Jump to content
Dogomania

Ratujmy świnki morskie, ok. W-wy!


Elurin

Recommended Posts

  • Replies 9.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki!Zobaczymy jutro co się okaże,mam jednak nadzieję,że to nic strasznego.Właśnie się zastanawiam gdzie mam jechać,bo Ci wszyscy polecani weterynarze są ode mnie strasznie daleko,a ja się będę tłukła autobusem i najprawdopodobniej jeszcze z synkiem.Może ktoś zna dobrego weterynarza od małych zwierząt w okolicach sadyby i mokotowa?

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny!No ja wstępnie myślałam o Milenie,wiem,że przyjmuje codziennie na Bemowie no ale to daleko.Białobrzeska muszę sprawdzić gdzie jest.No ale może spróbuję tam na sadybie jeżeli ta pani też się zna.Czy doktor na sadybie ma możliwość zrobienia badań skóry?aaa no i gdzie dokładnie ona przyjmuje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ziele77']Zastanawiam się nad wizytą domową,no ale w domu to raczej nie wykona mi żadnych badań prawda..[/quote]
to moze zadzwoń najpierw, i spytaj sie czy lepiej w lecznicy czy domowa moze być (bo moze byc tak ze tylko musi próbke wziąść? i wtedy domowa mogłaby być? - ale to tylko przypuszczenie moje, mam nadzieję ze nia palłam głupoty:oops: )

Link to comment
Share on other sites

dr Blanc polecala jedna dziewczyna na alloszczurze, ze wetka mila i stara sie i chwali sobie zarowno Wojtys, jak i Oaze (w sensie ze nie boi sie porad itp). Pracowala z Wojtys "przy szczurach". Przyjmuje na Saskiej Kepie na Zwyciezcow.

Lek. wet. Ilona Blanc
Zwycięzców 42/8 (blisko ul. Międzynarodowej, w okolicy szkoły)
03-937 Warszawa
tel: 672-59-59

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ziele77']Właśnie wróciłam od Mileny,moja świnka na 99 % ma grzybice :placz: jak pech to pech.[/quote]
Moja droga, zaletą Mileny (i innych dobrych wetów) jest to, że przy grzybicy leczą grzybicę, przy astmie - astmę, a przy zaparciu - zaparcie. A nie odwrotnie :shake: Dlatego byłabym dobrej myśli ;)
A co do ew. złapania grzybicy, to istnieje takie maciupeńkie ryzyczko, ale wystarczy po każdej zabawie ze świnką myć dłonie - ot, i cała profilaktyka. Za kilka tygodni będzie po kłopocie, a Ty będziesz miała zapisane tam na Górze, że uratowałaś małe żyjątko. I u mnie masz też wielgachnego plusa. I chyba u wszystkich tutaj :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy tak zachwalają dr. Milenę... Zapytałam moją kuzynkę (też wet.) o to kogo polecałaby jako specjalistę w sprawach świnek... I zgadnijcie kogo podała ;). Oczywiście dr. Milenę. Co więcej, okazało się, że razem studiowały i że bardzo dobrze się znają...
Nawet kuzynka dzwoniła do niej w sprawach konsultacji, gdy próbowała leczyć moją Funię (próbowała, bo się nie udało jednak :().

Eeeeh... Mały jest ten świat...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...