Jump to content
Dogomania

Dt lub śmierć! Na cito potrzeba pomocy dla onka!!!!kielce!!


Norkowa

Recommended Posts

[quote name='Doda_']wiecie co? moim zdaniem sydonia to jedna z tych cioteczek, ząłożyla sobie drugi nick. Pisma bardzo charakterystyczne.
Napewno nie jest to ktoś nowy.[/QUOTE]

To ktoś nowy Doda....a o hoteliku nie mam żadnego zdania,nie byłam nie widziałam ,nie współpracowałam...

Rozumiem Waszą podejrzliwość,za dużo tragedii się wydarzyło....Sydonia ,Hotelik zrozumcie podejrzliwość ciotek...

NORKOWA WEŹ NO TU PRZYJDŹ I WPROWADŹ ŁAD :diabloti:


Czy ktoś chce wiedzieć jak wygląda sytuacja psiaka?

[IMG]http://oi59.tinypic.com/4sktw1.jpg[/IMG]

"
W dniu dzisiajszym psiak został przejęty przez niezrzeszone osoby z Kielc ,a SMON staje sie formalnym opiekunem psa.

Pies o imieniu Killer w wieku ok 3 lata w stanie rażącego zaniedbania trafił do cudownego domu tymczasowego gdzie będzie leczony i w końcu bezpieczny!!!

Killer ma totalny gnój w uszach ,straszny syf na skórze ,może to być świerzb,grzybica,tarczyca,alergia tego na dzień dzisiejszy nie wiemy. Potrzebne są konkrete badania.


Ze względu na bardzo silne zestresownie psa i problemy z jego "obsługą" podane został doraźne antybiotyki,uszy wyszyszczone na ile się dało,pobrany posiew i zastrzyk (nie pamiętam nazwy) gdyż istnieje podobieństwo świerzbowca itd.
Zalecone sa kapiele (nie wiem jeszcze w jaki sposób to dt zrobi) i kontrola za 2-3 dni.

BARDZO PROSIMY O WSPARCIE FINANSOWE ,GDYŻ LECZENIE BEDZIE BARDZO MOZOLNE I DROGIE.

Dzisiejsza wizyta ok 150zł + antybiotyk+ 50zł badanie na posiew.

69 1020 1811 0000 0402 0215 2437
PKO BP GDANSK 80-807 SMON dopisek KILLER z Kielc"

[URL]https://www.facebook.com/events/240291569428654/240880536036424/?comment_id=240945819363229&notif_t=event_mall_comment[/URL]

Czy ktoś może pomóc? B proszę skupmy się na nim,bo pies trafił do BEZPŁATNEGO DT ,potrzebujemy wsparcia w leczeniu,które będzie długie i mozolne...ma straszny syf w uszach,ogólnie smród ogólny...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Martika@Aischa']Ciocia Norkowa jeśli możesz zbierz w jeden post deklarowaną pomoc jak uda się chłopaka wyciągnąc :) o rany !!!! oby tylko się udało :) !!!!![/QUOTE]

Zbiorę zatem ja abyśmy wiedziały na czym psiak stoi :
Doda _ - bazarek
Carrie i Tequila - wpłata jednorazowa
Alla Chrzanowska : 20 zł / deklaracja stała
cisowianka - wpłata jednorazowa
Mama_Alfika: 20 zł / deklaracja stała
kontaktogłoszenia : 10 zł / deklaracja stała
Tofikowa : wpłata ( stała/jedorazowa?) jeśli psiak trafi do hoteliku
ranias : wpłata ( stała/jednorazowa?) jeśli psiak trafi do hoteliku
DONnka - w imieniu Skarpety Owczarkowej : 200 zł
anna666 -wspomoże finansowo jeśli pies trafi do domowego DT

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Zbiorę zatem ja abyśmy wiedziały na czym psiak stoi :
Doda _ - bazarek
Carrie i Tequila - wpłata jednorazowa
Alla Chrzanowska : 20 zł / deklaracja stała
cisowianka - wpłata jednorazowa
Mama_Alfika: 20 zł / deklaracja stała
kontaktogłoszenia : 10 zł / deklaracja stała
Tofikowa : wpłata ( stała/jedorazowa?) jeśli psiak trafi do hoteliku
ranias : wpłata ( stała/jednorazowa?) jeśli psiak trafi do hoteliku
DONnka - w imieniu Skarpety Owczarkowej : 200 zł
anna666 -wspomoże finansowo jeśli pies trafi do domowego DT[/QUOTE]

Dzięki kochana za pomoc,ja nie ogarniam .Kochana jesteś :loveu:.

Bardzo wszystkim dziekuję!

A tu już w dt u Asiu -ojjjjjj cudowna kobieta !!!

[IMG]http://oi62.tinypic.com/2jg40bd.jpg[/IMG]

[IMG]http://oi58.tinypic.com/mh96l1.jpg[/IMG]

[IMG]http://oi61.tinypic.com/14ky5hc.jpg[/IMG]

A wiecie ,że w piłkę lubię grać :)...mimo,że wszystko boli :(

[IMG]http://oi60.tinypic.com/334574g.jpg[/IMG]

A tu pierwsze uśmiechy...serce mi pęka...tak sie cieszę,że udało się go zabrać z tego piekła!!!

[IMG]http://oi57.tinypic.com/nd3lg9.jpg[/IMG]

Edited by PaSja Hera
Link to comment
Share on other sites

ciocia Pasja koniecznie roześlij do naszych cioć nr konta z linkiem do wątku i informacją że nasz bohater już bezpieczny :):):):) a teraz muszę nacieszyć oczy bo tak się cieszę że gdyby nie to że jestem w pracy skakałabym z radości ale nie wypada ;) Troszeczkę czasu i będzie z niego przystojniak jakich mało :):):):):):):):)

Link to comment
Share on other sites

O Boshe...ja go też widziałam...przechodziłam ze swoją suką niedawno...
Ten pies jest tam od początku budowy.Kiedyś nawet widziałam jakichs chłopaków z nim na spacerze, ale to było w zeszłym roku.Potem już tam nie bywałam....:shake:
Idę poczytac.
Pomogę w ogłoszeniach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna']O Boshe...ja go też widziałam...przechodziłam ze swoją suką niedawno...
Ten pies jest tam od początku budowy.Kiedyś nawet widziałam jakichs chłopaków z nim na spacerze, ale to było w zeszłym roku.Potem już tam nie bywałam....:shake:
Idę poczytac.
Pomogę w ogłoszeniach.[/QUOTE]

Dziękuję!!! Tak psiak na budowie przebywał od 3 lat,wcześniej mieszkał u rodziców gnoja! Psiak według pseudo właściciela ma chorobę genetyczną!!! Dziad zasrany!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']ciocia ale że ....???;) Jest nadzieja dla chłopaka ??? :diabloti:[/QUOTE]
od Wielkiej Soboty nie jesteśmy zapsieni...
zostały nam tylo 2 łobuzowate kociaki ;)

Ja bym chciała dopiero po wakacjach cosik znowu przygarnąć, na wakacje wyjechać gdzie w dalekie podróże... (jak są psiaki to nam jedynie wycieczki po naszym pięknym kraju pozostają ;) ), ale już wiem, że to się nie uda :shake: Kamil codzienie przegląda ogłoszenia, FB itd. itp., codziennie słyszę że on nie ma z kim na spacer wychodzić...
ech... :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brzośka']od Wielkiej Soboty nie jesteśmy zapsieni...
zostały nam tylo 2 łobuzowate kociaki ;)

Ja bym chciała dopiero po wakacjach cosik znowu przygarnąć, na wakacje wyjechać gdzie w dalekie podróże... (jak są psiaki to nam jedynie wycieczki po naszym pięknym kraju pozostają ;) ), ale już wiem, że to się nie uda :shake: Kamil codzienie przegląda ogłoszenia, FB itd. itp., codziennie słyszę że on nie ma z kim na spacer wychodzić...
ech... :p[/QUOTE]

Skarb a NIE FACET :):):) No to ja już po cichutku się cieszę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brzośka']od Wielkiej Soboty nie jesteśmy zapsieni...
zostały nam tylo 2 łobuzowate kociaki ;)

Ja bym chciała dopiero po wakacjach cosik znowu przygarnąć,[B] na wakacje wyjechać gdzie w dalekie podróże.[/B].. (jak są psiaki to nam jedynie wycieczki po naszym pięknym kraju pozostają ;) ), [B]ale już wiem, że to się nie uda[/B] :shake: [B]Kamil codzienie przegląda ogłoszenia, FB itd. itp., codziennie słyszę że on nie ma z kim na spacer wychodzić... [/B]
ech... :p[/QUOTE]

Brzośka!
Zawsze jest jakieś wyjście! Bierzcie psa - Kamil będzie miał wymarzone spacery, których mu brakuje, a Ty możesz przecież pojechać np. z przyjaciółką. Taka rozłąka czasem bywa nie głupia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']A to zmienia postać rzeczy!! Myślałam, że dorobiłaś się domu z dużym ogrodem!:lol: Może moja wizja się spełni i wygracie w totka?
Czego Wam serdecznie życzę, tak jak wszystkim psiarzom!;)[/QUOTE]

I oby się spełniło :loveu:

Killer nadal mocno zestresowany...nie bardzo wie co jest grane :(. Nie chce również dotyku,a przecież trzeba go wykąpać i kropić uszy. Mam nadzieję,że z dnia na dzień będzie lepiej i jak chociaż ciut zaufa pozwoli sobie robić ,może nie miłe rzeczy, ale dla jego dobra . Kiler bądź grzeczny!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...