Jump to content
Dogomania

Dt lub śmierć! Na cito potrzeba pomocy dla onka!!!!kielce!!


Norkowa

Recommended Posts

[quote name='asiuniab']piesku jak dobrze, że jesteś we właściwych rękach:)
mam nadzieję, że pseudo właściciel nie zafunduje sobie nowego, żywego alarmu na tym terenie?[/QUOTE]

tez chcialabym miec taka nadzieje...........:( niestety wiekszosc terenu pilnuja zywe alarmy :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asiuniab']piesku jak dobrze, że jesteś we właściwych rękach:)
mam nadzieję, że pseudo właściciel nie zafunduje sobie nowego, żywego alarmu na tym terenie?[/QUOTE]

[quote name='Doda_']tez chcialabym miec taka nadzieje...........:( niestety wiekszosc terenu pilnuja zywe alarmy :([/QUOTE]

Jestem tam co drugi dzień i monitoruję sprawę kolejnego psiaka...ogrodzenia już nie ma ,kojec zdemontowany...

Asia z dt miała jakieś poważne problemy do rozwiązania w firmie i dlatego wizyta przełożona.Mówiła mi,że dzisiaj zamierza podjechac z Rinusiem do weta,mam nadzieję,ze już nic się nie zmieni :roll:

Link to comment
Share on other sites

Witam Serdecznie,przepraszam że piszę na wątku Rino ale potrzebuję pomocy w założeniu wątku dla młodziutkiego ,maleńkiego pieska ,który trafił do Dębickiego azylu. Alf tak ma na imię to troszkę typ [I]Shih tzu , kiedy został przywieziony do schroniska to był w opłakanym stanie...Brudny, śmierdzący , z ogromnymi kołtunami,nie chodził bo kołtuny sprawiały mu ogromny ból. Teraz ,wykąpany, ostrzyżony,niestety to co zobaczyliśmy ukryte pod sierścią to wielki strup i rany!!! [B]Ale najgorsze jest to że Alf jest NIEWIDOMY[/B].To była najgorsza informacja, myśleliśmy że on po prostu ma zasłonięte oczka tymi kołtunami :(. Szukamy pilnie jakiegoś domku dla tego maleństwa, ponieważ wzroku nie da się już uratować...Proszę pomóżcie mi bo ja nie potrafię założyć wątku ani wkleić zdjęc. Zdjęcia Alfika prześlę na meila .
Wiola
[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kontaktogloszenia']Alfa można zobaczyć na Fb na naszym profilu Wolontariat Przytulisko Dębica tam jest przed i po obcięciu.[/QUOTE]

oprocz kota i jednego psa nie widzę żadnych zdjęć - czy macie profil publiczny? czy tylko znajomi widzą zdjęcia? bo jak tylko widoczny dla znajomych to i udostępnianie mija się z celem, bo nikt nie zobaczy zawartości zdjęć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kontaktogloszenia']Alfa można zobaczyć na Fb na naszym profilu Wolontariat Przytulisko Dębica tam jest przed i po obcięciu.[/QUOTE]
Napisz moze do Kasi Strzeleckiej z Kociego Świata - plaskate psiaki mają tam szanse.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']oprocz kota i jednego psa nie widzę żadnych zdjęć - czy macie profil publiczny? czy tylko znajomi widzą zdjęcia? bo jak tylko widoczny dla znajomych to i udostępnianie mija się z celem, bo nikt nie zobaczy zawartości zdjęć[/QUOTE]

Już zmieniłam ustawienia na fb, teraz można zobaczyć jak wygląda nasz niewidomy Alfik...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kontaktogloszenia']Dziękuje za informację , będę pisać w sprawie Alfika. Na razie zabieram go do siebie,bo azyl to nie miejsce dla maleńkiego ,niewidomego pieska...Mam tylko nadzieję ,że moje psiaki zaakceptują nowego kolegę.[/QUOTE]
Mam nadzieję, ze wyczują kalectwo psiaka i dadzą mu spokój.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kontaktogloszenia']Witam Serdecznie,przepraszam że piszę na wątku Rino ale potrzebuję pomocy w założeniu wątku dla młodziutkiego ,maleńkiego pieska ,który trafił do Dębickiego azylu. Alf tak ma na imię to troszkę typ [I]Shih tzu , kiedy został przywieziony do schroniska to był w opłakanym stanie...Brudny, śmierdzący , z ogromnymi kołtunami,nie chodził bo kołtuny sprawiały mu ogromny ból. Teraz ,wykąpany, ostrzyżony,niestety to co zobaczyliśmy ukryte pod sierścią to wielki strup i rany!!! [B]Ale najgorsze jest to że Alf jest NIEWIDOMY[/B].To była najgorsza informacja, myśleliśmy że on po prostu ma zasłonięte oczka tymi kołtunami :(. Szukamy pilnie jakiegoś domku dla tego maleństwa, ponieważ wzroku nie da się już uratować...Proszę pomóżcie mi bo ja nie potrafię założyć wątku ani wkleić zdjęc. Zdjęcia Alfika prześlę na meila .
Wiola
[/I][/QUOTE]

Zaraz biegnę na fb zobaczyć Misiaczka i udostępnie go na fb na naszej stronie. Niestety na dogo nie dam rady pociągnąć kolejnego wątku, bo już te które mam mieszają mi się i zaniedbuję je;( Ale na fb mogę u nas pociągnąć psiaka dalej:)

Spróbuj na fb napisać do KAsi Pisarskiej o udostępnienie Alfika- zawsze to więcej osób zobaczy. Czasami ją o to proszę i nigdy nie odmawia, a po jej udostępnieniu zawsze jest wzrost oglądalności a to większa szansa na dom!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaSja Hera']Jestem tam co drugi dzień i monitoruję sprawę kolejnego psiaka...ogrodzenia już nie ma ,kojec zdemontowany...

Asia z dt miała jakieś poważne problemy do rozwiązania w firmie i dlatego wizyta przełożona.Mówiła mi,że dzisiaj zamierza podjechac z Rinusiem do weta,mam nadzieję,ze już nic się nie zmieni :roll:[/QUOTE]

dziewczyny jakieś wiadomości ???????????

Link to comment
Share on other sites

Hej ,mam takie wieśći z dt

"...Rino zamieszkał w domu. Bardzo mu się spodobało takie rodzinne życie :)) Nie odstepuje mnie na krok wciąż sie tuli, prosi o głaskanie i przutulanki. Chyba jest Mu dobrze z nami :)) niestety fotki są kiepskie. wet w poniedziałek , koniecznie bo bardzo sie drapie"

Niestety ,ale nie wiem czy wizyta w poniedziałek się odbyła,jak tylko będę wiedzieć napiszę...

[IMG]http://oi60.tinypic.com/luqyw.jpg[/IMG]

[IMG]http://oi61.tinypic.com/ay9dva.jpg[/IMG]

[IMG]http://oi57.tinypic.com/14ecfid.jpg[/IMG]

[IMG]http://oi58.tinypic.com/s3ov87.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...