyś miała Ciociu coś na oku...;) chętnie zakupię na bazarku :)

Link to comment
Share on other sites

Płaszczyk ma długość 35 cm a sweterek prawie 40 i też ujdzie...natomiast nie bardzo wiem jaki jest drugi wymiar. Czy chodzi o obwód za przednimi łapkami? Ona teraz śpi zakopana pod kołdrą, więc zmierzyłabym ją jutro. Chyba, że zmierzę sweterek. No więc on ma w obwodzie 22cm x 2, czyli 44, Ale jest za obszerny więc pewnie 40 byłoby ok.

Czyżbyś miała Ciociu coś na oku... ;) chętnie zakupię na bazarku :)

 

Niestety nic nie mam ale będę miała na uwadze jeśli mi coś gdzieś w oko wpadnie :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Ewuniu :) rum, to może jeszcze bym zdzierżyła,ale Janka to już nie czekam...

Tyś ,młoda, atrakcyjna kobietka, niechby do Ciebie zawitał ten dzielny rycerz na koniku (najlepiej mechanicznym). :)

 

Aniu kochana :) Dużo zdrówka życzę i kuruj się czym tylko chcesz aby ze skutkiem! :)

 

A czytając Twój post uśmiałam się aż do łez :) Oj,jak lekko i żartobliwie umiesz pisać... :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję pięknie Bogusiu!

Boję się choroby okrutnie, bo już normalnie ciężko mi tak biegać co kilka godzin z Lonią, co dopiero w chorobie...

Będzie tu jeden płacz i zgrzytanie zębów  - na wszelki wypadek, ostrzegam...

Ale może uda mi się jakoś wykaraskać i nie rozłożyć, mam taką nadzieję.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję pięknie Bogusiu!

Boję się choroby okrutnie, bo już normalnie ciężko mi tak biegać co kilka godzin z Lonią, co dopiero w chorobie...

Będzie tu jeden płacz i zgrzytanie zębów  - na wszelki wypadek, ostrzegam...

Ale może uda mi się jakoś wykaraskać i nie rozłożyć, mam taką nadzieję.

 

Figuniu mówisz Janka byś już nie chciała...a widzisz jaki byłby teraz pomocny,miałby kto Ciebie wyręczyć  biegając z Lońcią ;)

Kochana teraz to dobrze byłoby kilka dni w łóżeczku,żeby wydobrzeć,nie masz tam jakiejś młodej,pomocnej sąsiadeczki,sąsiada ?

Nie daj się chorobie,trzymamy kciuki !

Link to comment
Share on other sites

ja nie zdzierze ani janka 

nawet bez wianka ...

ani rumu 

 ...

nie zazywam i nie uzywam 

zas co do mlodzienca .... raz podjechal jakis jeden ...ciemno bylo ...juzem sie uradowala , juzm rzezby swoje ....300kilo ...pakowalla.... juzem zmysly postradalla 

ze jest! ze nadjechal wkoncu ksieciuniu wyczekiwany 

ale ...jak przez balkonik spojrzallam 

 to sie absolutycznie zalamallam ...s38.gif.s27.gif ..i czem predzej ksinciunia odeslallam ....mechanicznego konika mam swojego 

 

 pozdrawiam Loniusie  cieplutenko

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...