Jump to content
Dogomania

KRUCZEK - pracował całe życie, zamiast emerytury-EKSMISJA! Już w hoteliku. SZUKA DS!


Doda_

Recommended Posts

  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Niestety nie mam wpływu na rozliczenia. Przeklejam wpłaty z FB. i nie mam już kontaktu z osobą , która umieściła psa w hotelu. Ja tylko dałam namiary na hotel dziewczynie .która na fb szukała pomocy dla psa. Watek na dogo był założony grzecznościowo aby pomóc Kruczkowi. Dziewczyna miała zalogować się na dogo jednak nie zrobiła tego i nic nie mogę  na to poradzić.

Rozumiem osoby , które wycofują deklaracje . Ja swoja będę płaciła dale bo widzę ,że Kruczek jest szczęśliwy u Sylwii i nie mogę mu tego zrobić.

Przykro mi ,że tak wyszło i Was przepraszam ale chciałam tylko pomóc porzuconemu psu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

znalazłam wpis na fb z dnia 14.01.2015r. 

 

Kochane ciocie Kruczusiowe rozliczę wpłaty dla Kruczunia do 14.01.2015r P.Małgosia Żernicka i Górkowicze wpłacili 370zł czyli jest nadpłata 20zł.Skontaktuję się dziś z Fundacją ..."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sylwia jak wygląda sytuacja Kruczka? Czy dziewczyny , które zawiozły do Ciebie psiaczka interesują się nim? 

Jeżeli one potwierdzą, że wszystko O;K. to będzie łatwiej podjąć decyzję o kontynuacji wpłat.

Doszły mnie słuchy, że u sylwiaso jest bardzo dużo psów (ok,50), Chciałabym, aby to była plotka.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

wiadomości od Sylwii z FB :

"  Kochane ciocie u nas wszystko dobrze,była u nas P.Tereska z P.Agnieszką byłyśmy z Kruczusiem na spacerku.Dziadzio się starzeje na łapkach robią się zwyrodnienia.

 Konsultowałam z lekarzem,szkoda Kruczunia faszerować mocnymi lekami zasugerował tabletki,ale zapomniałam nazwę napisze jutro.  "
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...