Jump to content
Dogomania

Rico- łipet z daleka, z bliska kundel :D


Małgonia

Recommended Posts

Pewnie nic bo noc mi soe nie spodoba :) na lumpy kade o ile jakiś znajdę.

mialam z kolezanka isc ale jednak jutro pracuje (Agi, pozdrawiam ;) ) wiec zajdę donkuzbki i Majki na kawe i dopiero na zakupy o ile zus mi kasę przeleje.
i upiekłam psu ciasteczka z wątróbki :D
w niedzielę umowilam sie wstępie z behawiorysta i jego psem na mala socjalizacje;)

Link to comment
Share on other sites

A ja nie lubię na zakupy jeździć, bo ostatnio wracam z niczym albo obładowana dziecięcymi rzeczami, głównie jedzeniem i mlekiem sojowym dla siebie. Ostatnio aż jakiś facet mi pomagał taszczyć siaty bo ledwo się turlałam z Manią w nosidle i dwoma ciężkimi reklamówami (mleko w promocji było to 4 litry wzięłam, plus słoiki i inne pierdółki). I wstyd bo jak zwykle zapomniałam gdzie mój samochód na wielkim parkingu   :oops:

 

Prześlij mi trochę chęci i talentu do pieczenia bo moje biedne psiska gotowce z zoologa dostają   :siara:

 

Nie zapomnij o zdjęciach w niedzielę :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Oczywiscie na zakupach dostalo sie psu- sarnia noga, bleh. Hance- kaszki, jakas seria a dobranoc z lipą, TZOwi bokserki kupilam na mikołajki... A ja sobie od biedy stanik kupilam ale tylko aby cokolwiek dla siebie kupić, nawet nie zmierzylam z zalamania :|

Link to comment
Share on other sites

Jak juz pisalam Anginie- penis nie ma chociaz paznokci :D

cyckonosz bialy, inne brzydkie byly :D jestem wybrenda... A na lumpy mialam isc ale nie ma fajnych żadnych. :( taka zawiedziona tymi zakupami jestem, ale piwo wypilam i trochę mi lepiej a jak wrocilam miala pyszny obiad od teściowej:)

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem,rozumie.Tyle,że ja już mam dośc zanim w ogóle wyjdę na zakupy ;) a jak teraz myseo prezentach Mikołajkowych i światecznych to odniechciewa mi się wszystkiego ;) Niby tyle rzeczy jest a jak tak połażę pół dnia po sklepach to okazuje się,że wszędzie to samo i nic ciekawego :(

Link to comment
Share on other sites

Rico wyrzygal sarnią noge.. Dobrze ze bylam na salsie to nie musialam tego sprzątać :D

Aga, zakupy online- polecam :p

A o prezentach nie wpominajcie, w poniedzialek jedziemy po nie...

a ja kupilam sobie taki wozek-torbę na zakupy co te babcie maja :D we wtorek będzie. Glownie z myślą o salsie- Hanka w chuście a jej graty na przebranie, pampersy, butelki, termos, moje ubrania, chusty - trochę ważą. Tam mnie nie znaja, mogę wygladac jak wariatka, wazne ze będzie mi duuuuuzo lżej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...