Jump to content
Dogomania

HUGO 10-letni labrador znalazł swoje miejsce na ziemi :)


Xxxxxxxxxxxx

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

[B]Puk,puk! I jak z tym "WYPYTANIEM?"[/B][quote name='go|denk@!']Z tego co wiem to ludzie zrobili dobre wrażenie, stwierdzili, że zasługuje na godną starość u boku człowieka, a nie na śmierć za kratami... najprawdopodobniej w czwartek dostanę numer od nowych właścicieli i o wszystko wypytam ;)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Kurde odpowiedź się najwyraźniej nie zapisała... Tutaj i na wydarzeniu na facebooku napisałam w dniu 23.04
"[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Załatwienie namiarów trochę trwało... Nie mamy wglądu do umów adopcyjnych, musiałam czekać na wpisanie Hugo do zeszytu, w którym odpowiednie dane zostają wpisane. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Przed chwilą dzwoniłam do nowych właścicieli i są zadowoleni z psiaka. Hugo ładnie się zachowuje, nie niszczy, jest spokojny. W pierwszym dniu tylko był lekko przerażony nowa sytuacją, teraz wszystko w porządku [/FONT][/COLOR][I]"[/I]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Wszystko było pięknie... pies szczęsliwy w domu, państwo zadowoleni z psa. Do czasu... Po 6 miesiącach okazało się, że wyjeżdżają zagranicę. Tak nagle, z dnia na dzień. Hugo znowu w schronisku ;(

 

Całe szczęście, że chłopak się nie podłamał psychicznie. Przez te pół roku trochę schudł, przez co lepiej się porusza. 

 

20140913-DSC_0031_zps982deca2.jpg

 

20140913-DSC_0025_zps636f691e.jpg

 

20140913-DSC_0005_zpsb930df92.jpg

 

20140913-DSC_0004_zps8990d57b.jpg

 

20140913-DSC_0002_zps4d6b1540.jpg

 

Aktualny opis:

Hugo to duży (ok 55 cm w kłębie), 10-letni labrador.Ma lekką nadwagę, z powodu jego problemów ze stawami powinien trochę zrzucić na wadze. Najprawdopodobniej rasowy, gdyż ma tatuaż w uchu, ale niestety jest bardzo niewyraźny i nie da się go odczytać. Po raz drugi wylądował w schronisku, po raz drugi przez sytuację życiową właścicieli... Pies jest zrównoważony i spokojny. Ładnie chodzi przy nodze, reaguje na swoje imię oraz potrafi siadać i warować na komendę. Uwielbia towarzystwo człowieka. Lubi pieszczoty, ale specjalnie się ich nie domaga, jednak jak zacznie się go głaskać pokazuje swoją radość całym ciałem. W stosunku do psów jest różnie - większość toleruje, nie zwraca na nie uwagi, jednak jak jakiś na niego powarkuje to odpowiada tym samym. Nie przepada za motocyklami, jak pojazd przejeżdża obok niego to się rzuca. Inne środki transportu nie robią na nim wrażenia. Ma krótką, łatwą w pielęgnacji sierść. Poszukujemy dla niego kochającego domu, który zapewni mu spokojną starość.
Kontakt w sprawie adopcji: 698 025 925, [email protected]
Pies jest zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany i zaczipowany.
 
Jego nowy numer schroniskowy to 686/14
 
Proszę moda o przeniesienie wątku do śląskich PwP 
Link to comment
Share on other sites

za granice, alergia, dzieci.... staram się nie oceniać ludzi, ale czasami nie mogę

Bo naprawdę trudno się powstrzymać, przedtem nie wiedzieli, że będą wyjeżdżać :shake:.
Tak potraktować 10 letniego psa, który zaufał... Taka nadzieja w tych labkowych oczach: http://i144.photobucket.com/albums/r173/Snukraina/20140405-DSC_0110_zps640cea29.jpg.
Oby znalazł się wreszcie jakiś mądry i odpowiedzialny dom  dla Hugo :modla:.
Link to comment
Share on other sites

Na wydarzeniu na fb chłopaka są już nawet zdjęcia z domu: https://www.facebook.com/events/716615865098632/?fref=ts
Najwyraźniej opiekunka nie dotarła jeszcze tutaj  :roll:

Dziękuję Ci :smile:  bardzo za te wiadomości i link, bardzo się cieszę, że Hugo ma dom, oby był to wreszcie taki dom na zawsze :thumbs:.

Link to comment
Share on other sites

Taak Hugo już od piątku grzeje swój tyłeczek w domciu :)

Ma do dyspozycji dom z ogrodem, nie musi pokonywać schodów. Państwo nim zachwyceni, a Hugo też zadowolony... piszą, że czuje się jakby był z nimi od zawsze. łagodny i przytulaśny. Leniuch niesamowity, bo trzeba zachęcać go do spacerów. Dobrze chłopak trafił :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...