Jump to content
Dogomania

Tinka nietoperek ZNALAZŁA DOM!!!


Olena84

Recommended Posts

Pod warunkiem, że nie jest to pies w schronisku, który siedzi i tak zamknięty 24/24 godziny, a zjawiska "spacer" w ogóle nie zna. Też tak sobie czasem myślę, że moim psi byłoby o niebo lepiej w innych domach, które by je wychowały, miały dla nich czas, ale one wszystkie są "z odzysku". Lesio przyszedł pod naszą futkę 11 lat temu i dotąd szczekał, aż go TZ wpuścił. Gdyby go nie wpuścił, nie wiadomo gdzie by zaszedł... Lili (boksię) zabrałam ze schronu w częstochowie w grudniu, z wypadniętą ze stawu główką kości udowej i z informacją, że nawet ją ktoś adoptował, ale następnego dnia zwrócił, bo wet powiedział, że potrzeba jest endoproteza za... 6 tysięcy złotych! Kto z odwiedzających schron po takiej informacji by ją wziął?... Gapcia została zabrana z przytuliska - 4 dni ze strachu nie wstawała z posłania, nie zmieniała pozycji, załatwiała się pod siebie. Kto by ją wziął i kiedy? No dobra - Kreska to moja fanaberia ;) Ale też adoptowana z dogo :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 584
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak już taka dyskusja rozgorzała to ja się dołączę...uważam podobnie, jak Nutusia- wszystko jest lepsze niż schronisko...a jeżeli chodzi o odejście psiaka to ja też wyszłam z żalu właśnie z powodu kolejnego pieska, którego wzięłam ze schroniska za namową pracowników i nigdy tego nie żałowałam. Teraz moja sunia zbliża się już do 15 urodzin i widzę, jak mocno się postarzała- często gula staje mi w gardle, jak ją obserwuję, ale wiem, że jak odejdzie ja poszukam kolejnej znajdki, bo niestety nasze życie jest długie, a zwierząt nie...Ostatnio czytałam wspaniałą książkę o śmierci klinicznej z punktu widzenia dziecka- przeżył ją 4 latek, a jego opowieść spisał tata- tytuł "Niebo istnieje...Naprawdę!", w której to chłopiec opowiada, że w niebie widział również zwierzęta- książka dodaje otuchy i oswaja ze śmiercią w taki bardzo fajny sposób, a przy tym daje nadzieję tym, którzy stracili zwierzaka, że jeszcze kiedyś go wytarmoszą za uszkiem:)

Link to comment
Share on other sites

Ja po stracie swojego Reksa
[*] (a zabrałam go od koleżanki z pracy - długo by pisać) zapowiedziałam, obiecałam Mu że pomogę następnemu i tak w miesiąc po odejściu Reksia była u mnie już strachliwa Blue (trójłapka ok. 3 lat ze schronu) a był i jest jeszcze Norek (ok. 14 lat), natomiast mamuśka nie jest już młodą osobą, a Muszka vel Foczka którą ma wystarczy jej za 3 psiaki.
Przy okazji odwiedzam Netoperka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']
Ale rozmawiałam z dif, powiedziała, że przyjechał ktoś z wizytą do hotelu z maskotkami i Tina powolutku wszystkie zaniosła do swojej klatki;)[/QUOTE]

No i właśnie o te zabawki była dzisiaj walka psów w tinkowej klatce. Bardzo niebezpieczna sytuacja, bo jak psy się tłuką w klatce nie mam jak ich rozdzielić. Usłyszałam walkę z kuchni i na szczęście na moje wrzaski Niutka cała nastroszona jak jeżozwierz wybiegła z klatki a za nią przerażona, cała zaśliniona Tinka. Tinka tak się przestraszyła całą sytuacją, że nie chciała wejść do klatki, w której napadł ją ten rudy potwór! Ale po chwili się uspokoiła i wlazła, przecież tam są jej ukochane pluszaczki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Dzwoniła dzisiaj do mnie pani w sprawie Tiny, pani zwierzolubna, mieszka z mężem, jeśli podejmą decyzję na 100% chcieli by najpierw pojechać do hoteliku ze swoim psem - mają dość strachliwego mopsa- trochę mnie to martwi:([/QUOTE]

Ola, Ty to rzeczywiście cały czas się martwisz na zapas. Powiedz Państwu, że oczywiście mogą przyjechać na zapoznanie. To dobry pomysł. Najwyżej nie wpuszczę ich do środka, bo przy wrzasku 15 psów ten ich mopsik gotowy zejść na zawał.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...