Jump to content
Dogomania

CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!


Doda_

Recommended Posts

Ponieważ ciągle są afery odnośnie domów tymczasowych i hoteli, chciałabym poprosić o wstawianie zdjęć Cejlona raz w miesiącu z opisem co tam u dziadzia słychać. Pozdrawiam.

 

jeśli pragniesz takiej regularności musisz wpadać i fotografować pieski, bo ja nie zawsze wyrabiam czasowo... jeszcze w lecie kiedy  większość z nich wyjdzie na dworek...jest sucho, a dzień jest długi to jeszcze.. ale tak jak np teraz kiedy mam psiunia 27kg, 21kg i 8 kilo do wynoszenia na rękach i akurat kregosłup odmówił dalszej współpracy, a dodatkowo na podwórku błotko, które kilkadziesiąt łapek pracowicie przynosi do domku... to ciężko

Link to comment
Share on other sites

 

jeśli pragniesz takiej regularności musisz wpadać i fotografować pieski, bo ja nie zawsze wyrabiam czasowo... jeszcze w lecie kiedy  większość z nich wyjdzie na dworek...jest sucho, a dzień jest długi to jeszcze.. ale tak jak np teraz kiedy mam psiunia 27kg, 21kg i 8 kilo do wynoszenia na rękach i akurat kregosłup odmówił dalszej współpracy, a dodatkowo na podwórku błotko, które kilkadziesiąt łapek pracowicie przynosi do domku... to ciężko

 

Dziękuję za zdjęcia. A gdzie masz hotelik ? Wydaje mi się, że zrobienie raz w miesiącu 2 zdjęć to nie jest lada wyzwanie. Pobierasz pieniążki za niego, ja jestem deklarowiczem i pragnę być na bieżąco informowana. Jeżeli nie będzie takiej informacji wycofuję swoją deklarację. Chcę spać spokojnie i wiedzieć,że pies ma dobrze.
Link to comment
Share on other sites

   

Dziękuję za zdjęcia. A gdzie masz hotelik ? Wydaje mi się, że zrobienie raz w miesiącu 2 zdjęć to nie jest lada wyzwanie. Pobierasz pieniążki za niego, ja jestem deklarowiczem i pragnę być na bieżąco informowana. Jeżeli nie będzie takiej informacji wycofuję swoją deklarację. Chcę spać spokojnie i wiedzieć,że pies ma dobrze.

proszę wycofaj odrazu... to zawracanie głowy

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

   

Dziękuję za zdjęcia. A gdzie masz hotelik ? Wydaje mi się, że zrobienie raz w miesiącu 2 zdjęć to nie jest lada wyzwanie. Pobierasz pieniążki za niego, ja jestem deklarowiczem i pragnę być na bieżąco informowana. Jeżeli nie będzie takiej informacji wycofuję swoją deklarację. Chcę spać spokojnie i wiedzieć,że pies ma dobrze.

Dziewczyny, nie wpadajcie w przesade. Hotelik Kikou to marka poza wszelkimi podejrzeniami.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

a Cejlonek znowu dokazywał ;)

kilka dni temu tz naprawiał coś tam i ciągle chodził do garażu po  jakieś narzędzia i pierdułki i nie zamykał drzwi, były długo otwarte a tam stoi też zawsze kilka zapasowych worków z karmą.  Z godzinke po zwykłym posiłku patrze a Cejlonik leży z ogromnym okrągłym brzuszkiem, zmroziło mnie - myślę sobie lecimy do weta, badania, o matko ..

ale cos mnie tknęło zajrzałam do tego garazu... i oczywiście na wysokości główki Cejlonka wygryziona wielka dziura w worku z karmą... 

Cejlonik nie zachorował, po prostu zakradł się po cichutku do tego garażu i  tak się najadł że nie mógł się podnieść... Sa jeszcze dwa inne duże psinki u nas które tam do tej dziury dosięgały ale zaden z nich się nie połakomił, tylko Cejlonik stary łakomczuszek...  :D  :D  :D

Link to comment
Share on other sites

Cejlon ma widocznie syndrom głodzonego psa :(

Moja znajoma wiele lat temu przygarneła bezdomniaka. Miał u niej jak w niebie, niczego mu nie brakowalo,

jednak nie ominął nigdy zadnego smietnika, ani nawet suchego chleba wyrzuconego dla ptaków.

Link to comment
Share on other sites

a Cejlonek znowu dokazywał ;)

kilka dni temu tz naprawiał coś tam i ciągle chodził do garażu po  jakieś narzędzia i pierdułki i nie zamykał drzwi, były długo otwarte a tam stoi też zawsze kilka zapasowych worków z karmą.  Z godzinke po zwykłym posiłku patrze a Cejlonik leży z ogromnym okrągłym brzuszkiem, zmroziło mnie - myślę sobie lecimy do weta, badania, o matko ..

ale cos mnie tknęło zajrzałam do tego garazu... i oczywiście na wysokości główki Cejlonka wygryziona wielka dziura w worku z karmą... 

Cejlonik nie zachorował, po prostu zakradł się po cichutku do tego garażu i  tak się najadł że nie mógł się podnieść... Sa jeszcze dwa inne duże psinki u nas które tam do tej dziury dosięgały ale zaden z nich się nie połakomił, tylko Cejlonik stary łakomczuszek...   :D   :D   :D

 

A Monguś tam czasem za węchem nie zawędrował? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

zaglądam do naszego kochanego Kłapouszka , łakomczuszka

może badanie krwi chłopaczkowi zrobić ;)

 

 

jednak nie ominął nigdy zadnego smietnika, ani nawet suchego chleba wyrzuconego dla ptaków.

 

taki sam syndrom ma moja poschroniskowa sunia, ostatnio na spacerze pomyliła chlebek z kawałkiem styropianu , ale się zdziwiła

Link to comment
Share on other sites

A Monguś tam czasem za węchem nie zawędrował? ;)

 

Mongunio ma dobry apetyt, wszystko co mu podam ładnie je ale nie jest taki łakomy żeby szukać dodatkowego jedzonka

...i chyba jest już bardziej bezradny niż Cejlonik, nawet miseczkę tak prosto pod mordke muszę mu podstawiać, a Cejlonik jeszcze dobrze widzi, szybko je i jeszcze zaglada czy koledzy nic nie zostawili

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...