Jump to content
Dogomania

KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(


Recommended Posts

Dziewczyny, przeczytałam dokładnie oba wątki , tzn. Klusi i Pandorki. Jedna jest średniakiem, druga jest ( chyba, bo po zdjęciach tak nie do końca widać) o wiele mniejsza. Ponieważ są właśnie w takich rozmiarach ( większa i mniejsza) to mogłabym je wziąć obie. I tak:
1) opłata za Klusię wynosiłaby 170 zł./ m-c , opłata za Pandorkę - 140 zł za -c,
2) dt jest domowe, choć w czasie kiedy idę do pracy Klusia i Pandorka byłyby w kojcach lub jednym kojcu, jeśli to koleżanki i by się zgodziły w jednym kojcu. Kojce mają ok. 9 m2, są częściowo zadaszone w każdym stoi buda z krytym przedsionkiem. Moje mniejsze psy lubią się wylegiwać na dachach bud.,
3) cieszy mnie to, że psy nie są dziczkami, bo u mnie już są 2 dziczki i niestety na więcej już nie mogę sobie pozwolić, ( chodzi tu o możliwość kontroli nad psem)
4) widzę po zdjęciach, że psy chodzą na smyczach,
5) u mnie jest podwórze ok. 1000 m2
6) kiedy jestem w pracy, po podwórzu biegają najwyżej 4 spokojne psy, reszta jest albo w kojcach albo w domu,
7) moje psy powiedziałabym, że ogólnie są przyjazne, ale różnie to bywa - trzeba nad nimi czuwać
8) psy karmię karmą Bosch i podlewam im rosołkiem z kurczaka,
9) do swojego weta mam 5 km

Bardzo proszę o informację, jaka została podjęta decyzja ( bo już o jedno miejsce mam zapytanie od Sabiny02) - mój tel. 514 100 950

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bambino']Dziewczyny, przeczytałam dokładnie oba wątki , tzn. Klusi i Pandorki. Jedna jest średniakiem, druga jest ( chyba, bo po zdjęciach tak nie do końca widać) o wiele mniejsza. Ponieważ są właśnie w takich rozmiarach ( większa i mniejsza) to mogłabym je wziąć obie. I tak:
1) opłata za Klusię wynosiłaby 170 zł./ m-c , opłata za Pandorkę - 140 zł za -c,
2) dt jest domowe, choć w czasie kiedy idę do pracy Klusia i Pandorka byłyby w kojcach lub jednym kojcu, jeśli to koleżanki i by się zgodziły w jednym kojcu. Kojce mają ok. 9 m2, są częściowo zadaszone w każdym stoi buda z krytym przedsionkiem. Moje mniejsze psy lubią się wylegiwać na dachach bud.,
3) cieszy mnie to, że psy nie są dziczkami, bo u mnie już są 2 dziczki i niestety na więcej już nie mogę sobie pozwolić, ( chodzi tu o możliwość kontroli nad psem)
4) widzę po zdjęciach, że psy chodzą na smyczach,
5) u mnie jest podwórze ok. 1000 m2
6) kiedy jestem w pracy, po podwórzu biegają najwyżej 4 spokojne psy, reszta jest albo w kojcach albo w domu,
7) moje psy powiedziałabym, że ogólnie są przyjazne, ale różnie to bywa - trzeba nad nimi czuwać
8) psy karmię karmą Bosch i podlewam im rosołkiem z kurczaka,
9) do swojego weta mam 5 km

Bardzo proszę o informację, jaka została podjęta decyzja ( bo już o jedno miejsce mam zapytanie od Sabiny02) - mój tel. 514 100 950[/QUOTE]
witajcie kochane:)
otóż jestem po imieninach sąsiada KAZIMIERZA:) i tak Kluseczka ma stałych deklaracji [COLOR=#ff0000]125,- zł. miesięcznie + 50,- jednorazowa[/COLOR] = 175,- zł. więc ma 1 m-c zapłacony od następnego miesiąca będzie nam brakować miesięcznie 45,- zł. do każdego miesiąca a Pandorka nie ma nic:(:( i co robić????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Pandorce też się uda uzbierać :) :) super wiesci, ciesze sie.[/QUOTE]
wydaje mi się, że 45 zł miesięcznie uda się nadgonić bazarkami, lub błaganiem o jednorazowe wpłaty, gorzej z Pandorką, tu trzeba uzbierać choć 100 zł deklaracji stałych, a najlepiej całość, a resztę też nadrobić bazarkami lub błaganiem o jednorazowe wpłaty;

oczywiście marzeniem jest aby obie dziewczyny miały całość deklaracji, szczególnie, że cena jest konkurencyjna:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']wydaje mi się, że 45 zł miesięcznie uda się nadgonić bazarkami, lub błaganiem o jednorazowe wpłaty, gorzej z Pandorką, tu trzeba uzbierać choć 100 zł deklaracji stałych, a najlepiej całość, a resztę też nadrobić bazarkami lub błaganiem o jednorazowe wpłaty;

oczywiście marzeniem jest aby obie dziewczyny miały całość deklaracji, szczególnie, że cena jest konkurencyjna:)[/QUOTE]

szukamy chętnych do pomocy w uzbieraniu deklaracji:) każda złotówka na wagę złota:):) i oczywiście DT w zasięgu.. bardzo prosimy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...