Jump to content
Dogomania

~ Zwykła biała suczka ze wsi- Blanche/Coco ma swój DOM :)


malagos

Recommended Posts

  • Replies 947
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

malagos trafiłam tu bo zobaczyłam co masz w podpisie jak pytałaś o Białaska. Blanche taka do niego podobna w sumie tylko większa, może zapytam tych ludzi, ich dawna sunia tak wyglądała dlatego Białaska zabrali jej do towarzystwa, może pomyślą nad kolejnym psem.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='malagos']O, bardzo Cię proszę, zapytaj :)
Jeszcze trochę pracy czeka Blanszetkę, by zaufała ludziom, ale są postępy i to działa optymistycznie.[/QUOTE]

No właśnie :). Koko = Blanche gotowa do adopcji. Kocha kobiety, ale....boi się mężczyzn. Panicznie. Jest juz po sterylizacji. Dom kobiet, potrzebny od zaraz ;)
[url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.441781769257851.1073741967.117175221718509&type=1[/url]

Malagos, może (w porozumieniu z Panią Wiesią), mogłabyś ją ogłaszać? Chętnie wykupię ogłoszenia dla "naszej" Blanszetki - zwłaszcza u Ziutki i kejciu ;).
A co z tą panienką z sasiedztwa, która była nią zainteresowana? Ma już pieska?

Link to comment
Share on other sites

Napisałam taki tekst:

[I]Nieduża bialutka Koko czeka na Kobietę, która da jej prawdziwy dom.
Koko jest sunią, która wiele w życiu przeszła. Zanim udało się ją złapać długo błąkała się po polach żywiąc się tym co wyrzucili ludzie. Nie wiemy co działo się z nią wcześniej ale człowiek kojarzył jej się bardzo źle. Bała się dotyku, w obecności człowieka zamierała z przerażenia. Jednak dzięki dobrym ludziom, który stanęli na jej drodze Koko zaufała na nowo. Na widok opiekunki niezmiernie się cieszy, biegnie z rozmachanym ogonkiem i "roześmianym" pyszczkiem. Nauczyła się grzecznie i bez problemów chodzić na spacery. Sunia robiła niesamowity postęp i jest w tej chwili cudowną i kochaną, domową sunią. Niestety Koko odzyskała zaufanie tylko do kobiet. Na widok mężczyzny wpada z panikę. jakiś mężczyzna musiał ogromnie skrzywdzić tą delikatną istotkę…
W związki z tym Koko czeka na Kobietę, która ją pokocha i otoczy opieką. Myślisz, że mogłabyś dać Koko prawdziwy dom? Nie czekaj, zadzwoń - ona czeka!
[/I]
Dajcie znać czy się nadaje:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia O.']Napisałam taki tekst:

[I]Nieduża bialutka Koko czeka na Kobietę, która da jej prawdziwy dom.
Koko jest sunią, która wiele w życiu przeszła. Zanim udało się ją złapać długo błąkała się po polach żywiąc się tym co wyrzucili ludzie. Nie wiemy co działo się z nią wcześniej ale człowiek kojarzył jej się bardzo źle. Bała się dotyku, w obecności człowieka zamierała z przerażenia. Jednak dzięki dobrym ludziom, który stanęli na jej drodze Koko zaufała na nowo. Na widok opiekunki niezmiernie się cieszy, biegnie z rozmachanym ogonkiem i "roześmianym" pyszczkiem. Nauczyła się grzecznie i bez problemów chodzić na spacery. Sunia robiła niesamowity postęp i jest w tej chwili cudowną i kochaną, domową sunią. Niestety Koko odzyskała zaufanie tylko do kobiet. Na widok mężczyzny wpada z panikę. jakiś mężczyzna musiał ogromnie skrzywdzić tą delikatną istotkę…
W związki z tym Koko czeka na Kobietę, która ją pokocha i otoczy opieką. Myślisz, że mogłabyś dać Koko prawdziwy dom? Nie czekaj, zadzwoń - ona czeka!
[/I]
Dajcie znać czy się nadaje:)[/QUOTE]
mi sie podoba bardzo :) ale to nie ja tu decyduje...

Link to comment
Share on other sites

Mnie też się ten tekst bardzo podoba :). A zdjęć schroniskowych, jest całkiem sporo. Niektóre całkiem "cywilne" :) - np 1, 11(w kołnierzu) i 16 jak siedzi pięknie w zieleni:). Jak Pani Wiesia się zgodzi, żeby je dać do ogłoszenia, to nie ma co focić dodatkowo. Każda Kobieta powinna się wzruszyć i pokochać słodką Koko, Która nie Ufa Facetom - istny Almodovar ;)

Oczywiście, że o wszystkim decyduje Pani Wiesia i malagos :).

Link to comment
Share on other sites

Oj, tam, malagos - ale soro tak, tekst świetny, zdjęcia ze stronki tez dobre, telefon oczywiście pani Wiesi. Działajcie, Kobiety, bardzo jestem Wam wdzięczna za te ogłoszenia!

A ja zajmę się ogłaszaniem Bruna i szczeniąt, na NaszaOstrołęka i Maków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']Konfirm, to daj mi znac prosze jak juz zglosisz Blanszetke do Ziutki i Kiejciu a ja wtedy napisze do nich i przeleje kase na wyroznienie ogloszen.

Blansz do domu![/QUOTE]
Obawiam się, ze konfirm zaszyła się na wsi [B]bez zasięgu internetu,[/B] zabrała przed chwilą od nas Szarutka z psiej rodzinki na dt i pojechała na działkę nad Narwią. Zabawią tam jakiś czas, pewnie pół lata. Będziemy tylko w kontakcie telefonicznym.
Tak że bardzo proszę, moze ktoś oblatany prześle zdjęcia Ziutce, i ten fajny tekst MarysiO.

Link to comment
Share on other sites

jasne, że wykupię. Zaraz pójdę na bazarek.

...
już byłam na bazarku, poprosiłam o dwa pakiety ogłoszeń. Malagos, możesz powiedzieć dziewczynom na jakie województwa mają robić te ogłoszenia?

Edited by Mattilu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...