Jump to content
Dogomania

Przecudowny owczarkowaty Lessik, przylepa - MA JUŻ DOM


dariaopole

Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Anashar']Lessik:
[URL]http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/lessik.html[/URL]

Asior - ale przecież u nas w schronie jest dużo ładnych ONków. Tylko nie ma jak ich wyprowadzić i zapoznać się z nimi...[/QUOTE]

Maćku, ale nie ma takich...dlugowłosych ....sa takie raczej mixy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madziek']zdaje się, że ta pani z suchego boru o której chyba pisałam wcześniej :-) także Lessik ma duuuży ogród do biegania i odwiedziny ciotki Darii zagwarantowane, prawda Daria?:cool3:[/quote]


Yupi Yupi Yeah yeah !!!!
Jasne że pojadę i jak Lessinka będzie w złych warunkach to.....:mad:

Kochane, mam teraz ograniczony dostęp do neta i fulll roboty także wybaczcie że rzadko bywam na dogo i nie jestem na bieżąco, że już nie wspomnę że do schronu by przydało się wybrać :) oprócz Lessika mam tam jeszcze kilka ulubieńców :cool3:

Link to comment
Share on other sites

hahahahah napisła do mnie dziewczyna czy ogloszenia Lessika nadal aktualne i czy Lessik nie bedzie chorowal, i czy nie brudzi w domu i czy moze zostawac sam w domu????? !!!!
Ludzie sa dziwni to jest pies ze schroniska !!!!! nigdy nie ma pewnosci ze wszystko bedzie ok, zwlaszcza jak sie bierze doroslego psa !!!! a skad mamy miec pewnosc ze nie zachoruje ???
masakra ,osłabiają mnie tacy ludzie :roll:

Link to comment
Share on other sites

:)
Na owczarku.pl zalogowała sie nowa właśicielka Lessika:)
Oto co napisała w jego watku:

[I] Tak więc chciałabym poinfoiromowac, że ten oto psiaczek został zaadoptowany przeze mnie.
Mieszkam na wsi, mam duzy ogróde.
Pies ma się świetnie, zaczyna biegac, lubi chodzić na spacery, z dnia na dzień coraz bardziej się rozkręca
Jest wspaniały

Dostał na imie BASKO

[/I]Mam nadzieje,że załozy mu watek na PSP i bedzie mozna miec na bierzaco informacje:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...