Jump to content
Dogomania

Malutka, szorstkowłosa, sliczna Biga, podrzucona pod szkołę - prosimy o pomoc...


Tigraa

Recommended Posts

Obie jesteście śliczne:-)

Tomek, myślę, że masz rację, choć w głowie się nie mieści, że ktoś chciałby porzucić taką słodka kruszynę. Niestety nie wszyscy kochają zwiarzaki tak jak my... Miała szczęście kruszynka, że trafiła do Was, to jedyny niezaprzeczalny fakt:-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziś, podczas oglądania filmu, Biga wyraźnie zareagowała na płacz małego dziecka. O przypadku nie może być mowy, więc wygląda na to, że skojarzyła to ze swoim "domem".
Przyszło mi nawet na myśl, żeby za jakiś czas, kiedy mróz zelżeje, wybrać się z nią na rekonesans po kilku okolicznych wioskach, z nadzieją, że skojarzy swoje obejście, albo zobaczy ją jej właściciel. Ania obawia się jednak sytuacji, że "cudownie" odnaleziony dom okazać się może "niegodnym" nawet insekta...

Link to comment
Share on other sites

Mały łobuziak jest przesłodkim stworzeniem. Uwielbia się przytulać, wskakuje na kolana i rozdaje buziaczki. Ok. 20-tej pada zmęczona i śpi do rana. Najbardziej kocha Tomka, najchętniej nie rozstawaląby się z nim ani na chwilę.
To jest psia, dozgonna wdzięczność za uratowanie
:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-tygrysiczka']Mały łobuziak jest przesłodkim stworzeniem. Uwielbia się przytulać, wskakuje na kolana i rozdaje buziaczki. Ok. 20-tej pada zmęczona i śpi do rana. Najbardziej kocha Tomka, najchętniej nie rozstawaląby się z nim ani na chwilę.
To jest psia, dozgonna wdzięczność za uratowanie
:-)[/QUOTE]

Uważaj Aniu, bo za chwilę okaże się, że macie kolejnego psiaka na stałe:-) Bo Tomek chyba tak samo zakochany w Bidze, jak ona w nim:-)

Link to comment
Share on other sites

Ewa, ten mały rudzielec nie da się nie lubić, choć nie ukrywam, że czasem marzę o chwili, kiedy pozwoli mi usiąść, nie wpychając się przy tym na kolana. Jakby tego było mało, cały czas dopomina się pieszczot, a kiedy nie spełniam jej oczekiwań w tym względzie, bez pardonu wpycha swój pyszczek pod moje ręce. Kiedy ją miziam po brzuchu, nieruchomieje aż do chwili, kiedy przestanę, a bywa, że trwa to naprawdę długo. W praktyce wygląda to tak, że odkąd Biga jest z nami, większość czynności zmuszony jestem wykonywać jednorącz ;-).
Wyjątkiem jest późny wieczór, kiedy sunieczka układa się (z wydatną pomocą Ani) do snu, co wygląda mniej więcej tak:

[URL="http://img10.imageshack.us/i/mtba.jpg/"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/649/mtba.jpg[/IMG][/URL]

Edited by gallegro
Link to comment
Share on other sites

Ewa, gdybym Cię nie znał, pomyślałbym, że coś nam sugerujesz :-).
A poważnie, to sunie tak się pokochały, że chodzą ze sobą krok w krok. Kiedy zaczynają się bawić, to cała kanapa jest skotłowana, a dziś rano obudziły mnie zrzucając duże kartonowe pudło na podłogę. Kiedy je "upomniałem", położyły się grzecznie i udawały, że nie wiedzą o co mi chodzi ;-).
W ostatnim czasie zauważyłem, że Biga już rzadziej wskakuje na kolana. To bardzo mądra sunia i zrozumiała w końcu, że wujek nie zawsze ma czas robić za miękką podusię ;-).
Tak Ewa, masz rację, zazdrościmy Ci, że to nie Ty będziesz musiała rozstawać się z Bigą...

Link to comment
Share on other sites

Bigusia vel Bąbelek ma się świetnie. Z Inką to już jest pełna przyjaźń. Wszystko robią razem :-)
Bigusia jest powsinogą, jak tylko zapadnie zmrok, chce koniecznie biegać po dworze. Przychodzi, patrzy w oczy, a jak nie pomaga, to smera łapką, a potem biegnie do drzwi. I tak do skutku, bo uparta jest bardzo :-)
Je bardzo malutko. Co jakiś czas podchodzi do miski i zje parę ziarenek. Oczywiście ciocia podkarmia ją potajemnie ;-)
Malutka przytyła 40 deko, odkąd jest u nas.
Ładnie chodzi w szeleczkach na smyczy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...