Jump to content
Dogomania

Dt lub śmierć! Na cito potrzeba pomocy dla onka!!!!kielce!!


Norkowa

Recommended Posts

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewa gonzales']Pozdrawiamy ogromnie :iloveyou: :iloveyou:
wplacalysmy z joanka40 28 kwietnia , czy doszło?[/QUOTE]

Zapytam ludzi ze SMON ,żeby zerknęli na konto....Asia była dzisiaj z psiakiem u weta ,ufff....dam znać jutro,bo dzisiaj już nie było możliwości się zdzwonić...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny czy nie uważacie że ten wątek nie ma sensu ??? nikt właściwie nie wstawia na bieżąco informacji o zdrowiu psa i na co są potrzebne pieniądze. Takie wątki umierają na dogo śmiercią naturalną. I z tym będzie tak samo a szkoda. No cóż psiakowi życzę dużo dużo zdrówka i najlepszego domu na świecie :) Powodzenia psiaku kochany :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Dziewczyny czy nie uważacie że ten wątek nie ma sensu ??? nikt właściwie nie wstawia na bieżąco informacji o zdrowiu psa i na co są potrzebne pieniądze. Takie wątki umierają na dogo śmiercią naturalną. I z tym będzie tak samo a szkoda. No cóż psiakowi życzę dużo dużo zdrówka i najlepszego domu na świecie :) Powodzenia psiaku kochany :)[/QUOTE]

Dt, w ktorym jest psiak jest pod Kielcami. Nie bardzo ma kto tam podjechać :( A pani Joasia po śmierci męża ma cały dom i firmę na głowie. Nie wiem, co napisac nawet :(

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie...psiak jest bardzo bezpieczny i ma zapewnioną super opiekę,ale niestety nie ma przepływu informacji :(. Dzisiaj już prosiłam Asię po raz kolejny o informację,mam nadzieje,ze w końcu się odezwie.Rozumiem też to,że rzeczywiście ma trochę problemów i wszystko zwaliło się jej na głowę....

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do naszego Bohatera :loveu: Za wszystkie wpłaty dziękujemy, zaraz aktualizuję oczywiście listę wpłat do SMONu:) Co do przepływu informacji, faktycznie ciężko, ale jeżeli Pani Asia ma tak trudną sytuację to i tak wspaniałe jest to, ze podjęła się pomocy i nie można na nią naciskać:) Psiak jest bezpieczny to jest ważne!

Numer konta już wrzucam na pierwszy post <3

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaSja Hera']Dokładnie...psiak jest bardzo bezpieczny i[B] ma zapewnioną super opiekę[/B],ale niestety nie ma przepływu informacji :(. Dzisiaj już prosiłam Asię po raz kolejny o informację,mam nadzieje,ze w końcu się odezwie.Rozumiem też to,że rzeczywiście ma trochę problemów i[B] wszystko zwaliło się jej na głowę[/B]....[/QUOTE]


te dwie informację się trochę wykluczają....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']te dwie informację się trochę wykluczają....[/QUOTE]

Asia ma dwóch dorosłych synów.Jeden z nich nie pracuje i w czasie kiedy jest w pracy to właśnie on zajmują sie Rino....mama cały czas w domu.Fakt to starsza osoba,ale kontakt z człowiekiem ma cały czas.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/10305961_597734833658471_5247147665268623180_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/10341892_597734853658469_7457401310902031932_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1.0-9/10300959_597734813658473_2675208016494857956_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10299015_597734830325138_6767743365398185088_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10329302_597734863658468_3169744164590962913_n.jpg[/IMG]

WIEŚCI ,KTÓRE DAJĄ NADZIEJĘ
"...Rino zadomowił się u nas już na dobre. Wciąż domaga się uwagi , głaskania , drapania i daje mi buziaki :)). Najlepiej czuje się blisko domowników(najchętniej mnie :)) ,czy to w kuchni, salonie , czy łazience , układa się w pobliżu i "ma nas na oku". Teren traktuje już jak swój ,bo obszczekuje wszystko co zwraca uwagę poza ogrodzeniem. Naszego kota też traktuje jak intruza . Z Corso zdarzają się jeszcze chwilowe nieporozumienia ,ale sądzę że do przyjaźni już kroczek Razem biegają po działce, razem jedzą, w domu mają swoje posłania niedaleko siebie.
Rino ma dobry apetyt, dostaje dwa posiłki dziennie ( gotowane mięso z warzywami i ryżem, karma weterynaryjna ,którą przysłał pewnien Pan ZA CO BARDZO DZIĘKUJEMY..."


WIZYTA U WETA:
"...Ostatnia wizyta u dr Stainhoffa : Rino zorientował się gdzie zmierzamy i wpadł w panikę , za nic nie chciał wejść do gabinetu. Nawet piłka ,którą Piotrek przezornie zabrał nie pomogła. W gabinecie było podobnie jak przy poprzedniej wizycie, chciał zjeść doktora !...Dr stwierdził że ropne zapalenie ucha ustąpiło, pozostała jednak mazista wydzielina o zapachu i konsystencji charakterystycznej dla drożdzycy kanału słuchowego. Zeskrobiny ze skóry: nie stwierdzono pasożytów. hyperkeratoza,łojotok skóry. Wrzecionowaty guz w okolicy mostka ( dr powiedział że może to być tłuszczak albo torbiel ). Ponieważ świąd skóry nadal jest intensywny, psiak się drapie i męczy mamy zalecone kąpiele w szamponie z enilkonazolem co 3-4 dni, oraz codzienna pielęgnacja z użyciem dermatisanu. Mam mu podawać także nadal olej z wiesiołka 3 kapsułki dziennie.
W przyszły wtorek kolejna wizyta u weta i pobranie zeskrobin ze skóry do badania pod kątem grzybicy.
Uszy -Otodine nadal. Nie ma więc nadal ostatecznej diagnozy co do zmian skórnych u Rino.Oby dało się to wyleczyć..."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...