Jump to content
Dogomania

Mój (już nie) mały tybeciak i jego dwaj towarzysze


Mała Nika

Recommended Posts

[quote name='dOgLoV']Też to przechodziliśmy i przechodzimy nadal ;)[/QUOTE]
Toś mnie pocieszyła:diabloti:

[quote name='Ty$ka']Lepiej jest mieć psa, co ma tylko łapy brudne niż takiego co tylko przejdzie po błocie i cały jest brudny :lol:[/QUOTE]
Nie wątpię :D Choć mój tyle błota na tej sierści potrafi przynieść, co chwila go straszę że zostanie łysielcem jak tak dalej pójdzie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A gdzieś to czytałam jak to tybcie za wodą nie przepadają:diabloti:
U nas młody łazi tylko po kuchni, bo do innych pokoi mamy schody i wolę go nie nadwyrężać, więc płytki spoko :) Zawsze są mokre bo Boyka z wielkim zamiłowaniem "myje" łapy w misce z wodą więc cała kuchnia co chwila zalana:roll:

Zapytam jeszcze tutaj, gdyż na podforum wystawowym cisza...
W niedzielę odbywa się wystawa w Bytomiu i myślałam zabrać nań młodego. Chcę zobaczyć reakcję, bo w przyszłości zamierzamy sobie pojeździć, oraz chciałabym porównać go z kilkoma babykami ;)
Ktoś wie czy jest możliwość wprowadzenia psa niezgłoszonego? A może ktoś z Was się wybiera?

Link to comment
Share on other sites

Na większości wystaw wprowadzisz psa nie zgłoszonego ale tak jak Magda pisze najlepiej dowiedzieć się czy można , po co jechac taki kawał i dowiedzieć się że na tą wystawę akurat Cię nie wpuszczą :)

a co do wody to chyba jakiś mit , Qwendi wręcz uwielbia wodę :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pojechaliśmy na weekend na wieś :)
Boyka zadowolony przeokropnie, woda jego żywioł :D I skubaniec już na samym początku uznał, że podwórko jego i był strasznie groźnym stróżem:diabloti:
Nauczyliśmy się nawet biegać przy rowerze :D ale to zdecydowanie nie przypadło mu do gustu ;)

Generalnie coś mu się w głowie potentegowało i mi zaczął warczeć i szczekać na ludzi podczas spacerów, mam nadzieję że to tylko chwilowe zachwianie...:shake:

Kilka fotek kretyna :D
94417b970082f499med.jpg

b2ba93bd40cf504fmed.jpg

490581a4ac422b24med.jpg

5a618ecd77152be3med.jpg

8f9d07c25ca02cdamed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Czasami szczylom tak znikąd odpierdziela i zachowują się zupełnie inaczej niż wcześniej. U nas był moment, że inne pieski po prostu nie były tolerowane mimo, że wcześniej każdy kolega na czterech łapach był jak najbardziej OK. ;) Trzeba przez to przejść, jednocześnie nie pokazując szczylowi, że takie zachowanie jest tolerowane w stu procentach. Życzymy jak najmniejszej ilości "odpałów". :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']Czasami szczylom tak znikąd odpierdziela i zachowują się zupełnie inaczej niż wcześniej. U nas był moment, że inne pieski po prostu nie były tolerowane mimo, że wcześniej każdy kolega na czterech łapach był jak najbardziej OK. ;) Trzeba przez to przejść, jednocześnie nie pokazując szczylowi, że takie zachowanie jest tolerowane w stu procentach. Życzymy jak najmniejszej ilości "odpałów". :)[/QUOTE]
[quote name='Dioranne']Jeszcze tak mnie teraz naszło oglądając te zdjęcia... Boyka wygląda trochę tak jakby miał afro. :evil_lol:[/QUOTE]
Ok dzięki pocieszyłaś mnie :) postaram się jakoś go sprostować.
Oj afro to on ma i nie małe :D

[quote name='Ty$ka']Nie boisz się brać tak młodego psa na rower?
Matko, jaki on śmieszny teraz :lol:[/QUOTE]
Nie szaleliśmy z tempem i dystansem. Bardzo delikatnie szybszy spacer jakiś kilometr ;) Nawet gdybym chciała przyśpieszyć to on by się nie dał- takie ciele wołowe z niego :D
I jest zabawowy strasznie :) Generalnie ludzie jak się mu przyglądają to stwierdzają że wygląda jak goryl i w sumie racja- coś w tym jest :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tay_Curlyhead']Witamy się po raz pierwszy :)

Mały jest piękny, ale futra nie zazdroszczę :evil_lol:[/QUOTE]
Hej hej witamy :bye: Dziękuję za komplement dla małego ;) a futro faktycznie w upały daje popalić małemu, ale trzeba przetrwać jeszcze tych kilka miesięcy szczenięcej sierści i potem może już będzie łysy :p

[quote name='dOgLoV']zdjęcia rewelacja , tybek w panierce to jest to :loveu:[/QUOTE]
Dzięki :) Taak to jest to dopóki taki spanierowany psiak nie próbuje się przytulić do pańci :D

[quote name='Ty$ka']Aaaa rozumiem. Bieganie z umiarem, na zasadzie że szczeniak dyktuje warunki jest ok. Jednak ma to być na miękkim podłożu, leśne ścieżki itd, żaden asfalt. ;)[/QUOTE]
Biegaliśmy po lesie bo tylko tam nic go nie rozprasza ;) a szczerze nie wiedziałam że nie powinno być po twardym:oops: Teraz będę miała na uwadze ;)

[quote name='furciaczek']Maly niedzwiedz:lol::loveu:
[URL]http://images63.fotosik.pl/1007/94417b970082f499med.jpg[/URL][/QUOTE]
Oj tak niedźwiedź łowiący ryby:evil_lol: Tylko że zamiast ryb były jedynie raki ;)

A ja się pochwalę :razz: Ostatnie dwa dni spędziłam w bardzo miłym towarzystwie :D A o to połowa brygady ;)
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images64.fotosik.pl/1016/5cc239e6d409607emed.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images64.fotosik.pl/1016/91c2d2434f790d36med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mała Nika']
Biegaliśmy po lesie bo tylko tam nic go nie rozprasza ;) a szczerze nie wiedziałam że nie powinno być po twardym:oops: Teraz będę miała na uwadze ;)[/QUOTE]

Twarde podłoże może uszkodzić psu stawy :roll: I to nie tylko szczeniakowi, ale dorosłemu psu też :/
Dlatego, lepiej żeby pies biegał po miękkim :) Oczywiście, czasem jak pobiega po asfalcie, to nic mu nie będzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...