Jump to content
Dogomania

Ratujmy świnki morskie, ok. W-wy!


Elurin

Recommended Posts

  • Replies 9.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Elurin']Evelin - prezesunio popiera pomysł. Najlepiej dodawać 1 l Megan i 1 pudło Duo Cavia...Tylko, czy kasy starczy... a właściwie na ile swiń? Chyba zostaniemy przy ziarnach i sianku...[/quote]

Tylko ja miałam na mysli tych,którzy są w dołku finansowym..Bo jesli ktoś jest w stanie sam zapewnic świniom wszystko to nie ma sensu wydawać makabrycznych pieniedzy..Tak mysle..

Link to comment
Share on other sites

Ojej... wczoraj od 15,00 nie było mnie już na forum... a TU sie tyyyyyle działo :loveu:

Widzę, że prośki nie są zagrożone. Tyyyle domków na nie czeka... :multi:
Jesteście WIELCY :loveu:

A ja chciałam tylko dodać, że już tylko 3 prośki w najgorszym wypadku szukają domków tymczasowych :loveu:

Ma być 7 :
- 1 u mnie zostaje,
- 1 (może dwa) weźmie moja koleżanka, wczoraj była u mnie i zakochała się w Coli po prostu :loveu:,
- 2 (może trzy) chce osoba polecona z forum świnkowego, z Warszawy, przetrzymam dla niej prośki - szybko odbierze,

Więc zostają 3 prosiaczki w "najgorszym wypadku" :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elurin']To mamy tak:
Zbyszek z Wrocławia (pisał maile) - 1-2 świnki;
Kalmah z W-wy - 2 świnki;
Korenia - 1 świnka;
Ulv - 2? więcej?;
koło Zasadzkas - 2 świnki;
siostra Zasadzkas - 1 świnka;
Ronja - 1-2 świnki;
razem: 10-11 świń.
Damy radę!!!:multi:[/quote]

Rozumię, że to są DT.

Zbyszek z Wrocławia to chciał 1-2 świnki na DS. Rozmawiał ze mną na gadu...
Chyba, że to jakiś inny Zbyszek z Wrocławia :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pucka69']gdyby koziołek był wporzadku to by sie tam zamówiło i juz a tak to co? nawet nie ma gwarancji ze przysla fv mnie nie przysłali na przykład (...) [/quote]
Ja też kupuję w Koziołku i też ma pewne uwagi co do ich działania. Faktur z zasady nie dają, no ale one nie sa mi potrzebne. Pytanko, co Wam nabroił? Pytam, bo się zastanawiam czy dalej korzystać z ich usług.

PS: Mam jedną klatkę do wydania, plastikową z przeźroczystą górą. Jeśli prośki nie gryzą klatek to może się nadać. Matusz5 mówił,że wziąłby prośki, gdyby miał klatkę. To jest klatka 60x40cm mniej więcej. Spód zielony. Bez poidełka. Mogę dokupić jeśli trzeba,to niewielki wydatek.

Link to comment
Share on other sites

A ja polecałabym Animalie... co prawda kupowałam u nich tylko raz i towar odbierałam osobiście, więc nie wiem jak wygląda u nich wysyłka...
Ale podobało mi się jedno - bardzo dobry kontakt z nimi. Szybko odpowiadają. Można nawet na gg dogadać szczegóły.
I bez problemu mogłam oddać im przeciekający pojnik. Zwrócili gotówkę (kulkowe to wszystkie przeciekają, czy ja mam takie szczęście :roll: ?; jeden u nich kupiłam wadliwy, drugi kupił mąż w zoologiku wracając z Colą - też kwalifikuje się do wymiany).

Link to comment
Share on other sites

Namówiłam Lorenę z forum świnkowego, żeby nie kupowała prosiaków tylko wzięła z labo :lol: . Dwa kolejne będą miały szczęśliwy domek :) (Kostrzyn Wlkp, na trasie Warszawa-Poznań, więc może jakoś się da zorganizować transport...)
Lorena tu też jest zarejestrowana, pod innym nickiem.
Pewnie zaraz sie odezwie...

Link to comment
Share on other sites

Lorena z forum świnkowego to ja ;).
Mama się zgadza pod warunkiem transportu jako, że sama nie zamierza się nigdzie po prośki wybierać ;).
Dla mnie jedyny warunek na dwa prosięta to to, że będą jednej płci, bo czeka je jedna klatka, setka ;).
Prócz psa miałam zwierzaki "klatkowe", ostatnio chomika, rok temu od nas odszedł, wczesniej koszatniczkę, kiedyś królika, do zakupu świnek się p-rzymierzam od kilku dobrych tygodni, a skoro mogę jakieś uratować to chyba lepiej :).

Link to comment
Share on other sites

Witaj na naszym wątku!
Transport da się załatwić, bo jeszcze min. 2 świnki będą jechać do Poznania. Na razie czekamy na świnki od Aniuś, potem pewnie z "mojego" labo...
To są wyłącznie samczyki, więc na pewno nie będzie niespodzianek.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Są.każdy ma swój domek,bo Antonio przybył ze swoim.Co wejde to Antoni wprowadza się do domku Mela,a Mel siedzi i ćwierka........
Ela

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hala']upss...cos mi sięwydaję, że sięwtraciłam nie przeczytawszy wszystkiego. Ale tak chcę świniaka, że musiałam krzyknąc. ;)[/quote]
Hala, przyjąłem Twój krzyk ;). Ponieważ zgłosiło się już kilka osób z Poznania i okolic, to pierwsze świnki pojadą do Was właśnie. Zrobię dziś podsumowanie kto, ile, gdzie...
Waldi, spokojnie, prośki się dogadują. Za parę dni będą razem brykać. Mel pewno nienawykły do towarzystwa...jak kiedyś do poidła.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...