Jump to content
Dogomania

Staruszek Dynio - pobiegł za TM [*]...


marra

Recommended Posts

[quote name='ewa gonzales'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250882-Staruszeczek-cudny-Dynio-prosi-o-pomoc-zapraszam-od7-02-15-02-godz-22-00?p=21856153#post21856153[/URL] z nadzieja zapraszam na bazarus :x-mas::x-mas::multi:[/QUOTE]
[I]Ewuś, jesteś niesamowity człowiek [/I] :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

To co czuję widząc takie tragedię tych kochanych stworzeń,które to co miały najlepszego[młodość,piękno i oddanie] oddały za nic człowiekowi który potraktował je jak zużyte kapcie [a czasem do kapci mają durni ludzie większy sentyment] to nie jestem w stanie opisać a słowa które cisną sie na język są tak dosadne że nie można ich napisać :(
Ale z całego serca wierzę że przyjdzie kara na tych wszystkich popaprańców umysłowych :angryy:

Maluniu śliczny dobrze że już bezpieczny jesteś :loveu: Dziękuję że zostałeś dostrzeżony i zabrany :Rose::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

O MAMUNIU KOCHANA! Widzę, ze Dynio podbija damskie serduszka ;) nie wiem co mam powiedzieć na prawdę, odjęło mi mowę widząc ile Was tu jest, tyle ślicznych banerków, bazarek ojej ojej aż mi się łezka w oku zakręciła. Kochani ja mam ograniczony dostęp do internetu w weekendy wiec wybaczcie moje "doskakiwanie" na wątek. Niestety nie mam pojęcia o co chodzi z tą skarpetą ? czy ktoś może mi to jakoś w skrócie wyjaśnić ?

Dynio czuje się dobrze, macha czasem do mnie ogonkiem, mam ochotę go wtedy ukochać strasznie mocno :) ogarnął już mniej więcej gdzie mieszka, trafia do budy i kojca bez problemu. Jeszcze jest wystraszony, mam wielką nadzieję, że jeszcze się biedaczek opamięta. Wyniki badań krwi są dobre, dostaje teraz leki i czekamy.

Link to comment
Share on other sites

Skarpeta wspomaga finansowo staruszki, można zawnioskować o pomoc na karmę, leki lub inne potrzeby. Dziewczyny rozpatrzą wniosek. Jeśli cancer43 jako stała deklarowiczka zgłosi psiaka na wątku skarpety to nie trzeba będzie - w razie udzielonej pomocy - zwracać 25 %. Jako rozliczenie - paragon, faktura za karmę lub weta (i myślę że też dobrze byłoby zrobić adnotację w poście rozliczeniowym :) )

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/185536-Skarpeta-im-Talcott-szuka-odpowiedzialnego-skarbnika[/URL]!

Edited by sharka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']A jakie leki? Na co? Witaminy może.[/QUOTE]

Nie witaminy, dostaje Opokan na bóle stawowe oraz Karsivan który poprawia przepływ krwi w naczyniach mózgowych.

[quote name='cancer43']Zgłosiłam dziadeczka do Skarpety[/QUOTE]

Myślę, ze to fajna sprawa-dziękujemy ! :)

Link to comment
Share on other sites

On jest w bezpłatnym DT, prawda?
Zapraszam na loterię dla staruszków w BDT, można wygrać sporo pieniążków (:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250900-***-Lotto-z-Plusem-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-lutego[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiewoira']Kochani na wątku Skarpety Talcott dopytują się o Dynusia,kto prosił o pomoc dla niego niech pędzi i odpowie. ;)[/QUOTE] Marra pisała, że w weekend ma ograniczony dostęp do netu, pewnie jutro dopiero będzie mogła napisać. Wstaw link, to będzie jej łatwiej trafić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiewoira']Myślę że bedzie miał koło 10 bo u takich małych psiaków dość późno widać starość...[/QUOTE] Może być więcej. Na zdjęciach z bliska widać dużą zaćmę w oczach, pewnie niewiele widzi. Do tego to jego stanie przy drodze, nie wiedział co dalej robić, jakby otępienie starcze. Ale bądźmy dobrej myśli, może odżywiony dobrze, podleczony, poczuje się lepiej, nabierze wigoru i chęci do życia.

Edited by Gosiapk
Link to comment
Share on other sites

Moja wrodzona gapowatość oczywiście dała o sobie znać i zapomniałam o tak ważnej informacji na początku jak wiek. Dynio ma powyżej 10 lat. Mam kilka zdjęć wrzucę w ciągu dnia. Gdzie mam jeszcze na coś odpowiedzieć ? proszę o link :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marra']Moja wrodzona gapowatość oczywiście dała o sobie znać i zapomniałam o tak ważnej informacji na początku jak wiek. Dynio ma powyżej 10 lat. Mam kilka zdjęć wrzucę w ciągu dnia. Gdzie mam jeszcze na coś odpowiedzieć ? proszę o link :)[/QUOTE]

Już do nich napisałam,a link do Skarpety jest tutaj

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/185536-Skarpeta-im-Talcott-szuka-odpowiedzialnego-skarbnika!?p=21864867#post21864867[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...