Jump to content
Dogomania

Ratujmy świnki morskie, ok. W-wy!


Elurin

Recommended Posts

  • Replies 9.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kimera']To co, robimy zakłady, kiedy Maja urodzi i ile maluszków?

Termin - hmm, za jakieś trzy tygodnie? Jedno. (Oby :)).[/quote]


Chciałam zauważyć, że Gajunia wygląda podobnie, może jest ciut szczuplejsza przez co brzuch jest bardziej widoczny i cycuszki są wystające...
Mój TZ mnie wywali z domu:placz:
Mam nadzieję że ew. miot nie będzie duży....oby nie był....:placz:

Link to comment
Share on other sites

To proponuję tak..odnośnie hazardu....stawiamy drobne sumy...kto wygrywa nic nie wpłaca ,ew.otrzyma gratulacje za trafne przewidywania ,kto przegrywa wpłaca na gryzonie...taki dogomaniacki hazard..
To zaczynam...stawiam 10zł,że Maja urodzi 2 prośki...kazda inna mozliwość bedzie moją przegraną... zyskaja świnie...

Link to comment
Share on other sites

No, i znalazłam, o czym napisałam:
[quote name='zasadzkas']Mam transport Wrocław-Warszawa, dokładnie za tydzień. Koleżanka jedzie autem na ślub i wesele do stolicy. I tak, odnośnie szczegółów: mieszka pod Wrocławiem, w Borowej. Świnię może odebrać w piątek późnym wieczorem we Wrocku lub w sobotę rano musiałby ktoś do nich dowieźć, do Borowej. Ślub jest na Starówce, przed ślubem wpadają do Wesołej do koleżanki, a gdzie jest wesele to już nie wiem. Piszę już, żebyście mogli wszystko dograć. Ważna punktualność w obliczu takich wydarzeń ważkich ;)[/quote]

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie - ja nie wiem co z ta cioteczką. czy ona z mała jedzie. jakieś to rozlazłe takie. chciałam zeby z foof ktoś się spotkał przed przyjazdem cioteczki. transport - albo od trolki albo od zasadzkas - nic nie dograne. ten od trolki bylby w wawie ok 22 w piatek. kto by odebral i przechowal swinke do rana? a w sobote z kolei dzien ziemi a ja wyjezdzam na to wesele - dziewczyna dzis sie spotkac nie moze, moze o 21. a 21 elurin nie moze. a w dodatku nie odpowiada mi na gg. a ja w robocie - nie zawsze moge pisać na gg i gadać.pomocyyyy!!!

Link to comment
Share on other sites

już sie wyjasnilo:
1. tata agaty od transportu przywozi świnki jutro ok. 22-23.
2. swinki nocuja u niej
3. elurin odbiera swinki w sobotę
4. ... i zawozi je do foof przy okazji przeprowadzając rozmowę przedadopcyjną z foof i jej mamą i podpisując umowę adopcyjną i pożyczamy foof klatkę / lub nie - zależy czy bedzie potrzebna czy nie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hala']czy coś z wygranych będzie na żarcie dla jej dzieci? :razz:[/quote]
może być na żarcie,może być na hamaczki,może byc na piwo.:evil_lol: to zależy co dzieci będą chciały...:eviltong: no bo przecież różne sa dzieci....i rózne rzeczy lubią...
ale pomysł jest ok...zakłady o Maję -dla Mai..
ale jak się załozymy o sprawy nieświnkowe- kto wygra wybory prezydenckie,cz o pogode- to dochody muszą trafić do swińskiej skarpety..
Hala,ale jesteś pewna,że Maja urodzi prosiaki? tak na 100%?

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś z Was ma nadal kłopoty z caviarnią?
Wczoraj nie wiedzieć czemu w srodku zebrania nie chciały mi się wysyłać posty,dziś otwiera się strona,ale na watek wejść nie mogę..
Trudno przypuszczać,żeby to była wina komputera,bo reszta stron działa bez zarzutu..właściwie od jakiegos czasu ciągle mam problemy z caviarnią..co z tym zrobić?Brak mi pomysłu...ale wkurza mnie to..
Zaległości w czytaniu bieżących watków mam duże,bo raz działa raz nie (w większości nie):shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...