Jump to content
Dogomania

Dt lub śmierć! Na cito potrzeba pomocy dla onka!!!!kielce!!


Norkowa

Recommended Posts

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trwają rozmowy...

To nie jest takie hop siup i myślę,że tutaj Wy zdajecie sobie sprawę,bo niestety na fb wiele osób tego nie rozumie...

Trzeba dogadać każdy szczegół,żeby nie było niespodzianek. Ściskam mocno kciuki ,że coś w końcu ruszy,bo sprawa tego biedaka ciągnie się już od dłuższego czasu...

Jak już andzia69 napisała,u psiaka była nie jedna interwencja, pseudowłaściciel nadal nie poprawił warunków...

Tu potrzebna organizacja,która ma doświadczenie i sprawa w końcu się rypnie. Poza tym mamy mało doświadczone wsparcie policji...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaSja Hera']Trwają rozmowy...

To nie jest takie hop siup i myślę,że tutaj Wy zdajecie sobie sprawę,bo niestety na fb wiele osób tego nie rozumie...

Trzeba dogadać każdy szczegół,żeby nie było niespodzianek. Ściskam mocno kciuki ,że coś w końcu ruszy,bo sprawa tego biedaka ciągnie się już od dłuższego czasu...

Jak już andzia69 napisała,u psiaka była nie jedna interwencja, pseudowłaściciel nadal nie poprawił warunków...

Tu potrzebna organizacja,która ma doświadczenie i sprawa w końcu się rypnie. Poza tym mamy mało doświadczone wsparcie policji...[/QUOTE]

Wierzę że Wam się uda !!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Norkowa']
Co do hoteliku u betatk to jak najbardziej już piszę i Cioci zgłaszam, że na pewno raczej skorzystamy- ja jestem za, zaufana osoba, ale ja nie jestem decyzyjna więc to andzia69 się określi dokładniej co do tego faktu:)

Wiem, że pomoc już jest obgadana, załatwiona czekamy tylko kiedy i jedyne co teraz potrzeba to wielkie mocne kciuki!!!![/QUOTE]

mam pytanie jakie warunki sa w tym hoteliku u betatk ???
wydaje mi się, że to nie jest hotel domowy ale przysposobione do przechowywania psów budynki gospodarcze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']mam pytanie jakie warunki sa w tym hoteliku u betatk ???
wydaje mi się, że to nie jest hotel domowy ale przysposobione do przechowywania psów budynki gospodarcze[/QUOTE]
To jest nieznany,nowy Hotel prosperuje od 1 luty 2014.
Hotelik Psia Przystań
Kazimierza Wielka za Krakowem.
W domu nie ma miejsc,jedynie pozostały kojce.Hotel zakłada,czy już ma 30 kojców dla psów.Pytanie, czy da sobie radę w prawidłowej opiece przy tej ilości psów.

Link to comment
Share on other sites

Witam i przepraszam za nieobecność;( Niestety sprawy rodzinne mnie zatrzymały... Trzymam nadal kciuki póki co nie wiele wiem, pewno jak się wszystko wyklaruje to andzia69 lub Pasja powiadomią nas tutaj!:)

Z tego co zrozumiałam to nawet na fb osoba z fundacji pomagającej nie chce póki co rozgłosu co do tego co kiedy i jak gdzie. Pewno nie chcą zapeszyć, może na fb też boją się czy czasem ktoś "życzliwy" nie obserwuje:(

Czekamy, ja natomiast zaraz przejrzę wątek i spiszę ewentualne deklaracje do "kupy" na pierwszym poście:)!

Dziękujemy za tak ogromny odzew!!!

Link to comment
Share on other sites

Cytuję andzia69 z fb:

"zdjęcia z 21.04 z godz 10 jakby sie ktoś pytał co robiłam w święta
wydaje mi się, ze to nie nużyca ani nie grzybica czy świerzb...bardziej mi to przypomina problemy z tarczycą albo alergię...żeby potwierdzić problemy z tarczycą potrzebne sa badania krwi wysyłane na idexx czy dl Laboklinu chyba - koszt ok. 140 chyba plus wysyłka o ile dobrze pamiętam
pies na "piersiach" ma taką 'skórę slonia" czy jak sie to nazywa potocznie...muszę w wolnej chwili poszukać


"

[IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/10177336_674594445938313_1165221018096260334_n.jpg[/IMG][IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1.0-9/1888542_674594532604971_5817610234601788710_n.jpg[/IMG][IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/10277888_674594665938291_2086422528294052229_n.jpg[/IMG]

Na ostatnim zdjęciu widać tą dziwną chorą skórę słonia na brzuszku:( TAK WG PSEUDO-PANA WYGLĄDA LECZONY PIES;( Stan gorszy niż z pierwszej interwencji... :(

Trzymajmy kciuki aby się udało!

Link to comment
Share on other sites

Hotelik Psia Przystań dysponuje 24 boksami w budynku, 6 miejscami w domu( w tym 4 boksy domowe), psy nie są u mnie przechowywane, w sensie boks, szybki spacer i podanie posiłku. Inne hotele chyba też korzystają z boksów i to zewnętrznych, ale do nich nie ma zastrzeżeń. Kwestia znany, nieznany zależy dla kogo, w tym momencie współpracujemy z OTOZ-em, Fundacją dla labków, Stowarzyszeniem dla Zwierząt z siedzibą w Żorach. Otrzymaliśmy również Certyfikat Lidera Usług 2014. Jestem w kontakcie tel. z Panem zajmującym się pomocą temu psiakowi i już kilka dni temu powiedziałam, że nie mogę psiaka przyjąć ze względu na jego agresywność.[quote name='Anula']To jest nieznany,nowy Hotel prosperuje od 1 luty 2014.
Hotelik Psia Przystań
Kazimierza Wielka za Krakowem.
W domu nie ma miejsc,jedynie pozostały kojce.Hotel zakłada,czy już ma 30 kojców dla psów.Pytanie, czy da sobie radę w prawidłowej opiece przy tej ilości psów.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Ktoś chyba był. Pełne miski psa dopiero andzia napełniła!

[IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/10176099_674599195937838_5070343848484607131_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/t1.0-9/10296582_674599075937850_8380937078918784376_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']Hotelik Psia Przystań dysponuje 24 boksami w budynku, 6 miejscami w domu( w tym 4 boksy domowe), psy nie są u mnie przechowywane, w sensie boks, szybki spacer i podanie posiłku. Inne hotele chyba też korzystają z boksów i to zewnętrznych, ale do nich nie ma zastrzeżeń. Kwestia znany, nieznany zależy dla kogo, w tym momencie współpracujemy z OTOZ-em, Fundacją dla labków, Stowarzyszeniem dla Zwierząt z siedzibą w Żorach. Otrzymaliśmy również Certyfikat Lidera Usług 2014. Jestem w kontakcie tel. z Panem zajmującym się pomocą temu psiakowi i już kilka dni temu powiedziałam, że nie mogę psiaka przyjąć ze względu na jego agresywność.[/QUOTE]

obok nr telefonu masz wyrażne podpisane- hotelik domowy
a boksy to nie dom
poza tym jeszcze zależy jak te boksy wyglądają
gdzieś widziałam,że u Ciebie to nie kojce

jeśli doszło by do decyzji należy koniecznie sprawdzić w jakie warunki idzie pies

Link to comment
Share on other sites

Słuchaj od podejmowania decyzji odnośnie mojego hoteliku to wydaje mi się, że jestem ja, a chyba wyraźnie napisałam że nie mogę psa przyjąć ze względu na jego agresje. I życzę powodzenia w szukaniu hotelu domowego , który to zrobi. Moje boksy są oficjalnie na fb, proszę nie wyrażać opinii na temat bezwiednie.[quote name='Marta72']obok nr telefonu masz wyrażne podpisane- hotelik domowy
a boksy to nie dom
poza tym jeszcze zależy jak te boksy wyglądają
gdzieś widziałam,że u Ciebie to nie kojce

jeśli doszło by do decyzji należy koniecznie sprawdzić w jakie warunki idzie pies[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Ciocie nie kłóćmy się, wiemy już, że Alex nie będzie mógł trafić do Cioci z Psiej Przystani ponieważ przejawia zachowania agresywne. Nie ma co się tutaj sprzeczać czy domowy, czy nie.
Kiedyś oddawałam suczki do hoteliku, ostrzegały mnie cioteczki, że bardzo zły itd opieka niefachowa, dziewczynki są tam już 4 miechy- czyste, piękne, zdrowe i zresocjalizowane (były dzikusami, dziś już jedna w ds śpi w łóżku!):) Także cioteczki nie oceniajmy się tutaj - pomagajmy psiakom tak jak każda z nas może i potrafi:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']Słuchaj od podejmowania decyzji odnośnie mojego hoteliku to wydaje mi się, że jestem ja, a chyba wyraźnie napisałam że nie mogę psa przyjąć ze względu na jego agresje. I życzę powodzenia w szukaniu hotelu domowego , który to zrobi. Moje boksy są oficjalnie na fb, proszę nie wyrażać opinii na temat bezwiednie.[/QUOTE]

nie rozumię tego wpisu
jaką opinię wyraziłam?
wyraziłam chęć poznania warunków a to nie opinia
ale skoro psa nie przyjmiesz to nie ma tu o czym rozmawiać

zależy nam na tym ,by pies szedł w dobre warunki wiec pytam
to podstawa-wiedza
nie ma się co obrażać

a jeśli chodzi o to, czy domowy czy nie, to kwestia rzetelnej inf obok podanego numeru telefonu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']Hotelik Psia Przystań dysponuje 24 boksami w budynku, 6 miejscami w domu( w tym 4 boksy domowe), psy nie są u mnie przechowywane, w sensie boks, szybki spacer i podanie posiłku. Inne hotele chyba też korzystają z boksów i to zewnętrznych, ale do nich nie ma zastrzeżeń. Kwestia znany, nieznany zależy dla kogo, w tym momencie współpracujemy z OTOZ-em, Fundacją dla labków, Stowarzyszeniem dla Zwierząt z siedzibą w Żorach. Otrzymaliśmy również Certyfikat Lidera Usług 2014. Jestem w kontakcie tel. z Panem zajmującym się pomocą temu psiakowi i już kilka dni temu powiedziałam, że nie mogę psiaka przyjąć ze względu na jego agresywność.[/QUOTE]

jaki certyfikat lidera roku, jakich usług?
betkak sory; działasz jako firma sprzątająca; pod koniec lutego 2014 roku dopisałaś do swoich usług hotelikowanie zwierząt i inne - i to nie jest żadna tajemnica każdy moze sobie wejść w net i sprawdzić;
jak można zostać liderem roku 2014 działając na rynku nieco ponad dwa miesiące ??
wiem, że masz serce, i to Ci się chwali, oby tak do końca, ale musisz przyznać, że nie zajmowałas się wczesniej usługowo zwierzętami więc jak można zostać liderem roku w tym temacie ,dopiero zaczęłaś działalność.
W przeciągu dwóch miesięcy przyjełaś do siebie kilkanaście psów;
Bardzo bym chciała, żebyś dała radę zarówno finansowo jaki i fizycznie sprostać temu zadaniu.
Może wstaw zdjęcia boksów, żeby wszyscy mieli jasność jak wyglądają. Jak ktoś będzie chciał umieścić tam psa to umieści.
I nie dziw się, że Ci którzy być może będą pomagać w utrzymaniu u Ciebie psów, pytają i proszą o odpowiedzi; tyle już było niemiłych sytuacji na dogo.


[quote name='Marta72']obok nr telefonu masz wyrażne podpisane- hotelik domowy
a boksy to nie dom
poza tym jeszcze zależy jak te boksy wyglądają
gdzieś widziałam,że u Ciebie to nie kojce

jeśli doszło by do decyzji należy koniecznie sprawdzić w jakie warunki idzie pies[/QUOTE]

[quote name='Marta72']nie rozumię tego wpisu
jaką opinię wyraziłam?
wyraziłam chęć poznania warunków a to nie opinia
ale skoro psa nie przyjmiesz to nie ma tu o czym rozmawiać

zależy nam na tym ,by pies szedł w dobre warunki wiec pytam
to podstawa-wiedza
nie ma się co obrażać

a jeśli chodzi o to, czy domowy czy nie, to kwestia rzetelnej inf obok podanego numeru telefonu[/QUOTE]

dla mnie domowe miejsca to domowe i to nie boksy tylko pies mieszka w pokoju razem z domownikami;
zdaje się, że kilka psów u betki tak mieszka ale reszta to boksy zrobione w dolnej kondygnacji domu oraz boksy w byłym budynku gospodarczym (kiedyś chyba chlewnia?). Odnowione i wyremontowane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...