Jump to content
Dogomania

Jestem Kiara wyrwana z Olkusza.................pomóż mi.................


MALWA

Recommended Posts

  • Replies 493
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na wątku Bafisia, który jest już w DS: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248120-Jestem-Bafi-z-Olkusza-i-mam-już-swój-dom!!!?p=21985226#post21985226[/URL]
zaproponowałam (w proozumieniu z Till) podział jego pieniędzy, i bardzo liczę na to, ze Kiarze skapnie się jakiś grosz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Niee, ona tylko z profilu udaje amstafkę :) Klasyczna kundelka - każdą rasę można w niej dojrzeć ;)[/QUOTE]

A ja byłam prawie przekonana, ze to amstafa, hihihi

Ta suczka jest piękna, taka dostojna, po prostu dumna, ale na co dzień boję się duzych psów....., a w domu mam małego teriera, który jest ciut większy od yorka........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']A ja byłam prawie przekonana, ze to amstafa, hihihi

Ta suczka jest piękna, taka dostojna, po prostu dumna, ale na co dzień boję się duzych psów....., a w domu mam małego teriera, który jest ciut większy od yorka........[/QUOTE]

No widzisz, a ja prawie zawsze miałam duże psy i chciałam teraz też większego psa. Taka amstaffka to idealnie "mój rozmiar" :) dla mnie pies musi ważyć, żeby było co wyprzytulać i poklepać :) Ale już przyzwyczaiłam się do maleństwa 12 kg ;)

A yorki i małe terierki to maleństwa straszne :)

Link to comment
Share on other sites

[U]Mam nowe wpłaty dla KIary:[/U]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"][COLOR=#000000]baster i lusi – 40 zł (19.03.), [/COLOR][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"][COLOR=#000000]gluchypies – 30 zł (19.03.),[/COLOR][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"][COLOR=#000000]Alle Chrzanowska – 50 zł (19.03.),[/COLOR][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"][COLOR=#000000]aida – 150 zł (20.03.),[/COLOR][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"][COLOR=#000000]ASTRA 126 – 10 zł (20.03.),[/COLOR][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"][COLOR=#000000]yoana – 30 zł (20.03.),


łącznie wpłynęło 310 zł!

Pięknie dziękuję za pieniążki dla Kiary ![/COLOR][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"][COLOR=#000000][/COLOR][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']Czy chodzi Ci o tą sukę? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246698-olkuskie-psiaki-potrzebują-pomocy-DT-DS-ogłoszenia-sterylki!-Pomozecie?p=21982449#post21982449[/URL] post 780
Czy o psa amstaffa z Olkusza, którego już tam nie ma :([/QUOTE]

nie to nie ta
gdzieś był zapis na temat biało czarnego amstafa
chyba ze coś pokręciłam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']nie to nie ta
gdzieś był zapis na temat biało czarnego amstafa
chyba ze coś pokręciłam...[/QUOTE]

A to chodzi Ci o psa amstaffa, a nie suczkę.
Trzy razy różne osoby chciały go zabrać z O. Nie pozwolono :( Już go tam nie ma :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']banerek jeszcze raz

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251824-Jestem-Kiara-wyrwana-z-Olkusza-pomóż-mi"][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-FWlv8s5gBDE/UysMze_YXJI/AAAAAAAAAxU/PRcvDFuu2RA/w300-h100-no/K.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]


Dziękuję za banerek !!!

Śliczny jest !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']A to chodzi Ci o psa amstaffa, a nie suczkę.
Trzy razy różne osoby chciały go zabrać z O. Nie pozwolono :( Już go tam nie ma :([/QUOTE]

Powiedzcie mi, jeśli możecie... Czemu oni nie pozwalają zabierać tych psów? Przecież chyba powinni chcieć się ich "pozbyć"?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Powiedzcie mi, jeśli możecie... Czemu oni nie pozwalają zabierać tych psów? Przecież chyba powinni chcieć się ich "pozbyć"?[/QUOTE]

ja myśle, że moze mają w tym jakiś lepszy interes (np. ktos odkupuje od nich takiego psa do pseudo czy na walki) .......


ciekawe co u Kiary ...?? :)

Link to comment
Share on other sites

[B][U]Witam z rana i wrzucam wiadomości z hoteliku:[/U][/B]


"witam,

dziękuję za zainteresowanie i chęć pomocy Kiarze.
już odpowiadam po kolei :

- worek royala clubowego kupuje po 140 zł lub bosha za 100 zł ale też gotuje mięso psom ale średnio można przyjąć że utrzymanie miesięczne takiego psa kosztuje mnie ok 120 zł,

- ucho w trakcie leczenia nie znam kosztów końcowych bo sprawa rozwojowa, na razie wydatki to ponad 70 zł ale koszty leczenia pokryje fundacja Pro Animals,

- tej wielkości suczki sterylizuje zazwyczaj w granicach ok 180-200 zł
gdyby fundusz sterylkowy się zgodził to byłoby super bo mogła bym ją już umówić na zabieg,

- koszty profilaktyki weterynaryjnej ( szczepienia, odrobaczenia, chip, odpchlenia ) pokryje fundacja Pro Animals,

- pozostają jeszcze koszty dojazdów do weta - na razie dwie wizyty ( do Krakowa mam 20 km w jedną stronę czyli razem 80 km już jeździłam z sunią ), w planie sterylka i zobaczymy co z tym uchem, ale może dużo już nie będzie jeżdżenia z nią,

- sunia śpi razem z moimi psami w domu, w czasie kiedy jestem na zewnątrz i pracuje przy innych psach Kiera jest zamknięta w pokoju lub w klatce kenelowej,

- ten lek którego nazwę podała mi Ania się na razie nie nadaje do leczenia, ale będę pamiętać na przyszłość.


Kiara to super sunia, łagodna do psów, suk, ludzi, na dzieci nie zwraca uwagi, jest delikatna, nie nachalna, posłuszna, to wielki pieszczoch, to taka księżniczka co do kałuży nie wejdzie łapką, szukamy jej domu gdzie będzie właśnie taką księżniczką.


[B][U] Reasumując wszystko :[/U][/B]
koszty :
1. 120 zł karma,
2. 180 zł wet - profilaktyka i ucho ale to pokrywa Pro Animals
3. ok 180 zł sterylka,
4. dojazdy do weta jeśli zamknie się w czterech wizytach ( 2 wizyty już były, sterylka i kontrola ucha to razem 4 razy po 40 km to razem 160 km czyli ok 80 zł za koszt spalonego paliwa )".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...