Jump to content
Dogomania

Rico- łipet z daleka, z bliska kundel :D


Małgonia

Recommended Posts

Ja się boję, ale nie znaczy że będę testować na swoim dziecku jak to jest nie szczepić. Póki co bezpośrednio po szczepieniach zaobserwowałam jedynie dłuższy sen a później wychodzi małej jakaś nowa umiejętność. Zbieg okoliczności, ale dosyć ciekawy ;). Jak dziecko ma 'zapaść' na autyzm to i bez szczepień zapadnie, wg mnie to nie grypa że zarazek dopadnie i się choruje. Ale to moje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

doberek :) z chustą zaszalałaś ale co tam sobie żałować :)

 

chusta darmo,bo wygrałam :)

 

a nie boicie się powikłań po szczepieniach?

Teraz pomału wychodzi na jaw że autyzm jest dzięki właśnie masowym szczepieniom  :lookarou:

 

 

Ja się boję, ale nie znaczy że będę testować na swoim dziecku jak to jest nie szczepić. Póki co bezpośrednio po szczepieniach zaobserwowałam jedynie dłuższy sen a później wychodzi małej jakaś nowa umiejętność. Zbieg okoliczności, ale dosyć ciekawy ;). Jak dziecko ma 'zapaść' na autyzm to i bez szczepień zapadnie, wg mnie to nie grypa że zarazek dopadnie i się choruje. Ale to moje zdanie.

Ja jakoś nie boje się tych wszystkich powikłań. Ja szczepiona, całamoja rodzina i znajomi szczepieni... Dzisiaj ostatniadawka wzw B była,szczepionki mamy refundowane. Bardziej o tych płatnych się naczytałam złego.

Kluska dobrze znosi,śp raczej po szczepieniu nieco wiecej wdzień, zerogorączek, jedynie lekko zaczerwienione miejsce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...