Jump to content
Dogomania

Kama już w DS! Powodzenia, kochana!


Bonsai

Recommended Posts

Rozmawiałam z jej nową rodzinką w piątek. Kama powoli się otwiera. Zwiedza już samodzielnie dom, nie siedzi tylko w jednym miejscu :) Ogólnie widać postępy z dnia na dzień. Na koniec rozmowy pani dodała, że spokojnie można na Kamy miejsce wyciągać jakiegoś następnego psiaka, są nią zauroczeni. Obiecała, że któregoś dnia powysyła zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 573
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O tym samym pomyślałam. 

 

 

W pierwszej kolejności chciałabym wyciągnąć tego psiaka, jeżeli okaże się suczką (Sylwia może wziąć tylko suczkę, ponieważ dog, który jest u jej rodziców, do których jeździ z psami czasami, nie toleruje psów, a odseparować nie za bardzo się da, bo dog otwiera wszystkie drzwi)

 

10897794_10205554091641120_8138637760899

 

 

 

Jeżeli to będzie jednak piesek, to w drugiej kolejności pomocy potrzebuje również ta sunia, ponieważ jest również lękliwa, choć odważniejsza niż ta wyżej

 

facebook_js7h0941_by_frecklydog-d8cqsk3.

 

 

 

Musimy jednak uzupełnić deklaracje... I poszukać nowego skarbnika. 

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie tak długi czas bez aktualizacji rozliczenia finansów Kamy. 

 

Poniżej wpłaty od 22 października 2014 do 19 stycznia 2015:

 

październik'14 deklaracje stałe             Lida                   24-10-2014     20 zł    

                                                               mdk8                 28-10-2014       5 zł          

listopad'14      deklaracje stałe             Agnieszka103    03-11-0214     10 zł    

                                                              ASTRA126         17-11-2014     10 zł    

                                                              dorota1              10-11-2014     10 zł    

                                                              Lida                    24-11-2014     20 zł    

                                                              madziak25          07-11-2014      5 zł    

                                                              mdk8                   26-11-2014     5 zł    

                                                              memory              30-09-2014    10 zł    

                                                              mudiczka            10-11-2014      5 zł    

                                                              Roland_De          03-11-2014   25 zł    

                                                              Rubik                   07-11-014     10 zł    

                                                              rutta                    03-11-2014    30 zł    

                                                              Sara2011           10-11-2014     10 zł    

                                                              WIGA                 18-09-2014     10 zł    

                                                             Razem                                      160 zł

grudzień'14 deklaracje stałe               Agnieszka103      04-12-2014     10 zł    

                                                            ASTRA126           15-12-2014     10 zł    

                                                            dorota1                 04-12-2014     10 zł    

                                                            Lida                      24-12-2014     20 zł    

                                                            madziak25            08-12-2014       5 zł    

                                                            mdk8                     23-12-2014       5 zł    

                                                            memory                30-09-2014      10 zł

                                                            mudiczka              05-12-2014        5 zł    

                                                            Roland_De           01-12-2014      25 zł    

                                                            Rubik                    01-12-2014     10 zł    

                                                            rutta                      01-12-2014     30 zł  

                                                           Sara2011               08-12-2014    10 zł  

                                                            WIGA                    18-09-2014     10 zł    

                                                            Razem                                       160 zł

styczeń'15 deklaracje stałe                agat21                   07-01-2015     10 zł    

                                                           Agnieszka103        07-01-2015      10 zł    

                                                           ASTRA126            15-01-2015      10 zł    

                                                           dorota1                  05-01-2015     10 zł  

                                                           memory                 31-12-2014     10 zł    

                                                           mudiczka               12-01-2015       5 zł    

                                                           Roland_De             02-01-2015    25 zł    

                                                           rutta                       02-01-2015     30 zł    

                                                           Sara2011               02-01-2015     10 zł    

                                                           WIGA                     10-01-2015     20 zł    

                                                           Razem                                        140 zł  

                  wpłata jednorazowa         p. Lucyna               09-01-2015     50 zł    

                                                           Razem                                          50 zł    

                                                          styczeń Suma                              190 zł

luty'15      deklaracje stałe                memory                 31-12-2014       10 zł    

                                                          WIGA                    10-01-2015        20 zł    

                                                          Razem                                             30 zł

marzec'15 deklaracje stałe                memory                31-12-2014        10 zł    

                                                           WIGA                   10-01-2015         20 zł    

                                                           Razem                                            30 zł

 

 

 

Całkowite rozliczenie znajduje się na pierwszej stronie wątku (post 15).

Dla wygody wkleję:

 

Rozliczenie na 19-01-2015:

Wpłaty:
Deklaracje stałe          1.805,00 zł
Wpłaty jednorazowe      485,00 zł
FB                                  385,00 zł
Bazarek cegiełkowy       290,00 zł

Razem 2.965,00 zł
Wydatki:

Weterynarz                                               122,00 zł

Opłata za DT maj                                      250,00 zł

Opłata za DT (23.06.2014)                         250,00 zł

RTG                                                          52,00 zł

USG                                                        110,00 zł

Wyrównanie za RTG                                  24,00 zł

Kardiolog                                                  96,00 zł

Oplata za DT (28.07.2014)                        230,00 zł

Sterylizacja                                              828,00 zł

oplata za DT (26.10.2014)                         250,00 zł

oplata za DT (07.11.2014)                         250,00 zł
oplata za DT (19.12.2014)                         250,00 zł
oplata za DT (07.01.2014)                         250,00 zł

Razem 2.962,00 zł

Saldo: 3,00 zł

 

Na początku stycznia zapłaciłam za cały miesiąc pobytu Kamy w DT, ta kwota zostanie skorygowana, jako że od 13 stycznia Kama już na swoim :):) :):)

 

Chciałam spytać osoby, które przelały pieniądze za styczeń albo nawet za cały kwartał czy mam zwrócić te środki czy zgodzilibyście się, aby "górka" została przeznaczona na kolejnego psiaka z G., który mógłby pojechać do Isiaczekkk.

 

Gdyby ktoś był zainteresowany przejęciem funkcji skarbnika, to będę wdzięczna. Do tego czasu będę prowadzić rozliczenia i bardzo postaram się, żeby aktualizacje były częściej.

 

 

Isiaczekkk. ze swojej strony dziękuję Ci za opiekę nad Kamą :):) :) Twój czas i uwaga, którą jej poświęciłaś, dały niesamowite efekty.

Link to comment
Share on other sites

Ten rudy piesek co nie wychodzi z budy mnie po prostu powalił. Oczywiscie, że zgadzam się przeniesć moją deklarację na niego. Piszę na wątku, bo na nowym dogo mam problem z odpowiedzią na pv, brak opcji odpowiedz. Może ktos mi powie, jak teraz odpowiadać na prywatne wiadomosci.

Link to comment
Share on other sites

Ja zgadzam się przenieść deklarację z Kamy na kolejnego pieska.

 

 

Ten rudy piesek co nie wychodzi z budy mnie po prostu powalił. Oczywiscie, że zgadzam się przeniesć moją deklarację na niego. Piszę na wątku, bo na nowym dogo mam problem z odpowiedzią na pv, brak opcji odpowiedz. Może ktos mi powie, jak teraz odpowiadać na prywatne wiadomosci.

 

 

Podtrzymuję swoją deklarację, z przekazaniem na dowolnego pieska.

 

 

Dziękuję Wam za podtrzymanie deklaracji! Mam nadzieję, że uda nam się zebrać całość i wyciągnąć kolejnego biedaka.

Link to comment
Share on other sites

Ja też nie mogę odpowiedzieć na PW,kurcze,cuda panie,cuda na ND!Ciesze sie baardzo z powodu Kamyka,zgadzam się na przeniesienie deklaracji na kolejną biedę,to co wpłaciłam na Kamę,oczywiscie przechodzi na kolejną sunię!Issiaczek jesteś super!

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, jako że pieniądze za Kamę dostałam za miesiąc z góry, a Kama była u mnie jeszcze tylko przez tydzień to kolejny psiak oczywiście miałby 3 pierwsze tygodnie za darmo :) Jeśli oczywiście zgodzą się na to osoby, które wpłaciły na styczeń dla Kamyka :)

Zgadam się i przenoszę swoją deklarację na innego psiaka

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła dzisiaj nowa Pani Kamyka :) Kama bardzo ładnie się otworzyła, biega, bawi się z Rufim, nie ma żadnego problemu z kotami :) Czasami jeszcze czuje się niepewnie przy nowych sytuacjach, ale ogólnie widać już bardzo duży postęp :) Państwo Kamą zachwyceni, wygląda więc na to, że to w końcu TEN DOM :)

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła dzisiaj nowa Pani Kamyka :) Kama bardzo ładnie się otworzyła, biega, bawi się z Rufim, nie ma żadnego problemu z kotami :) Czasami jeszcze czuje się niepewnie przy nowych sytuacjach, ale ogólnie widać już bardzo duży postęp :) Państwo Kamą zachwyceni, wygląda więc na to, że to w końcu TEN DOM :)

 

Super wieści :)

Link to comment
Share on other sites

Ja też nie mogę odpowiedzieć na PW,kurcze,cuda panie,cuda na ND!Ciesze sie baardzo z powodu Kamyka,zgadzam się na przeniesienie deklaracji na kolejną biedę,to co wpłaciłam na Kamę,oczywiscie przechodzi na kolejną sunię!Issiaczek jesteś super!

 

Nie mam pojęcia o co chodzi z tymi wiadomościami. Może to ja je jakoś źle wysyłam?

 

Tak czy inaczej, dziękuję WIGA.

 

Którykolwiek nie trafi do dt w miejsce Kamusi - ogłoszę z miejsca  :)

 

Super! Twój udział w adopcjach psiaków z G jest przeogromny!

 

Zgadam się i przenoszę swoją deklarację na innego psiaka

 

Dziękuję!!!

 

Dzwoniła dzisiaj nowa Pani Kamyka :) Kama bardzo ładnie się otworzyła, biega, bawi się z Rufim, nie ma żadnego problemu z kotami :) Czasami jeszcze czuje się niepewnie przy nowych sytuacjach, ale ogólnie widać już bardzo duży postęp :) Państwo Kamą zachwyceni, wygląda więc na to, że to w końcu TEN DOM :)

 

Cudowne wiadomości, bardzo, bardzo się cieszę. Ta rodzina pasuje mi do Kamyka bardzo dobrze. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...