Jump to content
Dogomania

Świat Karm (SKLEP)


Maron86

Recommended Posts

[quote name='zuanna']Ich sklep stacjonarny, w którym też można było odebrać towar zamówiony przez internet, został zlikwidowany. Hurtownia podobno też - ale to dopiero potwierdzi ew. znajomy o którym pisałam (jak trzeba, to nie spotykam go na spacerach :shake: ).[/QUOTE]

Kurcze, dobijająca informacja :(
[quote name='mozarcik']Sklep zawiesił działalność, tylko dziwne jest dla mnie, że nie chcą się do tego przyznać, może mają nadzieję wrócić.[/QUOTE]

Też mam nadzieję że wrócą.

PS. Nie wiem czy zauważyliście ale barbarasz49 została zbanowana, a niby nie łamała regulaminu jak twierdziła ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gryf80']:megagrin:.tak,tak sorry,ale z tego sklepu mam najwięcej zamówień(2 x w krakvecie mi się zdarzyło,ale wcale nie byli najtańsi)[/QUOTE]

Ja w dniu dzisiejszym pożegnałam na zawsze KRAKVET. Po prostu szlag mnie trafił- już 3 raz zrobili mnie w balona. Zamówienie złożyłam 12go w czwartek i dziś w poniedziałek mimo zapewnień ze natychmiast wyślą- paczka do mnie nie została przekazana do K-EX choć nr nadawczy mam od piątku rano, Zdenerwowałam się okrutnie i zadzwoniłam do Krakvetu aby anulowali zamówienie i nie szczędziłam im stosownych pochwał:mad:. No i złożyłam zamówienie w ZOO PLUS dziś o godz.16,30 i wysłałam im maila z prośbą o szybką wysyłkę. I wreszcie znalazłam taki sklep jaki powinien być. MOJE zamówienie już jest zrealizowane. Paczka przekazana kurierowi GLS. A więc jestem bardzo zadowolona i już na stałe przenoszę się do ZOO PLUS>:multi:

Link to comment
Share on other sites

jeszcze jest e-karma, ale mają mały wybór, dostawa w ciagu 2-3 dni, a ceny niestety troszkę wyższe niż w zooplusie, który miał ceny wyższe niz świat karm, chociaz jak się wyczai promocje to można troszke zaoszczędzić ;)
a nie wiem czy dostawa z zooplusa trwająca 3-4 dni w koncu jest taka długa? z innych sklepów często czekałam na przesyłkę dużo dłużej

Link to comment
Share on other sites

Właśnie chciałam złożyć zamówienie i .....
Szkoda, bo to bardzo szybko dostarczający sklep.

Jak ostatnio zamawiałam, to nie mieli wielu produktów, więc zapytałam co się stało i pani odpowiedziała mi dość enigmatycznie. Pomyślałam wtedy, że pewnie kasy nie mają na większe zamówienia, ale liczyłam, ze to minie.
Gdzie mam zamówić, żeby przed świętami doszło, bo muszę kupić i psie i kocie jedzenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Właśnie chciałam złożyć zamówienie i .....
Szkoda, bo to bardzo szybko dostarczający sklep.

Jak ostatnio zamawiałam, to nie mieli wielu produktów, więc zapytałam co się stało i pani odpowiedziała mi dość enigmatycznie. Pomyślałam wtedy, że pewnie kasy nie mają na większe zamówienia, ale liczyłam, ze to minie.
Gdzie mam zamówić, żeby przed świętami doszło, bo muszę kupić i psie i kocie jedzenie.[/QUOTE]
Zamawiałam w telekarma.pl i doszło. Zamawiałam zabawki w zooplus i też szybko doszło. Teraz przez allegro na zoo-dragon zamawiam karmę dla starszej suki - mam nadzieję że dojdzie.

Link to comment
Share on other sites

Nie miałam wyboru i zamówiłam w Telekarmie.

Podobna sytuacja była w ub roku w Świecie Karm, ale wtedy tłumaczyli, że jest mało towaru, bo budują nowy magazyn i jak skończą przyjadą dopiero nowe dostawy. Rzeczywiście za jakiś czas poprawiło się.
A teraz znowu problem.....
Nie lubię Zooplusa, bo nie dość, że drogo, to co chwilę przesyłają jakieś wiadomości z promocjami, które ważne są kilka godzin. Już kilka razy było tak, że wróciłam do domu, odebrałam pocztę z wiadomością, że promocja obowiązuje...... tylko dziś :crazyeye: . Do kitu z takimi promocjami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gryf80']ja w tym zooplusie kupuje tylko dlatego że duo delice maja najtaniej,a juz jak zamawiam te purine to i coś tam dorzucę.w telekarmie-przed chwila sprawdzałam duo delice jest droga,a w zoo dragonie nie ma jej wcale[/QUOTE]

Na allegro niby 5zł taniej już z przesyłka, ale 5zł to już nie robi różnicy :P
[quote name='Lantash']Mi na pisali, że wracają po Nowym Roku. Zobaczy się jak będzie rzeczywiście.[/QUOTE]

O jaaaa, oby. Naprawdę już sobie 'włosy z głowy rwę' z wyborem karmy dla mojego samca...

Link to comment
Share on other sites

Od 3 lat korzystałem ze sklepu swiatkarm.pl i jedna rzecz, która zwróciła moją uwagę to fakt, iż w przesyłce z karmą nigdy nie było paragonu.
Towar zawsze dochodził na czas, obsługa była bardzo miła, zastanawiający był tylko ten brak paragonu...
Dopiero od momentu, kiedy przy zamówieniu zacząłem zawsze zaznaczać 'faktura VAT' (chociaż jej nie potrzebowałem) - razem z przesyłką przychodził też dokument.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='losconrados']Od 3 lat korzystałem ze sklepu swiatkarm.pl i jedna rzecz, która zwróciła moją uwagę to fakt, iż w przesyłce z karmą nigdy nie było paragonu.
Towar zawsze dochodził na czas, obsługa była bardzo miła, zastanawiający był tylko ten brak paragonu...
Dopiero od momentu, kiedy przy zamówieniu zacząłem zawsze zaznaczać 'faktura VAT' (chociaż jej nie potrzebowałem) - razem z przesyłką przychodził też dokument.[/QUOTE]
hmm ciekawa informacja, w sumie nigdy na to nie zwracałam uwagi bo po co mi paragon czy też faktura. Chociaż też nie pamiętam żeby z innych sklepów były paragony. Czasem jak przez allegro soczewki kupuję to jest paragon, cała reszta raczej nie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...