Jump to content
Dogomania

KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(


Recommended Posts

dziękuję Maćkowi za pomoc:):) dziewczyny od niedzieli nie będzie mnie :) jeśli natura nie przeszkodzi w poniedziałek zostanę babcią:):) ZOSI!!! jadę do córki do Lublina, na poniedziałek planowana jest cesarka, bardzo proszę o modły za szczęśliwe narodziny:):) i oby moja pierwsza wnusia była zdrową niunią:) bardzo proszę o podpisywanie listy obecności na wątku Klusi i Pandusi:):) wszystkich ściskam mocno i liczę na Was!!!!

Link to comment
Share on other sites

dziękuję Maćkowi za pomoc:) :) dziewczyny od niedzieli nie będzie mnie :) jeśli natura nie przeszkodzi w poniedziałek zostanę babcią :):) ZOSI!!! jadę do córki do Lublina, na poniedziałek planowana jest cesarka, bardzo proszę o modły za szczęśliwe narodziny:) :) i oby moja pierwsza wnusia była zdrową niunią :) bardzo proszę o podpisywanie listy obecności na wątku Klusi i Pandusi:) :) wszystkich ściskam mocno i liczę na Was!!!!

zaciskamy z całych sił !!!!!!!!!!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze może słówko o jedzeniu dziewczynek. Obie są łakomczuchami i o tym wszyscy wiemy. Dla Klusi dobrze, że trochę przytyła, ale dla jej wyników krwi najistotniejsze jest, żeby jadła mięso i gotowane i surowe. Puffi, to chyba nie jest najszczęśliwszy pomysł.  Dla Pandusi wcale nie jest wskazane, żeby tyle ważyła, a odchudzić ją nie będzie takie łatwe, przy jej łakomstwie. 

Link to comment
Share on other sites

ale już jest:) Zosia waży 3.560 i mierzy 56 cm:) :) jest słodka:), ale ja jestem padnięta, Zosia urodziła się o 5.48 a ja z zięciem wytrwale siedzieliśmy w szpitalu od godz. 16.00, dzisiaj od rana do 19.00 miałam dyżur przy Kindze i malutkiej Zosi:) :) Wiecie na początku nie jest łatwo! Kinga nie ma pokarmu a Zosia ciągle ssie rączki , szuka i płacze:): jestem szczęśliwa:) :):)

Link to comment
Share on other sites

Przecież to nie Ty rodziłaś ;)

Gratulacje! :)

dziękuję za wszystkie ciepłe słowa i gratulacje:):) nie ja rodziłam!!!, ale zobaczysz jak będziesz miał córkę:):) byłam cały czas obok i nie mogłam patrzeć na jej ból, była bardzo dzielna:):) a wnusię mam jak pulpecik:):) cudo!!! jak się Klusia nie obrazi to wieczorem wstawię zdjęcie :)

Link to comment
Share on other sites

Maciek jak każdy facet zemdleje;)

mój zięć na początku nie chciał być przy porodzie, ale sytuacja się zmieniła i był:):) okazał się być dzielnym facetem, chociaż poród naturalny trwał 10 godz.przez cały czas wspierał żonę i zakończył się cesarką, momentami mówił mi, że ...mamo spokojnie damy radę:):) więc miał jeszcze mnie na głowie:):)

Link to comment
Share on other sites

Maciek jak każdy facet zemdleje;)

Pójdę w tym czasie do BARu :D

 

mój zięć na początku nie chciał być przy porodzie, ale sytuacja się zmieniła i był :):) okazał się być dzielnym facetem, chociaż poród naturalny trwał 10 godz.przez cały czas wspierał żonę i zakończył się cesarką, momentami mówił mi, że ...mamo spokojnie damy radę :):) więc miał jeszcze mnie na głowie:) :)

Ale odważny :)

Link to comment
Share on other sites

Zosia, Zosią, ale to wątek Kluseczki :)u nich wszystko po staremu ! nic się nie dzieje, brykają po śniegu:) Ania mówi, że jak wita się z nimi rano i mówi .." dzień dobry:) Pandusia od razu rozdaje całusy:):)!!" dla Ani ten rok zaczął się pechowo:( po zapaleniu płuc skręciła sobie nogę:( napisała mi, że teraz leżą wszystkie w łóżku:):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...