Jump to content
Dogomania

KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(


Recommended Posts

Klusia jest przesliczna i  ten usmiech jak zawsze urzekający :)

mogę przeslac fanty na bazarek na weta /poczta/ -jak Ktos by się podjal..nieduzo tego jest ale zawsze cos /kosmetyki ,zabawki dla psa/

nie mam możliwości prowadzenia bazarku ani zrobienia zdjęć w tym momencie,niestety...

Link to comment
Share on other sites

Ale cudna! A to pierwsze zdjęcie to mistrzostwo, mimo iż robił je Maciek ;)

Sam nie wiem czy podziękować  :laugh2_2:  :lmaa:

Do mistrzostwa to brakuje ostrości  :siara:  Ale Kluska nie pozwala na zdjęcia bo by weszła na człowieka :)

 

czy ktoś podejmie się? błagam!

Czuję, że w tym roku już nic z tego by ktoś się zgodził (ze względu na Święta), ale z chęcią się zdziwię  :mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

Klusia jest już starsza, więc może nie mieć zębów po lewej stronie i dlatego jej się fafelek zawija.

Nie jestem pewien, ale chyba miała tam zęby :roll:

Dzisiaj dopiero zauważyłem, że na zimowych zdjęciach z pierwszej strony też jej się zawija. Może to kwestia temperatury - kostnieją jej fafle ;)

Link to comment
Share on other sites

 Wieczorem naniosę wszystko w rozliczeniu, bo na 16.00 biegnę do biblioteki:) mam zastępstwo:):) u nas zimo! pozdrawiam wszystkich cieplutko. Myślę, że Kasia wejdzie na wątek i potwierdzi wpłatę:) mam jeszcze jedną prośbę do Kasi - Kasiuniu bardzo proszę znajdź chwilę i przynajmniej raz w tygodniu zdaj nam relacje z zachowań naszych dziewczyn:) myślę, że zdjęcie też będzie mile widziane!:) co Kasia na to? a Wy co na to? pozdrawiam cieplutko:):)

Link to comment
Share on other sites

 Wieczorem naniosę wszystko w rozliczeniu, bo na 16.00 biegnę do biblioteki:) mam zastępstwo:) :) u nas zimo! pozdrawiam wszystkich cieplutko. Myślę, że Kasia wejdzie na wątek i potwierdzi wpłatę :) mam jeszcze jedną prośbę do Kasi - Kasiuniu bardzo proszę znajdź chwilę i przynajmniej raz w tygodniu zdaj nam relacje z zachowań naszych dziewczyn:) myślę, że zdjęcie też będzie mile widziane! :) co Kasia na to? a Wy co na to? pozdrawiam cieplutko:) :)

Ja się cieszę bo jak się nie cieszyć :)

 

Wiadomo już kiedy to badanie?

 

Również pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...