Jump to content
Dogomania

Przecudowny owczarkowaty Lessik, przylepa - MA JUŻ DOM


dariaopole

Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Lessik an allegro-piszcie jak trzeba cos zmienić....
[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=203354365[/URL][/quote]

Super. Wielkie dzięki. :loveu:
Tylko jak mozesz to dopisz kilka zdań tak jak w tej aukcji:
[URL]http://www.allegro.pl/item200364492_pokochaj_basterka.html[/URL]

Chodzi o czerwony napis tuż nad zdjęciem Basterka. Niestety p[o allegro kręci się sporo nieodpowiedzialnych ludzi, którzy specjalnie licytują a potem żądają psiaka. :shake: Dlatego każdą aukcję zawsze "zabezpieczam" właśnie tymi czerwonymi zdaniami. ;)

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Foteczki już są :evil_lol: Wkleiłam je również do wątku zbiorczego. :lol:
[IMG]http://img118.imageshack.us/img118/2779/lessikao8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img50.imageshack.us/img50/5492/p6054932zzdo9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img258.imageshack.us/img258/3820/p6054924zzuu4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img368.imageshack.us/img368/2593/p6054930zzyf7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia wrzuce na allegro-on jest sliczny:loveu:

Zobaczcie jakiego maila dostałam ....:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
[I] Czesc,
Jesli nie znajdziesz wlasciwego domu dla tego pieknego psa, moge Ci pomóc tylko w ten sposób, że wezme go do siebie na hodowle, pisze jak jest, nie bede czarować ze bedzie mieszkal z ludzmi w domu, ale na pewno nie dostanie łancucha, nieprowadze niewiadomo jakiej hodowli, dwie labradorki i suka owczarka niemieckiego (rodowodowe). Jesli chodzi o jego nieszczekanie to raczej jest jego zaleta nie wada, no i to ze przebywa z ludzmi, bo jest tez male roczne dziecko, ktore rowniez ma kontakt z psami, dlatego zalezy mi by pies nie byl agresywny. No tak sobie pomyslalem po co mam kupowac psa skoro moge zapewnic dom temu.

[/I]Czy Lessik jest po kastracji może???
Ja nie wiem -ma suki rodowodowe i chce z psem bez papierów kryć????:crazyeye::crazyeye:
Nic mu nie odpisałam, bo mnie to ścieło z nóg...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver'][I]Czesc,[/I]
[I]Jesli nie znajdziesz wlasciwego domu dla tego pieknego psa, moge Ci pomóc tylko w ten sposób, że wezme go do siebie na hodowle, pisze jak jest, nie bede czarować ze bedzie mieszkal z ludzmi w domu, ale na pewno nie dostanie łancucha, nieprowadze niewiadomo jakiej hodowli, dwie labradorki i suka owczarka niemieckiego (rodowodowe). Jesli chodzi o jego nieszczekanie to raczej jest jego zaleta nie wada, no i to ze przebywa z ludzmi, bo jest tez male roczne dziecko, ktore rowniez ma kontakt z psami, dlatego zalezy mi by pies nie byl agresywny. No tak sobie pomyslalem po co mam kupowac psa skoro moge zapewnic dom temu.[/I]

...[/quote]


:crazyeye:
dobroczyńca:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
ale czemu tu się dziwić - byłam wczoraj w jednej z naszych lecznic, i czytalam ogłoszenia bo myślałam że może ktoś szuka kudłaczka którego mam na DT a tam - połowa ogłoszeń "reproduktorów" oczywiście bez papierow ale "czystej rasy" - u weta!!
póki weci nie zaczną ludzi uświadamiać to pseudohodowców nadal będzie na pęczki

Link to comment
Share on other sites

:p on jest tak piekny jak malowany! Mysle, ze nie jeden, niestety, bedzie go chcial jako reproduktora a jak nawet nie, to beda go ludzie zaczepiac aby sie zgodzil na krycie ich suczki i sie złamie:shake: :shake: :shake: Myslę, ze mus kastracja.
No on jest, jak czytam, idelany pies:p Napewno sporo chetnych bedzie.

Link to comment
Share on other sites

TO CHBA NAJPIĘKNiEJSZY psiak jakiego widzialam...CUDO!!!!!!!
wydaje mi się, ze niedługo on będzie w tym schronie... u nas w Krakowie w ciągu dwóch dni by znalazł dom....
stanę na glowie , ale powiadomie wszystkich ON kowiczów jakich znam... Cos się napewno znajdzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']TO CHBA NAJPIĘKNiEJSZY psiak jakiego widzialam...CUDO!!!!!!!
wydaje mi się, ze niedługo on będzie w tym schronie... u nas w Krakowie w ciągu dwóch dni by znalazł dom....
stanę na glowie , ale powiadomie wszystkich ON kowiczów jakich znam... Cos się napewno znajdzie :)[/quote]

Super. ale to musi byc naprawde dobry dom..
Nie pozwolę by trafił do pseudohodowcy....
Nie liczy sie czas w jakim znajdzie dom a jakosc tego domu (tzn milosc, cierpliwosc i cieplo).

Pamietajmy ze Lessik przeszedl wiele smutnych chwil. On mimo ze kocha ludzi i nie chce zrobic nikomu krzywdy to sie boi. Boi sie kazdego ruchu czlowieka. Wtedy patrzy oczkami i widac w nich bol i smutek. Ucieka nawet jak wyciaga sie milosc na rece....

Lessik kocha ludzi ale musi znow nauczyc sie ufac... A na to potrzeba cierpliwosci i milosci....

Nie spieszmy sie. Bo nie sztuka znalezc byle dom, gdzie znow bedzie zastraszony (bo znow nie szczekal).

Lessik szuka domu, ktory zapewni mu spokoj i zaufanie. Milosc i szacunek. Do innego domu nie zostanie oddany!!!!

Link to comment
Share on other sites

jejku sorry cioteczki że mnie nie było ale przez jakiś czas nie miałam neta. Co do tego hodowcy to myślę że odpada, nie chcemy sie przykładać do rozmnażania nie rasowych psów które sprzedawane za 200 zł wracają po kilku latach do schronu :shake:
Dziękuję Wam dziewczyny za zaangażowanie i mam nadzieję że Lessinka jest na tyle ładna że szybko znajdzie domek, pogadamy z Francą z kierowniczką a propos jego kastracji bo myślę że to podstawa.
A domek rzeczywiście musi być cudny i rodzinny,bo lessik to kanapowiec !!!
Powiem szczerze że sama bym go wzięła gdybym mogła:shake:
To taka chodzaca wystraszona przylepa !!!!

AAaa i dziękuję Francy za fotki, ciężko było z tymi uszkami więc sama je lessince podnosiłam:) no niestety jest taki wystraszony że rzadko stawia uszki i merda ogonkiem !

Link to comment
Share on other sites

Bez obaw dziewczyny Lessik już dawno jest ciachnięty ;-)
Dzięki Waszym ogłoszeniom miałam już 3 telefony w jego sprawie ! Jesteście cudowne!!
Jutro przyjedzie pani z Suchego Boru go poznać. Pani ma dom z ogrodem - dużą posesję. Jak to sama powiedziała Lessik ma być do kochania, nie do pilnowania, kiedy uprzedziłam, że nie szczeka. Jest tylko jeden warunek - Lessik musi lubić kotki, bo pani ma dwa. Jutro spróbujemy zrobić mały teścik ;-)

Link to comment
Share on other sites

wow !!!! huraa !!!
Magda a o ktorej bedziesz w schronie ??? bo tez bym podjechala zobaczyc jak lessinka reaguje na kociaki !!! mam nadzieje ze sie ich boi tak jak psow ;)
a przy okazji zapielabys mi basterka na smycz bo ja sie boje wchodzic na ten wybieg ;) a dawno juz z nim nie bylam !

Link to comment
Share on other sites

myślę, że koło 11 będę i conajmniej do 15 zostanę o ile nie dłużej. Nie ma problemu - Basterek tylko na to czeka :-) a Baster jest teraz na wybiegu dużych psów, bo na średnim maltretował Parkana i jeszcze jednego psiaka łąbuz jeden:mad:

Link to comment
Share on other sites

ooo to fajnie, ja myślę że mogłabym podjechać tak koło 13-14 bo wcześniej muszę skoczyć z happy do weta bo ma zapalenia ucha bidula. A Basterek to rzeczywiście łobuz ale przekochany, ostatnio nawet przez kraty miziać go nie mogłam, bo jak przybiegał inny psiak to go terrozryzował żeby odszedł :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Dziś będę u Lessinki może już nawet ostatni raz się z nią zobaczę :placz:, jeśli domek będzie wspaniały to rozstanę się z nim z radością w sercu :loveu: ale i tak będę za nim tęsknić, najwyżej będę nawiedzać Panią Z Suchego Boru :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...