Jump to content
Dogomania

BELGY odszedł za TM, ale prosi o pomoc dla innego potrzebującego pieska!


Zosia123

Recommended Posts

  • Replies 361
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Doda_']zosiu a hotelik to 300zl miesiecznie? masz jakis na oku ?[/QUOTE]
To jest starszy i chory psiak,potrzebny jest porządny hotel z dobrą opieką aby go podleczyć i wyciągnąć z choróbska.Nie wiem czy kojec załatwi sprawę skoro jest w kojcu chyba.Na cito,nawet bez diagnozy,potrzebna jest mu karma Royal Canin Hepatic HF16.Jest to jedna z lepszych karm wspomagających trzustkę i wątrobę.Najtańsza jest w ZooArt.Czy w Schronisku jest szansa na to aby dostawał tą karmę,jeżeli tak,to może uzbieramy na nią aby chociaż już jadł karmę i poprawiał swoje zdrowie,jeżeli nadal ma biegunkę,ciemno to widzę,odwodni się i odejdzie.Karma została sprawdzona na mojej tymczasi,rewelacja.
[url]http://images65.fotosik.pl/572/ddd5f60074e0ecacmed.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Zosiu ten psiak z O. dzisiaj pojechał do tego nowego h. co pisałam we wcześniejszych postach. Może teraz warto skontaktować się z dziewczynami co tam dzisiaj były i zapytać o ich wrażenia? Może to być szansa dla Belgyego? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251169-Huzar-jutro-opuszcza-schronisko-Prosimy-o-deklaracje?p=21929261#post21929261[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']Zosiu ten psiak z O. dzisiaj pojechał do tego nowego h. co pisałam we wcześniejszych postach. Może teraz warto skontaktować się z dziewczynami co tam dzisiaj były i zapytać o ich wrażenia? Może to być szansa dla Belgyego? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251169-Huzar-jutro-opuszcza-schronisko-Prosimy-o-deklaracje?p=21929261#post21929261[/URL][/QUOTE]

Ja też uważam, że dla psiaka to szansa - oby na pomoc nie było za późno

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']Dziewczyny, nie ma szans żeby pies dostał naszą karmę w schronisku.
Już rozpytuję o hotelik, a właściwie o hoteliki, tylko że jeszcze mamy za mało pieniędzy.[/QUOTE]

a kontaktowałaś się już z tym nowych hotelikiem ? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251233-Oferuj%C4%99-dom-tymczasowy-hotelik[/url]

Link to comment
Share on other sites

Mamy dwa hoteliki:

betkak - za 200 zł miesięcznie
Tymczasik (tam gdzie są Oluś i Ramzes) - za 250 zł miesięcznie
Nie licząc oczywiście leczenia. Jutro dzwonię do schronu i przycisnę ich, żeby może jeszcze go przebadali, musimy możliwie zbić koszty. A może się okaże, że on po prostu ma robale?...

U betkak miałby o tyle lepiej, że miałby własny pokoik.
Tymczasik jest za to bliżej.
Poza tym porównywalnie, kontakt z człowiekiem, wybieg na podwórku.

Link to comment
Share on other sites

To rozumiem,że Hotel z pokoikiem 200,00zł bez wyżywienia i weta,tak? Jeżeli tak to nawet warto raz wydać na transport a mniej płacić za Hotel.Ile brakuje stałych jeszcze deklaracji.Trzeba pisać do Ciotek pw,może pomogą chociaż najmniejszą wpłatą i jakoś uzbiera się.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']w marcu dam jednorazowo 20,- . Oczywiście pamiętam o obiecanych pieniądzach dla Olusia - wpłacę w przyszłym tygodniu;)[/QUOTE]

Bardzo dziękuję, przyda się na transport :)

Mam jeszcze ofertę z forum owczarka belgijskiego 100 zł miesięcznie do września :)

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do schroniska, powiedziałam że go chcę zabrać. Zrobią mu jeszcze dodatkowe badania.
Kochani rozsyłajcie wątek, co prawda trochę kasy już jest, ale musimy się zabezpieczyć na ewentualne choróbska poza schronem!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...