Jump to content
Dogomania

TINA z Tychów - 10 lat za kratami, 2 w hoteliku, nareszcie w DS u AlfaLS :-)


AlfaLS

Recommended Posts

To teraz pozwolę sobie na odpowiedź jak najbardziej grupową :lol:


[quote name='Poprawna']Jestem na zaproszenie Lidki. Też na FB będę sunię udostępniała.[/QUOTE]

[quote name='AtaO']Witam, dzięki za zaproszenie. Niestety finansowo nie mogę pomóc....
Mogłabym korzystając z zamieszczonego już tekstu opisu i fotek zrobić wydarzenie na fb.
Kogo mogę dopisać do admina wydarzenia na fb?
Mam na myśli kogoś kto mógłby tam w miarę często zaglądać i wie na czym to polega:razz:.
A to przecież nic trudnego;)...[/QUOTE]
Witamy obie Cioteczki u Tinki :lol:. Kochane o Fb pomyślimy może jak sunia bedzie u Kasi? Tu w zasadzie zdałabym się na Ciebie, AtaO - bo ja jak pisałam wcześniej jestem prawie całkiem "zielona" w temacie Fb :oops:. Jak uznasz, że można już teraz to ok... Tylko kłopot z tym drugim adminem, ja nie umiem :shake:. Mogłąby Magda222, ona się zna ale teraz jest bez kompa :-(.
[quote name='Martika@Aischa']zapisuję się u Tineczki .......[/QUOTE]

[quote name='teresaa118']Jestem totalnie zapsiona- 11 psow pod opieka i od czasu do czasu bazarki. Musze pasowac. Szkoda Tinki, fajna psica. Oby wam udalo sie wydostac ja ze schroniska[/QUOTE]
Dziękujemy, że jesteś :lol:. Uda się, nie ma siły. Kasia Przystał i Magda222 mają się naradzić kiedy im pasuje po nią jechać i ruszają!!! Ja mam już tylko zadzwonić do Kierowniczki Schroniska i podać jej uzgodniony termin. Teraz czekam na info od nich ;).

[quote name='paula_t']Jestem na zaproszenie. Uwielbiam czarnuszki, a już psiaki, które tyle lat spędzają za kratami powodują, że serducho mi mięknie:(
Mogę dołożyć 5 złociszy co miesiąc, niestety więcej nie dam rady, przepraszam :(
Widzę, że Tinka miałaby jechać do Kasi Przystał. Bardzo się cieszę, jest tam Lidercio, którego udało się wyciągnąć ze schroniska po 9 latach i paróweczka ma się u Kasi doskonale :)
I w razie czego zgłaszam gotowość do robienia ogłoszeń![/QUOTE]
Witamy Paula! Bardzo dziękujemy za deklarację - naprawdę każda złotówka się liczy! I bardzo się polecamy z ogłoszeniami ale to też jak już coś więcej będziemy o Tince wiedzieli bo na razie to mamy bardzo "oszczędne" informacje... Kasia ją troszkę pozna i ruszamy z ogłoszeniami. Ona mogłaby szybko znaleźć domek bo ja nie mam kasy żeby jej fundować brakującą kasę na hotelik przez kilka miesięcy :evil_lol:.

[quote name='Beat2010']jestem z zaproszenia, trzymam kciuki za wyjazd do hoteliku[/QUOTE]
Dziękujemy, witamy i prosimy zostań z nami i Tiną :lol:

[quote name='Livka']Czy Tinkę można już ogłaszać ?
Wygrałam na pewnym bazarku pakiet 20 ogłoszeń i chętnie sprezentuję go naszej kochanej tyszance.
Co o tym myślicie ? Alfo ?[/QUOTE]
Livko kochana a to może poczekać troszkę? Wiesz na dobrą sprawę niewiele wiemy o Tinie a jest szansa, że już bardzo, bardzo niedługo będziemy mieli wiadomoci z pierwszej ręki i doowe fotki...
[quote name='katarzyna09']Alfa,jestem,ale mogę tylko zaglądać do psiny i trzymać mocno kciuki za spory odzew z ogłoszeń...[/QUOTE]
Witamy i ... zostań z nami!!!

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że nie ma na co czekać.
Wydarzenie na fb już zrobiłam, zaprosiłam znajomych, ale nie wiem czy ktoś dołączy.
Proszę osoby, które działają na fb rozsyłajcie wydarzenie Tinki.
Jeżeli ktoś chciałby być współzałożycielem wydarzenia, to proszę dać znać, dopiszę.
Nie ukrywam, liczę, że znajdzie się ktoś chętny...:razz:.
Oto link:
[URL]https://www.facebook.com/events/203478436524027/[/URL]

[B]AlfaLS [/B]- wklej może tego linka do pierwszego postu. Tak będzie łatwiej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']Jestem na zaproszenie Alfy :)
Do jakiego hotelu Tina ma jechać?[/QUOTE]
Witamy serdecznie! Do Kasi Przystał :lol:. Zostaniesz z nami?

[quote name='Beat2010']dołączyłam do wydarzenia,będe udostępniać, chociaż tyle mogę zrobić[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy!!!!

Jak wszystko dobrze pójdzie to Tinka jutro tak ok. godz. 16-17 wyjdzie ze schroniska i pojedzie do Kasi :multi:. Kasia już się powoli szykuje do drogi :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Tinko, to już jutro! :multi:
AlfaLS, dziękuję!:iloveyou:
Że wypatrzyłaś Tinę i że mogę byc tu z Wami.
Musimy dac radę utrzymac sunię w hoteliku i znaleźc Jej Dom.
U Kasi jest Meggi. Spotkają się dawne koleżanki.;)
Strona hoteliku Kasi to tylko dwie strony, ale od razu widac na nich i na stronach wątku Abry i Meggi, jak psiaki mają tam dobrze.
Tina będzie grzała się w domku! I wychodziła na piękne spacery do ogrodu!:)
Może to śmieszne, ale ryczę ze szczęścia, bo to mój pierwszy pies na Dogo. Tak od początku. Od wyjścia ze schronu.
Wyciągnięty po dziesięciu latach...
Przepraszam za chaos. W dodatku mam gigantyczny katar...;)
Musi byc dobrze. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Teraz już na spokojnie... ;)
AlfaLS, zrobię tak. Ponieważ nie jestem zapsiona jak Cioteczki, podaruję Tinie gratis.
Oczywiście dodatkowo ponad swoją stałą deklarację.
Wpłacę jednorazowo 350 zł.
Niech ma dziewczyna na pierwszy miesiąc nowego życia. :iloveyou:
Proszę, prześlij mi numer konta.
I chyba już w ogóle czas na rozsyłanie konta do nas. ;)
Widzisz, Alfa? Nie tylko Ty jesteś szalona...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Elisabeta, kolejna szalona Wariatka, przez duże, piękne W!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Kciuki za jutrzejszą podróż!
Zazdroszczę Kasi, że pierwsza zobaczy oczy Tiny, kiedy ta zrozumie, że to się dzieje naprawdę.
Miałam kilka razy możliwość i niezwykłą przyjemność zabierać ze schroniska psy, choć "tylko" po to, żeby je zawieźc do DT lub DS i
przekraczanie bramy schroniska to zawsze jest magiczny moment.
Pamietam Frankę, która zatrzymała się w trawie i stała tak węsząc jakby nigdy do tej pory nie czuła nic tak wspaniałego.
I Zuzankę, która zaraz po wyjściu i węszeniu w tym samym przydrożnym trawniku ciągnęła do przodu, byle dalej, żeby już tylko nie wracać.
Iskierkę, której oczy wypełniało przerażenie. I Bellę, którą musiałam wynieść na rękach.

Tinka - to twoja ostatnia noc w schronisku!!!
Śpij dobrze.
A jutro....Twój wielki dzień dziewczynko!

Link to comment
Share on other sites

Jaszko, pięknie napisałaś o tych psiakach... :iloveyou:
Wariatką to jestem i nie od dziś.;)
Ale co innego mogę zrobic dla Tiny?...
Ja umiem tylko posty pisac. A i przepraszam, banerki wsrtawiac i podlinkowac. :evil_lol:
Nawet jak przekazy wypisuję, to tylko na poczcie... :oops:

Tinko, dobrej nocy. :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']Na fb coraz trudniej zdobyć fundusze, tam także mnóstwo czworonogów w potrzebie :(
Ale kto wie....? Musimy próbować!!![/QUOTE]
Droga AtoO - na finanse z FB nie liczę. Wiem, że tam jest trudno o kasę a w przypadku takim jak nasz gdy zbieramy na prywatne konto ludzie mają prawo nie ufać. Ja to rozumiem. A nie możemy zbierać na konto jakiejś fundacji bo wtedy, żeby tą kasę wykorzystać musielibyśmy mieć fakturę. Kasia faktury nam nie wystawi... Ale to nie zmienia faktu, że jest to super hotelik a o taki nam dla Tiny chodziło :lol:. A Fb dobrze, że Tinka ma - wiadomo im więcej osób ją zobaczy tym większa szansa, że ktoś się zakocha. A o to zakochanie najbardziej nam chodzi, prawda??????

[quote name='Elisabeta']Teraz już na spokojnie... ;)
AlfaLS, zrobię tak. Ponieważ nie jestem zapsiona jak Cioteczki, podaruję Tinie gratis.
Oczywiście dodatkowo ponad swoją stałą deklarację.
Wpłacę jednorazowo 350 zł.
Niech ma dziewczyna na pierwszy miesiąc nowego życia. :iloveyou:
Proszę, prześlij mi numer konta.
I chyba już w ogóle czas na rozsyłanie konta do nas. ;)
Widzisz, Alfa? Nie tylko Ty jesteś szalona...:evil_lol:[/QUOTE]
Elisabeto Ty jesteś bardziej szalona ode mnie, wiesz????????
I mam dla Ciebie niespodziankę - jeszcze jeden fajny wątek naszego tyszaka Uranka. To dla niego szukał Nikuś hoteliku "na gwałt" i wynalazł nam wtedy Kasię :lol:. Zobacz jak cudowne są tyszaki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/194478-URAN-odżył-po-koszmarze-pojechał-do-DOMU-Trzymajcie-kciuki-żeby-to-był-TEN-DOM![/URL] Muszę tylko zmobilizować Kasię, żeby napisałą ostatnie wieści od Uranka bo ostatnio Pani Urankowa do niej dzwoniła :lol:.
[quote name='Jasza']Elisabeta, kolejna szalona Wariatka, przez duże, piękne W!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Kciuki za jutrzejszą podróż!
Zazdroszczę Kasi, że pierwsza zobaczy oczy Tiny, kiedy ta zrozumie, że to się dzieje naprawdę.
Miałam kilka razy możliwość i niezwykłą przyjemność zabierać ze schroniska psy, choć "tylko" po to, żeby je zawieźc do DT lub DS i
przekraczanie bramy schroniska to zawsze jest magiczny moment.
Pamietam Frankę, która zatrzymała się w trawie i stała tak węsząc jakby nigdy do tej pory nie czuła nic tak wspaniałego.
I Zuzankę, która zaraz po wyjściu i węszeniu w tym samym przydrożnym trawniku ciągnęła do przodu, byle dalej, żeby już tylko nie wracać.
Iskierkę, której oczy wypełniało przerażenie. I Bellę, którą musiałam wynieść na rękach.

Tinka - to twoja ostatnia noc w schronisku!!!
Śpij dobrze.
A jutro....Twój wielki dzień dziewczynko![/QUOTE]
Ja też Kasi zazdroszczę i to bardzo... Gdybym nie była tak daleko to normalnie bym pojechała do Tychów :evil_lol:.

[quote name='magda222']Tina jutro po raz pierwszy od wielu wielu lat poczuje trawę pod łapkami...
Jestem bardzo wzruszona... Kolejny tyszak uratowany...
Dzięki Dziewczynie Z Północy czyli Alfie LS :loveu: i wielu innym Dobrym Ludziom :loveu:
I kurde zaś ryczę a w robocie jestem :oops:[/QUOTE]
Magda - jak to łzy szczęścia to możesz płakać, my pozwalamy! A moja zasługa w tym naprawdę nieduża - to Wasze wsparcie spowodowało, że Tina wychodzi i kolejną noc spędzi na swoim posłanku w ciepłym domku i z nowymi koleżankami :multi:.
[quote name='Elisabeta']Jaszko, pięknie napisałaś o tych psiakach... :iloveyou:
Wariatką to jestem i nie od dziś.;)
Ale co innego mogę zrobic dla Tiny?...
Ja umiem tylko posty pisac. A i przepraszam, banerki wsrtawiac i podlinkowac. :evil_lol:
Nawet jak przekazy wypisuję, to tylko na poczcie... :oops:

Tinko, dobrej nocy. :iloveyou:[/QUOTE]
To jeszcze musimy Cię nauczyć np. fotki wstawiać :evil_lol:. Ważne, że serce masz ogromne i chcesz pomagać :loveu:.

[quote name='Elisabeta']Magda, to dobre łzy. :loveu:
Przytul ode mnie Tinkę... Bo będziesz przy Niej jutro, prawda?
Alfa pisała chyba.[/QUOTE]

Magda jednak nie będzie. Dziewczyny uzgodniły, że jutro Tinę odbiera Kasia z mężem a Magda pojedzie do niej z wizytą jak zrobi się cieplej i o wcześniejszej godzinie. Tina ma być odebrana ok. 16-17-tej, zanim dojadą do domu, zanim Magda by się "pokumplowała" z psiakami, porobiła dla nas foty!!! zrobiłoby się po prostu późno... A do domu wrócić trzeba i mógłby być duży kłopot czy byłoby czym... A stać sobie tak w nocy na tym chłodzie i czekać na autobus czy bus to - prawdę mówiąc - średnia przyjemność. Stąd taka decyzja ;).

Jutro rano dzwonię do schroniska do Pani Kierowniczki żeby Tinkę przygotowała i spakowała i do Kasi żeby wzieła aparat i postarała się nam zrobić duuuuuuuuuuużo zdjęć!!!!!!!!

Tinko - to już jutro!!!!!!!!!:multi:

Konto porozsyłam albo dziś w nocy albo jutro z pracy, ok?

Link to comment
Share on other sites

Tinko, dzień dobry... :smile:
Dobry i piękny.
Alfa, ja nawet nie myślałam przez moment, że Magda będzie jechała wieczorem do Kasi.
Myślałam, że będzie w schronisku na moment odjazdu Tiny.
Poczekamy na wizytę Magdy w hoteliku.
I wtedy sunia będzie od nas przytulona. :loveu:
Zresztą przytulania i głaskania to Jej teraz nie będzie brakowało, prawda?
I to jest cudne.:smile:
Dziękuję za wątek Uranka. :iloveyou:
Chciałabym, żeby już był wieczór...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...