Jump to content
Dogomania

Benek - już mu nic nie przeszkadza - nie zdążyliśmy!!! Za TM


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 505
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak bardzo mi przykro... :sad:

Widziałam Benia jeden raz... siedział sobie w kącie boksu, bokiem opierając się o kraty. Szczekał i uderzał łapą - żaby zwrócić na niego uwagę...

Trzymaj się Gosiu.
Benio już spokojny, nie cierpi i czeka na Ciebie tam, razem z innymi.
I kibicuje kojenym Twoim podopiecznym.

Beniulek <*>

Link to comment
Share on other sites

nosz kur.... szkoda. Wiem jak to jest bo miałam pdobne sytuacje nie raz, niestety. Taki widać los zwierząt w naszym zacofanym kraju. Współczuję osobom zaangażowanym w szukanie mu domu, szczególnie Supergodze. Ona wie że ja mam wielką słabość do benków :(
A ci popier....ludzie dalej mnożą te psy i tyle ich jest nie chcianych:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alfa i Zuzia']nosz kur.... szkoda. Wiem jak to jest bo miałam pdobne sytuacje nie raz, niestety. Taki widać los zwierząt w naszym zacofanym kraju. Współczuję osobom zaangażowanym w szukanie mu domu, szczególnie Supergodze. Ona wie że ja mam wielką słabość do benków :(
A ci popier....ludzie dalej mnożą te psy i tyle ich jest nie chcianych:placz:[/quote]

:placz::placz::placz::placz::placz:szkoda benia ...

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z Alfą i Zuzią. Psełdohodowcy, którzy mnożą już genetycznie chore psiaki, z wrodzonymi wadami, w okropnych warunkach, kilka miotów rocznie. Okropni, bezwzględni ludzie. Żegnaj Benio. Myślę, że byłeś szczęściarzem, bo miałeś kogoś kto Cię kochał, martwił się o Ciebie i szukał dla Ciebie nadzieji. Choć umarłeś w schronisku, nie umarłeś bezimienny - Benku Wielkoludzie. Choćby ten wątek - wątek dobrych ludzi, dla których nie byłeś obojętny.

Link to comment
Share on other sites

:-(:-(:-(
Zagladałam do Benka, miałam nadzieje, ze ten piekny pies bedzie miał szczęsliwa starość, tak bardzo przeciez potrzebował człowieka.
Czemu zły los dotyka tak czesto te najbardziej potrzebujące i spragnione ludzkiej miłosci stworzenia, nie pozwala im zaznac odrobiny ciepła...
Smutno mi:-(

Link to comment
Share on other sites

supergoga ............tak mi smutno ja wiem ze moze to nie na miejscu ale cos tam przebakiwałas o jakim domku w zasiegu reki .....a gdyby ten domek był w zasiegu reki to moze bys go scedowała


na takiego futrzaka plisssssss plisssssss on tez domku bardzo ale to bardzo potrzebuje
jak nasz benilka

szkoda zeby sie tez nie doczekał
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7964146#post7964146[/url]

Link to comment
Share on other sites

Widziałam go, ale to pies nie dla każdego. I daleko, żeby sprawdzić, jak sie bęzie miał.
Jednak z tych osób chyba odpada, zadzwoniła i jak się dowiedziała o Beniu - to powiedziała: acha, a kiedy moge przyjechać zobaczyć inne psy. Ta druga od suni beniowatej - jeszcze się nie odezwała. Ale temat nadałam, gdyby zadzwoniła.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...